Sony Mobile Oficjalny sklep Sony Mobile

O marce Sony Xperia™

Sony Mobile, część pochodzącej z Tokio Sony Corporation, jest wiodącym na świecie producentem sprzętu audio, gier video, systemów telekomunikacyjnych, a także produktów IT dla klientów indywidualnych i korporacyjnych.

Dzięki swojej działalności w zakresie muzyki, zdjęć, rozrywki oraz biznesu elektronicznego, Sony jest postrzegana jako wiodąca firma z branży elektroniki i rozrywki komputerowej. Sony Mobile, w oparciu o linię produktów Xperia™, dostarcza wszystkiego, co najlepsze w technologii Sony, zawartość i usługi w klasie premium oraz najlepszą łączność ze światem rozrywki. 

Portfolio Xperia™

Produkty Xperia™ łączą w sobie wyróżniający się projekt, najlepszą rozrywkę i wysoką wydajność . Stwarzają klientom możliwości gry, oglądania, słuchania oraz kreowania  w obrębie aplikacji świata Sony. Za pośrednictwem Sony Entertainment Network, użytkownicy technologii Xperia™ mogą oglądać holywoodzkie hity na Video Unlimited, słuchać milionów utworów dostępnych w katalogu Music Unlimited oraz korzystać z gier dostępnych na PlayStation Mobile. Równocześnie, dzięki prostej łączności, klienci mogą dzielić swoją rozrywkę pomiędzy poszczególne urządzenia oraz ekrany.