VERTO 60H624 Wiertło do betonu SDS Plus, 10 x 110 (6922436678)

zakończona
4,66 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 16,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 19,00 zł
  • lokalizacja: Warszawa, Polska
  • czas wysyłki: do 2 dni
  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów.

Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Przedmiot sprzedaży:

VERTO 60H624 Wiertło do betonu SDS Plus, 10 x 110 mm, S4

Kod produktu: 60H624

VERTO 60H624 Wiertło do betonu SDS Plus, 10 x 110 mm, S4

Typ uchwytu

Wiertło do betonu SDS Plus, S4, dł. robocza 50 mm

Wiertło do betonu VERTO z uchwytem typu SDS+ dzięki końcówce, wykonanej z drobnoziarnistego węglika spiekanego, pozwala wydajnie wiercić otwory w betonie. Podwójna spirala typu S4 zapewnia właściwe odprowadzanie urobku, zabezpieczając wiertło przed przegrzaniem. Marka VERTO oferuje asortyment elektronarzędzi i akcesoriów dla każdego majsterkowicza.

Ze względu na stale rotujący towar i aktualizacje stanów magazynowych raz dziennie, prosimy o potwierdzanie dostępności artykułów przed zakupem.

Części zamienne do elektronarzędzi wysyłane są w poniedziałki

Możliwy również odbiór osobisty zamówionych produktów

Wystawione przedmioty są nowe, zapakowane w oryginalne opakowania, pochodzą bezpośrednio od producenta.

WYSTAWIAMY PARAGONY ORAZ FAKTURY VAT

KLIKNIJ PONIŻEJ BY:

Sprawdzić jakie narzędzia rekomendujemy w tej kategorii

Posiadamy cały asortyment marki VERTO

Używaj narzędzi proporcjonalnie do ich możliwości i częstotliwości działań

Zobacz nasze inne aukcje.

KLIKNIJ NA KATALOG BY GO POBRAĆ:

Kontakt: 601258377

skrzynkanarzedziowa@onet.pl

Są tylko dobre narzędzia, pod warunkiem, że wiesz, których w danej chwili użyć...

Musisz tylko wiedzieć jak często będziesz używał narzędzi, a wówczas będziesz zadowolony z optymalizacji jakiej dokonałeś. Stosunku ceny do częstotliwości użytkowania. Narzędzia marki verto są przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń, dlatego nie kosztują wiele i tym samym nie muszą wykazywać cech narzędzi profesjonalnych.

Wachlarz ofertowy skrzynkanarzedziowa.pl obejmuje narzędzia dla każdego. Profesjonalisty i amatora, specjalisty i majsterkowicza.

Jeśli uznasz, że warto to:

Dziękujemy i zapraszamy :-)

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • 08114020040000300276337602
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
Przesyłka kurierska 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
Przesyłka kurierska pobraniowa 19,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

Skrzynkananarzedzia.pl sp. z o.o.
Żółkiewskiego 8/10 lok.13
04-305 Warszawa
NIP: 952-214-85-80
REGON: 364737690
KRS: 0000623683

NAZYWAMY SIĘ: SKRZYNKANANARZEDZIA.PL

JESTEŚMY SPÓŁKĄ Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ADRES SIEDZIBY: UL. ŻÓŁKIEWSKIEGO 8/10/13, 04-305 WARSZAWA

DZIAŁAMY W INTERNECIE, MAGAZYN W WARSZAWIE

WYSTAWIAMY FAKTURY VAT

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
SKRZYNKANANARZEDZIA.PL SP. Z O.O.
Żółkiewskiego 8/10 lok. 13
04-305 Warszawa
PL
Dodatkowe informacje

 

ZWROTY

Zgodnie z obowiązującymi przepisami Klient dokonujący zakupu na  odległość ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży i zwrotu towaru bez  podania przyczyny i ponoszenia kosztów.

Termin do odstąpienia od umowy sprzedaży towarów wygasa po upływie 14  dni kalendarzowych od dnia od otrzymania przesyłki z zamówionym przez  Państwa towarem.

Bezpośrednie koszty zwrotu Towaru ponosi Klient.

