uszczelka silikonowa do postaw szklanych pod piece (6541275802)

Od 21-12-2017 do 02-01-2018 sprzedający ma urlop

Możesz w tym czasie robić u niego zakupy, jednak wysyłka towaru może się opóźnić.
2 osoby kupiły 7 sztuk
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
10,50 zł
z 896 sztuk
Dostawa
 • Przesyłka kurierska 15,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
 • lokalizacja: Jedlińsk, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • uszkodzony: nie

opis


Oferowany produkt:

Uszczelka do podstaw szklanych pod piece wolnostojące cena za 1mb to tylko 10,50zł
1 kupiona sztuka to 1mb
zapobiega przedostawaniu się kurzu
i brudu pod podstawę szklaną

Numer katalogowy: ##USZCZELKA/PODSTAWA­##


Informacje o produkcie:
 • folia ochronna z klejem po jednej stronie
 • pasuje do wszystkich rodzajów podstaw szklanych
 • zabezpiecza przed gromadzeniem się pod podstawą kurzu i brudu
 • bardzo prosta w montażu
 • zabezpiecza podstawę przed przesunięciami
 • cena za 1m bieżący to tylko 10,50 zł
 • elastyczna, idealnie się dopasowuje
 • kompresuje nierówności w podłodze
 • obwody podstaw szklanych z naszej oferty
  modele Madrit, Athina: 3,7m

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 15,00 zł

Lokalizacja: Jedlińsk, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
50
czas realizacji
2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
50
czas realizacji
2 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

Kratki.pl Marek Bal
Wsola, ul. Gombrowicza 4
26-660 Jedlińsk
Dodatkowe informacje

REKLAMACJE:

Sprzedawca zaleca sprawdzenie przesyłki w obecności kuriera. Niesprawdzenie przesyłki nie wstrzymuje  ewentualnej reklamacji, aczkolwiek w przypadku dokonania takiej  weryfikacji procedura reklamacyjna będzie znacznie usprawniona.  W przypadku stwierdzenia, iż Produkt jest wadliwy, Kupujący obowiązany  jest poinformować o tym Sprzedawcę. 

Reklamacja powinna zawierać:  

Imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, opis wady Produktu.  Do reklamowanego Produktu należy dołączyć Dowód zakupu lub jego kopię. Kupujący zobowiązany jest do odesłania reklamowanego Produktu. 

Reklamacje należy kierować na adres:  

Kratki.pl Marek Bal,  

Wsola, ul. Gombrowicza 4,  

26-660 Jedlińsk. 

reklamacje@kratki.com  

fax 48 384 44 88 wew. 106  

Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia,  przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedawca zwróci się do składającego  reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.  Sprzedawca zobowiązuje się do ustosunkowania się do złożonej przez  Kupującego reklamacji w przeciągu 14 dni. Brak odpowiedzi ze strony  Sprzedawcy po upływie wskazanego w poprzednim zdaniu terminu skutkuje  uznaniem reklamacji za uzasadnioną. Sprzedawca odpowiada z tytułu rękojmi, jeżeli wada została stwierdzona  przed upływem 2 lat od wydania Produktu Kupującemu. Nieznaczne różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera  Kupującego – a w szczególności monitora – mogą nie być wystarczającą  podstawą do reklamacji zakupionego Produktu.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

-

Adres do zwrotu

-

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

-
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupuje rzecz nieprefabrykowaną, wyprodukowaną według jego specyfikacji lub służącą zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (przepis z ustawy).

Dodatkowe informacje

Wszystkie produkty dostępne na aukcjach allegro firmy Kratki.pl Marek Bal są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

Produkt tworzony na zamówienie, nie podlega uprawnieniu odstąpienia od umowy na podstawie art. 38. ust 3 Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827).

