VW AMAROK CC TIGUAN TOUAREG CRAFTER TDI CHIP CR25 (6482138862)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
179,00 zł
z 10 sztuk
Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny
 • Paczka24
 • Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie
Zakupy powyżej 300 zł
 • lokalizacja: Towar wysyłkowy
 • czas wysyłki: natychmiast
 • stan: nowy
 • typ samochodu: samochody osobowe

KONTAKT


Przedstawiciel Polska:
DIESELTECH PL

Tuning Sklep Allegro
Regon: 241 38 12 83
NIP: 632 181 83 51

KONTAKT:

886 479 200


Pon-Sob od 9.00-18.00

dieseltech@wp.pl

WYSYŁKA

Wysyłamy Pocztą Polską

1. Paczka 24
2. List polecony

Cena wysyłki podane w aukcjach


Żeby utrzymać charakter E-Sklepu (sklep internetowy) tylko wysyłamy nasze produkty.

REGULAMIN


UWAGA !! Po zakupie koniecznie wypełnić formularz płatności i dostawy.


Wystawiamy tylko paragon fiskalny

INNE BOXY DOSTĘPNE
W NASZYM SKLEPIE !BYŁ 599 ZŁ TERAZ ZA
249 ZŁ !!


BYŁ 249 ZŁ TERAZ ZA
179 ZŁ !!


BYŁ 299 ZŁ TERAZ ZA
249 ZŁ !!


BYŁ 249 ZŁ TERAZ ZA
179 ZŁ !!


BYŁ 149 ZŁ TERAZ ZA
99 ZŁ !!


BYŁ 249 ZŁ TERAZ ZA
179 ZŁ !!


BYŁ 149 ZŁ TERAZ ZA
99 ZŁ !!


BYŁ 69 ZŁ TERAZ ZA
49 ZŁ !!


TYLKO U NAS !!
POKROWIEC DO BEZPIECZNEGO POWIESZENIA BOXA W KOMORZE SILNIKA

TERAZ ZA 14 ZŁ !! • Z wysokiej półki model CR25 Cyfrowy specjalnie wyprodukowany dla najbardziej wymagających kierowców z linii trzeciej generacji na bazie podzespołów SMD za najniższą cenę na polskim rynku.
 • Podstawowy ale popularny model “CR25 Cyfrowy” z obudową ABS z dobrej jakości. To trwała i wodoodporna konstrukcja. Pochodzenie: Dieseltech Holandia.
 • Chip CR25 współpracuje bez problemowo z silnikami z filtrami DPF/FAB (filtr cząstek stałych). Ma nawet pozytywny wpływ na wypalanie filtra przez delikatnie wyższą temperaturę spalin. Efekt: lepsze wypalanie i czyściejszy filtr DPF.
 • Ta nowa elektronika powoduje do 25% więcej mocy i do 10% więcej oszczędności paliwa przez szybsze cyfrowe przekazanie parametrów, dlatego jest łagodniejszy dla tłoków i zaworów co powoduje większą dynamikę silnika.

 • Sto procentowe łączenie z wtyczkami 3 pin „Plug & Drive” i wpinamy je między czujnika ciśnienia paliwa na listwie-wtryskowej.
 • Chip Box będzie indywidualnie ustawiony do podanego modelu z dodatkiem możliwości samodzielnego dostrojenia mocy potencjometrem.
 • Obniża lub likwiduje całkowicie tzw. “turbo dziurę”
 • Montaż Chip Boxa nie wpływa na większe obciążenie silnika, niż założył to producent. Produkty DieselTech są tak konstruowane zabezpieczeniami, aby nie przekraczały żadnych norm wyznaczonych przez producenta danego silnika. Dlatego przy normalnym użytkowaniu, mimo większej mocy, nie wpływa to znacząco na żywotność silnika.
 • 2 lata gwarancji !!!
 • Polska instrukcja montażu dołączona do urządzenia.