Instrukcja zwrotu towaru:

Prześlij jednoznaczne oświadczenie woli o odstąpieniu od umowy na  adres skrzynkanarzedziowa@onet.pl z imieniem, nazwiskiem i numerem  zamówienia oraz informacją jakie produkty życzysz sobie zwrócić. Po  otrzymaniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy poinformujemy Cię o  szczegółach dotyczących zwrotu towarów. W miarę możliwości prześlij skan  oświadczenia woli wraz z zeskanowanym dowodem zakupu, aby dokonać  zwrotu towarów.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy sprzedaży towarów  wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania  przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy sprzedaży towarów  przed upływem terminu do odstąpienia od umowy sprzedaży towarów.

W terminie do 14 dni od dnia, w którym prześlą Państwo oświadczenie o  odstąpieniu od umowy sprzedaży towarów i zamiarze zwrócenia zamówionych  towarów należy zwrócić towar wysyłkowo na adres sklepu internetowego  podany poniżej. Towar należy zwrócić przesyłając go wraz z oświadczeniem  o odstąpieniu od umowy sprzedaży towarów na niżej podany adres:

skrzynkananarzedzia.pl sp. z o.o. ul. Żółkiewskiego 8/10 lok. 13, 04-305 Warszawa

Do przesyłki prosimy dołączyć dowód zakupu oraz jednoznaczne  oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Znacznie ułatwi to proces zwrotu  produktu.

Uprzejmie informujemy, że zwracany towar nie może nosić śladów  użytkowania. Zwracany towar powinien posiadać wszystkie metki, blister  oraz powinien posiadać oryginalne nieuszkodzone opakowanie producenta. W  przypadku wysyłki zwracanego towaru bardzo prosimy o dokładne  zabezpieczenie paczki aby nie uległa uszkodzeniu lub zniszczeniu w  transporcie.

Zwrot dokonanych przez Państwa płatności, w tym kosztów dostarczenia  towarów (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez  Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób  dostarczenia oferowany przez sprzedawcę) zostanie dokonany niezwłocznie,  a w każdym przypadku nie później niż w terminie 14 dni od dnia  otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy sprzedaży.

Zwrot płatności zostanie dokonany przy użyciu takich samych sposobów  płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji,  chyba że w sposób wyraźny złożą Państwo inną dyspozycję. W każdym  przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.  Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od  Państwa do chwili otrzymania z powrotem zwracanych towarów lub  dostarczenia przez Państwa dowodu odesłania zwracanych towarów.

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 2 lata

Adres do reklamacji:
SKRZYNKANANARZEDZIA.PL SP. Z O.O.
Żółkiewskiego 8/10 lok. 13
04-305 Warszawa
PL
Dodatkowe informacje

 

REKLAMACJE

W celu zgłoszenia reklamacji Prosimy postępować zgodnie z poniższymi  wskazówkami: Zgłoszenie reklamacji może nastąpić poprzez wysłanie  jednoznacznego oświadczenia o zgłaszanej reklamacji na adres  skrzynkanarzedziowa@onet.pl w formie podpisanego skanu

lub oświadczenie o składanej reklamacji prosimy przesłać na adres:

SKRZYNKANANARZEDZIA.PL SP. Z O.O. ul. Żółkiewskiego 8/10 lok. 13, 04-305 Warszawa

Dotyczy wszystkich towarów dostępnych w skrzynkananarzedzia.pl

Ustosunkujemy się do reklamacji Klienta w terminie 14 dni od dnia  złożenia reklamacji Towaru**. O wyniku rozpatrzenia reklamacji zostaną  Państwo powiadomieni SMS-em lub drogą mailową lub pisemnie. Dla celów  usprawnienia procesu reklamacji Klient powinien przekazać Towar  Sprzedawcy wraz z oświadczeniem o składanej reklamacji i dowodem zakupu  za co otrzyma pokwitowanie. Sprzedawca informuje Państwa o możliwości  skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji Towarów,  m.in. poprzez złożenie przez Państwa po zakończeniu postępowania  reklamacyjnego wniosku o wszczęcie mediacji lub wniosku o rozpatrzenie  sprawy przed sądem polubownym.

Wykaz Stałych Polubownych Sądów Konsumenckich działających przy  Wojewódzkich Inspektoratach Inspekcji Handlowej dostępny jest na stronie  internetowej: http://www.uokik.gov.pl/wazne_adresy.php#faq596. Pozasądowe dochodzenie roszczeń po zakończeniu postępowania reklamacyjnego jest bezpłatne.

Legenda:

* dotyczy Klientów, będących konsumentami

**Wszelkie reklamacje będą rozpatrywane wraz ze specjalistami punktów serwisowych GTX Service.