O sprzedającym
kratki_pl
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

684

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 48 677 86 33
poniedziałek - piątek
08:00 - 17:00
sobota
09:00 - 15:00
niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

POSTANOWIENIA OGÓLNE

Sprzedaż za pośrednictwem platformy Allegro pod nazwą Użytkownika „kratkipl” pod adresem (http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=12508608&order=m) oraz „kratki_pl” pod adresem (http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=649180&order=m), prowadzona jest przez firmę Kratki.pl Marek Bal, ul. Gombrowicza 4, 26-660 Jedlińsk, numer telefonu: 48 677 86 33, fax 48 370 14 44, e-mail: internet@kratki.com, NIP 796-115-80-07, REGON 670814979, wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki.

Zasady korzystania z serwisu Allegro, sposób zawierania umowy i przebieg transakcji oraz zasady ochrony danych osobowych opisane są w Regulaminie Allegro, dostępnym pod adresem: http://allegro.pl/country_pages/1/0/user_agreement.php.

Wszelkie dane kontaktowe Sprzedawcy znajdują się na stronie oferty oraz stronie „Informacje od sprzedającego”, dostępnej pod adresem: http://allegro.pl/sellerInfoFrontend/12508608/aboutSeller – dla nazwy użytkownika „kratkipl”  oraz http://allegro.pl/sellerInfoFrontend/649180/aboutSeller – dla nazwy użytkownika „kratki_pl”


PŁATNOŚCI

Ceny podane na aukcjach Użytkownika „kratkipl”, „kratki_pl” wyrażone są w polskich złotych i są cenami brutto, zawierają wszystkie składniki, w tym podatek VAT oraz cła. Ceny nie zawierają jednak ewentualnych kosztów dostawy, które są wskazywane w trakcie składania Zamówienia. O całkowitej kwocie Zamówienia Kupujący informowany jest każdorazowo przed dokonaniem Zamówienia.

Szczegółowe informacje o dostępnych formach płatności znajdują się na stronie oferty w zakładce „Dostawa i płatność”.

Do każdego Zamówienia dołączany jest Dowód zakupu (paragon fiskalny, faktura lub inny dowód potwierdzający zakup Produktu).

Kupujący nie będący osobą fizyczną w celu realizacji Zamówienia upoważnia Sprzedawcę do wystawiania faktury VAT bez podpisu odbiorcy.

Kupujący może wybrać jeden z następujących sposobów płatności za zamówione Produkty:


    płatność przelewem zwykłym lub internetowym na konto bankowe Sprzedawcy,

    płatności internetowe,

    płatność za pobraniem.


Wyboru płatności dokonuje Kupujący podczas składania Zamówienia.

W przypadku wyboru sposobu płatności: płatność przelewem zwykłym lub internetowym na konto bankowe Sprzedawcy, Produkty wysyłane są w momencie zaksięgowania 100% środków pieniężnych na koncie Sprzedawcy.

W przypadku wybrania sposobu płatności: płatności internetowe Produkty są wysyłane w momencie pozytywnego wyniku autoryzacji 100% wartości Zamówienia.

W przypadku wybrania sposobu płatności: płatność za pobraniem, Produkty są wysyłane niezwłocznie, nie później niż 48 godzin po złożeniu Zamówienia przez Kupującego (dotyczy sytuacji, w których Produkt dostępny jest w magazynie, nie dotyczy sytuacji złożenia zamówienia w trakcie lub bezpośrednio przed dniem ustawowo wolnym od pracy – w takim wypadku termin obliczany jest od pierwszego dnia pracującego następującego po dniu wolnym od pracy).

W przypadku wyboru sposobu płatności: płatność przelewem zwykłym lub internetowym na konto bankowe Sprzedawcy, płatności internetowe, jeżeli Kupujący nie dokona płatności w terminie 7 dni od daty potwierdzenia Zamówienia, Sprzedawca ma prawo anulować Zamówienie, informując o tym Kupującego drogą mailową lub telefoniczną.

Kupujący niebędący konsumentem w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku – Kodeks cywilny (Dz. U. 1964 Nr 16, poz. 93 ze zm.), w celu realizacji Zamówienia upoważnia Sprzedawcę do wystawiania faktury VAT bez podpisu odbiorcy. Faktury przesyłane będą na wskazany przez Kupującego podczas Rejestracji adres e-mail w formie pliku PDF, umożliwiającego pobranie oraz wydruk. W przypadku chęci skorzystania przez Kupującego z formy papierowej faktur, wymagana jest pisemna dyspozycja zmieniająca niniejszy punkt.


