VIVOTEK KAMERA IB8354-C BULLET + UCHWYT FILTR IR (6541393368)

zakończona
1 189,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska
  • Przesyłka kurierska pobraniowa
Zakupy powyżej 1 000 zł
  • lokalizacja: POZNAŃ/KOMORNIKI
  • czas wysyłki: do 2 dni
  • stan: nowe

OPIS AUKCJi

Kamera IP - IB8354-C

Zewnętrzna kamera IP typu bullet transmitująca obraz w rozdzielczości 1,3Mpx z prędkością 30 kl./sek. Dzięki zastosowanemu promiennikowi IR o zasięgu 20m kamera idealnie nadaje się do prostych monitoringów miejsc o niskim poziomie oświetlenia. Model ten jest najchętniej wybieranym modelem przez naszych klientów.

VIVOTEK IB8354-C jest jedną z najlepszych w swojej klasie sieciową kamerą typu "bullet" dedykowaną do aplikacji zewnętrznych. Wyposażona w 1,3MP przetwornik, która umożliwia pracę w rozdzielczości 1280x1024 przy płynnej prędkości do 30 kl./sek. IB8332 jest zewnętrzna kamerą typu "all-in-one", która pozwala na przechwytywanie wysokiej jakości wideo w wysokiej rozdzielczości.

W celu dostosowania do stale zmieniających się warunków oświetleniowych na zewnątrz, IB8354-C wyposażona jest w mechaniczny filtr IR oraz doświetlacz IR efektywny do 20 metrów, aby dostarczać najwyższej jakości obraz przez całą dobę. W celu ochrony przed surowym środowiskiem zewnętrznym, kamera jest umieszczona w obudowie o o klasie szczelności IP66, odpornej na wpływy atmosferyczne, na deszcz i kurz. IB8354 posiada również standard kompresji H.264, który drastycznie zmniejsza rozmiarów plików i zachowuje cenną przepustowość sieci. Dzięki zawartym kompresjom H.264 i MJPEG wiele strumieni może być jednocześnie przekazywanych w różnych formatach przy różnych rozdzielczościach, ilościach klatek i jakości obrazu dla różnorodnych aplikacji. Strumienie mogą być indywidualnie skonfigurowane tak, aby sprostać różnym potrzebom i ograniczeniom przepustowości przez optymalizację pasma i składowania danych. IB8354-C wyposażona jest w szereg zaawansowanych funkcji standardowych dla kamer VIVOTEK, w tym wykrywanie sabotażu, zgodne 802.3af PoE, gniazdo karty SD / SDHC, 32- kanałowe oprogramowanie VIVOTEK do nagrywania. IB88354-C jest idealnym rozwiązaniem do dozoru zewnętrznego.

Kamera w wersji IB8354-C, wyposażona jest w specjalny uchwyt widoczny na zdjęciu powyżej.

System
-Procesor: TI DM365 SoC
-Flash: 128MB
-RAM: 256MB
-Wbudowany OS: Linux 2.6

Obiektyw
-Obiektyw płytkowy, f = 4 mm, F1.6 (stały),
-IR korekcja
-Mechaniczny filtr IR dla opcji dzień i noc

Kąt widzenia
-69° (horyzontalnie)
-54° (wertykalnie)
-87° (diagonalnie)

Czas migawki
-1/5 sek. do 1/32,000 sek.

Przetwornik
-Przetwornik 1/3 CMOS w rozdzielczości 1280 x 800

Minimalne oświetlenie
-0 Lux / F1.8 (wł. IR LED)
-0,08 Lux (wył. IR LED)

Doświetlacz IR
-Wbudowany doświetlacz IR, efektywny do 20 metrów.

Wideo
-Kompresja: H.264, MJPEG
Strumieniowanie:
-Jednoczesne strumieniowanie kilku kanałów
-Strumieniowanie H.264 przez UDP, TCP, HTTP lub HTTPS
-Strumieniowanie MJPEG przez HTTP lub HTTPS
-Obsługa aktywnej adaptacji strumieniowania dla dynamicznej kontroli ilości klatek
-Obsługa mobilnego dozoru 3GPP
-Ilość klatek:
-H.264: do 30 fps przy 1280x1024
-MJPEG: do 30 fps przy 1280x1024

Ustawienia obrazu
-Ustawialny rozmiar obrazu, jakość oraz ilość bitów
-Pieczątka czasu oraz nakładany tekst
-Przerzucanie obrazu oraz lustrzane odbicie
-Konfigurowalna jasność, kontrast, nasycenie, ostrość, balans bieli oraz ekspozycja.
-Tryb dzienno-nocny automatyczny, manualny lub wg harmonogramu
-Obsługa masek prywatności
-Redukcja szumu 3D

Sieć
-10/100 Mbps Ethernet, RJ-45
-Obsługa ONVIF
-Protokoły: IPv4, IPv6, TCP/IP, HTTP, HTTPS, UPnP, RTSP/RTP/RTCP, IGMP, SMTP, FTP, DHCP, NTP, DNS, DDNS, PPPoE, CoS, QoS, SNMP, 802.1X, UDP, ICMP

Alarm oraz zarządzanie zdarzeniami
-Potrójne okno wideo detekcji ruchu
-Detekcja manipulacji
-Jedno D/I zewnętrznych czujek i alarmów
-Powiadomienie o zdarzeniach przy użyciu HTTP, SMTP lub FTP
-Lokalne nagrywanie plików MP4

Lokalne nagrywanie
-Wbudowany slot kart slot kart SD/SDHC
-Przechowywanie zdjęć oraz klipów wideo

Bezpieczeństwo
-Wielopoziomowy dostęp użytkowników przy użyciu hasła bezpieczeństwa
-Filtrowanie adresów IP
-Transmisja zaszyfrowanych danych HTTPS
-Autentykacja 802.1X dla ochrony sieciowej.

