Asport

Autoryzowany sprzedawca na Allegro | Standard Allegro
O FIRMIEASPORT jest autoryzowanym sprzedawcą na Allegro. Posiadamy ponad 10 lat doświadczenia w sprzedaży i obsłudze Naszych klientów. W Naszej ofercie znajduje się sprzęt sportowy, turystyczny, fitness i outdorowy. Jesteśmy znani z solidności, szybkości w realizacji przesyłek oraz profesjonalizmu. Dla Państwa wygody zespół ASPORT jest ciągle gotowy służyć pomocą.
Dodatkowym potwierdzeniem wiarygodności ASPORT na allegro są posiadane przez ASPORT SKLEP SPORTOWY certyfikaty:

Nagrody i certyfikaty
ZAKUPY

Po zakupie prosimy o wypełnienie formularza allegro lub o e-mail z informacjami o: adresie do wysyłki, rodzaju wysyłki, o wybranej formie płatności, rozmiarze i kolorze jeśli jest do wyboru.

Koszty wysyłki podane są na każdej aukcji - w przypadku kilku produktów prosimy o kontakt, celem ustalenia łącznej kwoty za wysyłkę.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod nr: 509 940 229
INFORMACJE O DOSTAWIE / SZCZEGÓŁY PRZESYŁKI
  • Przy zakupach na kilku naszych aukcjach zawsze obowiązującym czasem realizacji zamówienia jest ten z aukcji o najdłuższym czasie wysyłki.
  • Asport wysyła zamówiony towar za pośrednictwem Inpostu, Poczty Polskiej jako przesyłki Pocztex Kurier48 lub firmy kurierskiej GLS oraz FedEx.
  • Pocztex Kurier48 - jest to przesyłka pocztowa, nie kurierska, odpowiednik paczki pocztowej priorytetowej.
  • Umożliwiamy także ODBIóR W PUNKCIE na allegro jako opcja Paczka48 Odbiór w Punkcie, jest to odbiór paczki w dowolnie wybranym Urzędzie Pocztowym. Jak również usługę InPostu - Paczkomaty 24/7.
  • Proszę pamiętać, że przy zamówieniu towaru o wadze ponad 30kg kurier dostarcza paczkę jedynie pod dom klienta. Nie ma obowiązku wnoszenia jej do mieszkania.
PŁATNOŚCI

Wpłaty prosimy kierować przez PayU lub na podany poniżej numer konta bankowego.

Payu
Dane do przelewu

Nazwa: ASPORT Group Sp. z o.o. Sp. k

Adres: ul. Tęczowa 2b

Kod/Miasto: 43-340 Kozy

Tytułem: Nazwa użytkownika z Allegro i numer aukcji

Bank: ING Bank Śląski

Nr konta: 26 1050 1070 1000 0090 3041 0972

Kod BIC (Swift): INGBPLPW (dla przelewów zagranicznych)

ZWROT TOWARU
Zgodnie z "Ustawą z dnia 02.03.2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny", można odstąpić od umowy kupna towaru bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.

Jets to możliwe tylko w przypadku jeżeli produkt jest niezniszczony, nieużywany i dołączony jest dowód zakupu. Zwroty prosimy kierować na adres biura Asport, tj. ul. Tęczowa 2b, 43-340 Kozy, z dopiskiem "zwrot". Asport dokona zwrotu kosztów produktu na podane przez Klienta konto bankowe lub Pocztą Polską na podany adrs, koszty przesyłki, koszty przekazu pocztowego nie podlegają zwrotowi. Klient dokonuje zwrotu na swój koszt. Przy zakupie produktów z promocyjną bądź darmową wysyłką Klient w przypadku zwrotu towaru ponosi całkowite koszty wysyłki, które nie podlegają zwrotowi.

UWAGA: Prosimy, aby Klient poinformował Asport o zamiarze odesłania towaru e-mailem lub telefonicznie do 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

Pobierz Formularz zwrotu (.pdf).

Pobierz Formularz zwrotu (.doc).
WYMIANA TOWARU
Istnieje mozliwość wymiary towaru na inny. W celu wymiany skontaktuj się z nami by ustalić czy dany produkt jest dostępny.

Prosimy o odesłanie towaru łącznie z paragonem zakupu (towar musi być nowy, nieużywany i w oryginalnym opakowaniu, jeżeli takie było) na adres biura handlowego.

Do środka przesyłki prosimy o dołączenie informacji odnośnie wymiany. Kwotę za ponowną wysyłkę towaru można przelać na konto, można dołączyć do przesyłki lub możemy wysłać towar za pobraniem - wtedy koszt do zapłaty przy odbiorze będzie większy.


Pobierz Formularz wymiany (.pdf)

Pobierz Formularz wymiany (.doc)
 

GWARANCJA I REKLAMACJA


Towary dostępne w sklepie Asport objęte są gwarancją producenta. Okres gwarancji znajduje się w opisach poszczególnych produktów. Asport stara się, żeby towary dostępne na naszych aukcjach były najwyższej jakości.

W przypadku reklamacji prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów.

WARUNKI REKLAMACJI:
  • Warunki gwarancji na Towary określają producenci towarów lub inni gwaranci w dołączanych do Towaru dokumentach gwarancyjnych. Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi na właściwym dokumencie gwarancyjnym.
  • Klienci proszeni są o dokładne sprawdzenie stanu przesyłki w obecności kuriera, a przypadku stwierdzenia, iż jest ona uszkodzona lub wybrakowana – o odmowę odbioru i podpisanie odpowiedniego protokołu. Dla uniknięcia wątpliwości, Sprzedawca oświadcza, że wykonanie wspomnianych czynności nie stanowi obowiązku Klienta.
Uczestnictwo w aukcji wiąże się z akceptacją wszystkich powyższych warunków!
KONTAKT
Biuro Obsługi Klienta
Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń!
Nasi eksperci doradzą i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku oraz w soboty.


KONTAKT
Telefon
509 940 229
Adres email
sma@asport.pl
GODZINY PRACY
Biuro Obsługi Klienta
Poniedziałek-Piątek
8:00 - 18:00
Sobota
9:00 - 13:00
Niedziela
Nieczynne
DANE FIRMY

ASPORT Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka komandytowa

Adres: 43-340 Kozy ul. Tęczowa 2b

NIP: 937-267-57-10

REGON: 362200230

KRS: 0000570320

Konto bankowe: ING Bank Śląski nr: 26 1050 1070 1000 0090 3041 0972

Główny zakres działalności wg PKD: 47.91.Z (PKD 2007)

* Dla wybranych produktów oferujemy również odbiór osobisty w siedzibie firmy. Przed odbiorem towaru, prosimy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.