UWAGA !!:

Razem z zakupem koniecznie podać w "formularzu dostawy i płatności" lub mailem:
1: Model, Typ i Rok pojazdu
2: Pojemność i Moc silnika
(ze względu na ustawienie parametrów w Chip Boxie i dopasowanie wtyczek)

Firma Dieseltech Tuning ma najlepszy towar biorąc pod uwagę jakość /wydajność produktu w stosunku do ceny.

Klienci pisali do nas, że testowali Chip Boxy Dieseltech z innymi markami na hamowni i potwierdzili że Chip Boxy firmy Dieseltech osiągnęły lepsze wyniki, mimo niższej ceny.

Nie wierzycie? To przekonajcie się sami !!NAJLEPSZY WYBÓR NA ALLEGRO !!Chip Box pasuje do typ pojazdów wymienione poniżej.

Ogólne dane hamowni producenta przed i po montażu.wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u Diesel_Tech za co najmniej 300 zł.
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 6
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Paczka24
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 6
przybliżony czas realizacji: 1-2 dni
Niemcy 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 3-5 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 6
przybliżony czas realizacji: 1-2 dni
dodatkowe informacje
Wysyłka za granicę koszt 20,- zł. Żeby utrzymać charakter E-Sklepu (sklep internetowy) tylko wysyłamy nasze produkty.
Zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Do towaru jest dołączony formularz "Oświadczenia o odstąpienia od umowy na odległości"

reklamacje

Formularz reklamacyjny jest dołączony do towaru.

pozostałe informacje

Wystawiamy tylko paragon fiskalny. GWARANCJA 1. Gwarancja na urządzenia udzielana jest na okres 24 miesięcy od daty sprzedaży. 2. Okres gwarancji przedłuża się o czas naprawy. 3. Producent/sprzedawca urządzenia zapewnia użytkownikowi dobrą jakość i sprawne działanie sprzętu pod warunkiem prawidłowego montażu, oraz eksploatacji. 4. Gwarancja obejmuje bezpłatną naprawę lub wymianę sprzętu na sprawny, jeżeli została stwierdzona wada powstała z winy sprzedawcy lub producenta urządzenia. 5. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych zdarzeniami takimi jak: uderzenie pioruna, udar mechaniczny, pożar, zalanie, wywołanymi skokami napięcia w instalacji elektrycznej lub pojazdu mechanicznego, wyładowaniami elektrostatycznymi, oraz innymi niekontrolowanymi zjawiskami niezależnymi od sprzedawcy i producenta. 6. W celu wykonania naprawy gwarancyjnej użytkownik zobowiązany jest do dostarczenia urządzenia do serwisu sprzedawcy na własny koszt. Po wykonanej naprawie, urządzenie odesłane zostanie na koszt sprzedawcy. 7. W przypadku stwierdzenia braku usterek w reklamowanym urządzeniu użytkownik obciążany jest kosztami związanymi z transportem towaru oraz czynnościami diagnostycznymi dokonanymi przez pracownika serwisu. 8. Naprawa gwarancyjna zostanie wykonana w terminie 14 dni roboczych, z wyłączeniem szczególnych przypadków, kiedy wada nie ma charakteru trwałego i konieczna jest dłuższa diagnostyka urządzenia. W takim przypadku klient zostanie poinformowany o wydłużeniu czasu naprawy. 9. Użytkownik traci prawo do napraw gwarancyjnych w przypadku ingerencji w układ elektroniczny urządzenia osób niepowołanych, jeżeli plomby lub identyfikatory z numerem seryjnym zostały uszkodzone lub uniemożliwiają identyfikację produktu. 10. Odpowiedzialność sprzedawcy jest ograniczona do wysokości równej cenie reklamowanego produktu. 11. Gwarancja nie daje użytkownikowi prawa do domagania się zwrotu utraconych zysków związanych z uszkodzeniem urządzenia i braku możliwości jego użytkowania w czasie naprawy. 12. Gwarancja nie dotyczy sprzedawanych części i podzespołów, do montażu których wymagana jest specjalistyczna wiedza i/lub specjalistyczny sprzęt. Reklamacje uszkodzeń powstałych na skutek nieprawidłowego montażu takich podzespołów nie będą uwzględniane.