DOSTAWA

Informacja o dostępnych sposobach i warunkach dostawy znajdują się na stronie oferty w zakładce „Dostawa i płatność”.

Kupujący może odebrać zamówione produkty za pomocą firmy kurierskiej DHL.

Adres dostarczenia przesyłki podawany jest przez Kupującego podczas składania Zamówienia. Zamówione Produkty dostarczane są wyłącznie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

Koszty dostawy ponosi Kupujący.

Koszty wysyłki naliczane są zgodnie z aktualnymi cennikami i zależą od wagi oraz rozmiarów przesyłki. Kupujący jest informowany o kosztach wysyłki podczas składania Zamówienia.

Sprzedawca zobowiązuje się dostarczyć Kupującemu Produkty wolne od wad fizycznych i prawnych. Wszystkie produkty zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

Kupujący zobowiązuje się do odebrania wysłanego Produktu.


GWARANCJA

Produkty oferowane na aukcjach Użytkownika „kratkipl”, „kratki_pl” objęte są gwarancją jakości na sprawne działanie Produktu wyszczególnionego na dokumencie zakupu. Gwarancji udziela Sprzedawca.

Szczegółowa informacja na temat warunków udzielonej gwarancji widnieje w opisie na poszczególnych stronach aukcji Użytkownika „kratkipl”, „kratki_pl” .

Gwarancja jest określona na dany okres od daty zakupu (na podstawie karty gwarancyjnej lub / z dokumentem zakupu).

Okres gwarancyjny przyznany na każdy sprzedawany Produkt jest zróżnicowany – w zależności od Produktu oraz jego części składowych. Produkt może składać się bowiem z wielu odrębnych części i dla różnych części będą miały zastosowanie inne okresy gwarancji.

Okres gwarancji rozpoczyna bieg z chwilą zakupu oryginalnego Produktu przez pierwszego użytkownika końcowego.

Podstawę do bezpłatnego wykonania napraw gwarancyjnych stanowi karta gwarancyjna. Karta gwarancyjna bez daty, pieczęci, podpisów, jak również z poprawkami dokonanymi przez osoby nieupoważnione traci ważność.

Uprawnienia Kupującego z tytułu udzielonej gwarancji wygasają automatycznie po upływie okresu gwarancji.

Wszelkie uszkodzenia powstałe wskutek niewłaściwej obsługi, magazynowania, nieumiejętnej konserwacji, niezgodne z warunkami określonymi w instrukcji obsługi i eksploatacji oraz wskutek innych przyczyn, niezawinionych przez producenta, powodują utratę gwarancji.

Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza, ani nie zawiesza uprawnień Kupującego z tytułu odpowiedzialności Sprzedawcy za wady fizyczne i prawne Produktu w zakresie określonym ustawą z dnia 23 kwietnia 1964 roku - Kodeks Cywilny (Dz. U. 1964 Nr 16, poz. 93 ze zm.).


POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Wszelkie spory między Stronami rozstrzygane będą w sposób polubowny lub w obecności niezależnego i bezstronnego mediatora. W tym zakresie możliwe jest skorzystanie przez Klienta z mediacji za pośrednictwem serwisu Allegro (Centrum Sporów) lub wyspecjalizowanych instytucji. Listy stałych mediatorów oraz istniejących ośrodków mediacyjnych przekazywane są i udostępniane przez Prezesów właściwych Sądów Okręgowych. Chcąc skorzystać z możliwości polubownego rozwiązywania sporów dotyczących zakupów internetowych, Konsument może ponadto złożyć swoją skargę za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR, dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/consumers/odr/

Jednakże w przypadku braku możliwości polubownego rozwiązania sporu w tym za pośrednictwem mediacji, właściwość Sądu określana będzie według przepisów powszechnie obowiązujących w Rzeczpospolitej Polskiej.

Niniejszy dokument obowiązuje od dnia 10.08.2015 roku.