Użytkownicy
-Podgląd na żywo dla 10 użytkowników jednocześnie

Wymiary
-60 mm x 294 mm

Waga
-1,161 g netto

Zasilanie
-PoE 802.3af (Class 3) zużycie mocy 5,5 W

Obudowa
-Odporna na warunki pogodowe - klasa IP66

Certyfikaty
-CE, LVD, FCC Class A, VCCI, C-Tick

Środowisko pracy
-Temperatura: -20 ~ 50 °C (-4 ~ 122 °F )
-Wilgotność: 90% RH

Wymagania systemowe do podglądu
-OS: Microsoft Windows 2000/XP/Vista/7
-Przeglądarka: Mozilla Firefox, Internet Explorer 6.x lub nowsza
-Telefon komórkowy: odtwarzacz 3GPP
-Real Player: 10.5 lub nowszy
-Quick Time: 6.5 lub nowszy

Instalacja i zarządzanie i utrzymanie
-Installation Wizard 2
-32-CH ST7501 oprogramowanie do nagrywania
-Obsługa aktualizacji firmware

Aplikacja
-Dostępne SDK dla rozwoju aplikacji oraz integracji systemu

Gwarancja
-24 miesiące

GALERIA PRODUKTU


50 1020 5558 1111 1644 7070 0079
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u Best_Security za co najmniej 1 000 zł.
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA KURIEREM/ODBIÓR OSOBISTY
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

Firma Zabezpieczenia Poznań to młoda prężnie rozwijająca się firma którą budują osoby z praktyką w instalacji systemów zabezpieczeń. -Nasze kluczowe produkty to: monitoring, systemy alarmowe, automatyka do bram, wideodomofony. -Najważniejszymi wartościami jest dla Nas partnerstwo. -Staramy się każdą osobę traktować indywidualnie, tak by klient czuł się wyjątkowo i wracał do nas. Zakupione produkty można również odbierać osobiście: Poznań ul. Dąbrowskiego 185 (jesteśmy sklepem). -Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. -Wystawiamy Faktury Vat,cały nasz asortyment jest w 100% nowymi produktami. Telefon kontaktowy: -61 415 27 75 -720 859 090 mail: sklep@zabezpieczeniapoznan.pl

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Zabezpieczenia Poznań
Grochowska 69
60-339 Poznań
Polska
 
Prosimy o wysyłkę towaru na adres Naszego biura: Zabezpieczenia Poznań Marcin Janczewski ul.Grochowska 69 60-339 Poznań

reklamacje

6.1. Podstawa i zakres odpowiedzialności Sprzedawcy względem Klienta, jeżeli sprzedany Produkt ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia) są określone powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w Kodeksie Cywilnym. Dla Umów Sprzedaży zawartych do dnia 24 grudnia 2014 roku podstawa i zakres odpowiedzialności Sprzedawcy wobec Klienta będącego osobą fizyczną, który nabywa Produkt w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą, z tytułu niezgodności Produktu z Umową Sprzedaży są określone powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności ustawą z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz.U. 2002 nr 141, poz. 1176 ze zm.). 6.2. Sprzedawca obowiązany jest dostarczyć Klientowi Produkt bez wad. Szczegółowe informacje dotyczące odpowiedzialności Sprzedawcy z tytułu wady Produktu oraz uprawnień Klienta są określone na stronie Sklepu Internetowego w zakładce „Reklamacje i zwroty”. 6.3. Reklamacja może zostać złożona przez Klienta na przykład: 6.3.1. pisemnie na adres: ul. Dąbrowskiego 185, 60-594 Poznań; 6.3.2. w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sklep@zabezpieczeniapoznan.pl; 6.4. Zaleca się podanie przez Klienta w opisie reklamacji: (1) informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia wady; (2) żądania sposobu doprowadzenia Produktu do zgodności z Umową Sprzedaży lub oświadczenia o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy Sprzedaży; oraz (3) danych kontaktowych składającego reklamację – ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji przez Sprzedawcę. Wymogi podane w zdaniu poprzednim mają formę jedynie zalecenia i nie wpływają na skuteczność reklamacji złożonych z pominięciem zalecanego opisu reklamacji. 6.5. Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji Klienta niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia. Brak ustosunkowania się Sprzedawcy w powyższym terminie oznacza, że Sprzedawca uznał reklamację za uzasadnioną. 6.6. Klient, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest obowiązany na koszt Sprzedawcy dostarczyć Produkt wadliwy na adres: ul. Dąbrowskiego 185, 60-594 Poznań. Jeżeli ze względu na rodzaj Produktu lub sposób jego zamontowania dostarczenie Produktu przez Klienta byłoby nadmiernie utrudnione, Klient obowiązany jest udostępnić Produkt Sprzedawcy w miejscu, w którym Produkt się znajduje.

pozostałe informacje

Ofertę polecamy serdecznie zarówno dla osób które z systemami zabezpieczeń spotykają się po raz pierwszy oraz dla monterów systemów którzy doskonale znają produkt. Jesteśmy dystrybutorem wielu cenionych marek na rynku zabezpieczeń. Każdego klienta uczciwie nakierujemy na opłacalną dla niego aukcję tak by mógł wybrać sprzęt idealny do swoich potrzeb bez zbędnego przepłacania.