Under Armour Oficjalny Partner Under Armour

 
 

INNOWACJA MATERIAŁU

 

Główną zaletą produktów Under Armour są innowacyjne materiały z których wykonywane są produkty. Ubrania Under Armour dzielimy na trzy kategorię, ze względu na ich przeznaczenie:

 

ColdGear®

dwustronna tkanina pochłaniająca wilgoć i regulująca temperaturę ciała, utrzymuje ciepłotę ciała przy maksymalnej redukcji wagi tkaniny. Idealny w temperaturach poniżej 13oC

 

HeatGear®

materiał na bazie mikrofibry zaopatrzony w specjalny System Transportu Wilgoci, chłodzi i osusza ciało kiedy temperatura podnosi się, pozostając przy tym super lekkim. Idealny powyżej 24o C

  

AllSeasonGear®

pomiędzy coldgear a heatgear. Kiedy pogoda często się zmienia Allseasongear idealnie dopasowuje się do ciała chroniąc je przed nadmiarem wilgoci oraz zmieniająca się temperaturą. Idealny w temperaturach pomiędzy 13o a 24o C

 

 

 

 

KROJE MATERIAŁU

 

Odzież marki Under Armour jest zrobiona w czterech podstawowych krojach. Wszystko zależy od przeznaczenia danego ubrania oraz od upodobań użytkownika. Kroje dzielą się na:

 

 

 

Compression® - ściśle przylegający do ciała - "druga skóra" zaprojektowany, aby idealnie dopasowywać się do ciała.

Fitted® - dopasowany do ciała, ale nie tak przylegający jak „Compression”.

Regular® - nie za ciasny nie za luźny, w sam raz. Pomiędzy Fitted a Loose

Loose® - luźny, obszerny, nie przylegający mocno do ciała, opadający.

 

 

 

RODZAJE MATERIAŁU

 

Charged Cotton – włókna wykonane tą technologią w dotyku przypominają bawełnę, odróżniają się jednak znacznie krótszym czasem odparowania wilgoci, przez co znacznie szybciej schną.

 

Storm – idealna tkanina na deszczową i śnieżną pogodę. Przy zachowaniu dobrych właściwości wentylacyjnych nie przepuszcza wilgoci i wody do środka.

 

Armour Vent – materiał z lekkich, rozciągliwych włókien, poprzez podwyższoną przepuszczalność powietrza, wydajnie chłodzi ciało,

 

Cold Black – rewolucyjna technologia, dzięki której tkanina nie pochłania lecz odbija promieniowanie słoneczne. Sprawia to, iż nawet odzież w czarnych kolorach nie nagrzewa się lecz pozostaje chłodna, co znacznie podnosi komfort przebywania na mocno nasłonecznionym terenie.

 

Infrared – w technologii tej zostały wykorzystane lekkie, elastyczne włókna pochodzenia ceramicznego. Posiadają one własności przewodzenia ciepła. Absorbują ciepło pochodzące od organizmu i w ten sposób utrzymują komfort temperaturowy.

 

Catalyst - włókna poliestrowe otrzymane na drodze recyklingu. Taka technologia wytwarzania materiałów wpływa na zmniejszenie emisji dwutlenku węgla do atmosfery.

 

Alter Ego – linia produktów stylizacją nawiązująca do postaci – bohaterów ze świata filmu i komiksu. Dzięki niej będziesz mógł „zamienić się” w swojego ulubionego bohatera, X – Man’a, Punishera, Supermana, a także wielu innych.

 

Combine - "UA Authentic Combine" to unikatowa kolekcja ubrań noszona przez najlepszych graczy futbolu amerykańskiego. Teraz dostępna również dla Ciebie!