Modecom Oficjalny sklep Modecom

O firmie modecom MODECOM, producent tabletów, smartfonów, nawigacji, akcesoriów komputerowych i gamingowych, to jedna z najszybciej rozwijających się firm z branży nowych technologii. Firma MODECOM powstała w roku 1999 dzięki pasji i chęci dostarczenia klientom wysokiej jakości, innowacyjnych produktów w atrakcyjnych cenach.

Dzięki innowacyjnych pomysłom oraz produktom wysokiej jakości firma MODECOM w błyskawicznym tempie zyskała miano, wyróżniającego się na tle konkurencji, lidera nowych technologii, tym samym przyczyniając się bezpośrednio do rozwoju całego rynku.

Byliśmy pionierem we wprowadzeniu na rynek obudów komputerowych o unikalnym wzornictwie i kolorystyce, wyposażonych jako pierwsze np. w porty USB na przednim panelu. Nieustanny rozwój technologiczny, dbałość o jakość oraz przemyślana strategia działań rynkowych przyczyniły się do szybkiego rozwoju firmy. Nieustannie pracowaliśmy również nad rozszerzeniem oferty produktowej o kolejne grupy produktowe, takie jak: tablety, smartfony, głośniki, myszy, klawiatury, urządzenia sieciowe, pamięci, czytniki kart, torby na komputery przenośne, słuchawki czy nawigacje GPS. Kolejne lata działalności firmy to jej systematyczny rozwój zwieńczony pasmem nieprzerwanych sukcesów zarówno na rynku rodzimym, jak i globalnym.

Gaming MODECOM już od siedmiu lat dba o graczy komputerowych. Firma swoje doświadczenie z produktami gamingowymi rozpoczęła od wprowadzenia na rynek serii zasilaczy Volcano Extreme, cechujących się ekstremalną mocą oraz doskonałą wydajnością. Produkty zastały przez rynek przyjęte bardzo entuzjastycznie, a nazwa Volcano z biegiem lat, ewoluowała do miana linii produktów dla graczy. MODECOM został również partnerem polskich wydań gier takich jak: Batman Arkham Knight (wersja PC) oraz Football Manager 2016 dzięki partnerstwu z firmą Cenega.

Partnerzy Jesteśmy pierwszym w Polsce producentem sprzętu elektronicznego, który równolegle został partnerem Ekstraklasy, reprezentacji Polski oraz klubu piłkarskiego Legii Warszawa. Piłka nożna jest najpopularniejszym sportem w Polsce, a fundamentalne wartości przyświecające ideisportowej rywalizacji, gry fair-play oraz dążenia do sukcesu zbieżne są w pełni z filozofią powstania i funkcjonowania firmy MODECOM

Nagrody MODECOM został doceniony nie tylko przez rynek krajowy ( MODECOM otrzymał tytuł Marka Roku 2014 w kategorii „Wybór konsumentów” Komputer Świat ), ale także przez rynek zagraniczny m.in. podczas DISTREE EMEA 2015 w Monte Carlo, gdzie przyznano nagrodę Distree Diamond Award ( w kategorii tablety ) oraz Best Product Innovation dla FreePC – kieszonkowych rozmiarów komputer osobisty.