USZCZELKA keg bimber destylator fitting nypel 5szt (6483426856)

zakończona
28,50 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 4,50 zł
  • List polecony priorytetowy 6,00 zł
  • Pocztex Kurier48 13,00 zł
Zakupy powyżej 1 000 zł
  • lokalizacja: Pruszków

Witam

Przedmiotem aukcji jest:

ZESTAW:

5 X USZCZELKA SYLIKONOWA

pasująca do fittingu kega - nypla.

EXPRESSOWA WYSYŁKA - przedmiot wysyłam niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty - tego samego dnia (księgowanie przed godz. 14:00) lub w następnym dniu roboczym. Przedmiot można odebrać osobiście w Sklepie Firmowym DESTYLATORY V.S.O.P. Technika, ul. Główna 1A, 05-806 Nowa Wieś. Przy odbiorze osobistym przyjmujemy zapłatę tylko gotówką. Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 17:00. Kontakt telefoniczny: 22 3934848, tel. kom. 888044684 (sieć orange).

Uszczelka sylikonowa pasuje do wszystkich oryginalnych fittingów, niezależnie od rozmiaru i pojemności kegów do piwa (browarów polskich) oraz do wielu zagranicznych. Użytkownicy aparatów destylacyjnych marki V.S.O.P. nie potrzebują tego typu uszczelki. Uszczelki służą do uszczelniania fabrycznego złącza typy mufa – nypel, standardowego fittingu i są wykorzystywane przy samodzielnie budowanym destylatorze lub wszędzie tam, gdzie konieczne jest uszczelnienie fabrycznego fittingu kega po piwie.

Wymiary uszczelki:

- średnica zewnętrzna 52 mm

- średnica wewnętrzna 42 mm

- grubość 5 mm

- wysokość 5mm

Uszczelka :

- jest wykonana z sylikonu laboratoryjnego, odpornego na wysokie temperatury (do 180 st. C),

- jest chemicznie obojętna, nie wchodzi w reakcje z destylowanymi cieczami.

- jest odporna na uszkodzenia mechaniczne

- jest dopasowana do kształtu nypla fittingu (doskonale przylega do powierzchni fittingu - jedna strona jest wypukła, idealnie wpasowująca się w półkolisty rowek fittingu, a pozostałe powierzchnie są gładkie, co zapewnia idealne i szczelne przyleganie do powierzchni mufy kega.

Sposób montażu:

W celu poprawnego założenia uszczelki na nypel fittingu należy oczyścić fitting z nieczystości, lekko rozciągnąć palcami (tylko palcami !!!) uszczelkę, naciągnąć na dolną - węższą część nypla i przesunąć lub rolować ją ku górze, aż do umieszczenia uszczelki wypukłą powierzchnią w półkolistym zagłębieniu czoła fittingu.

Dotychczas sprzedałem ponad dwa tysiące uszczelek sylikonowych i wszystkie na 100% pasują do oryginalnych fittingów i wszyscy kupujący są zadowoleni o czym świadczą moje komentarze. W przeciwieństwie do uszczelek gumowych uszczelki sylikonowe nie reagują z destylowanymi i przechowywanymi substancjami spożywczymi, dzięki czemu w żaden sposób nie wpływają na jakość np. destylowanej cieczy.

Dla zainteresowanych większą lub hurtową ilością, możemy wystawić aukcję z dowolną ilością uszczelek.

Kupując na kilku aukcjach za wysyłkę płacisz tylko raz - wg. wagi najcięższego z przedmiotów, opis szczegółowy jest podany kosztach wysyłki.

Tylko list polecony, paczka pocztowa i przesyłka kurierska gwarantują bezpieczeństwo dostawy, dlatego nie wysyłamy uszczelek zwykłymi listami, których dostarczenia nie gwarantuje sama poczta.

Fotografie i materiały informacyjne są dostępne na serwerze ftp pod adresami:

www.vsop.com.pl/gale­ria

www.vsop.com.pl/plik­i

ODBIÓR OSOBISTY:

przedmiot można odebrać osobiście w

Sklepie Firmowym DESTYLATORY V.S.O.P. Technika

05-806 Nowa Wieś ul. Główna 1A, telefon nr. tel: 22 3934848 lub 888044684, sklep firmowy jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00.


zapraszam na nasze pozostałe aukcje - kliknij TU

na których oferujemy bogaty wybór urządzeń destylacyjnych i filtrujących, literaturę branżową oraz wszelkie niezbędne materiały do wytwarzania alkoholi domowych, takich jak: piwa, cydry, wina, destylaty, nalewki. Na pozostałych aukcjach można kupić kilkadziesiąt rodzajów drożdży, środki klarujące, pożywki, zaprawki, alkoholomierze, winomierze, cukromierze, termometry, filtry, literaturę branżową i wiele, wiele innych.

Wszystkie prezentowane fotografie w aukcji jak również na serwerze V.S.O.P. Technika zostały zapisane z prawami autorskimi (identyfikator), i bez zgody V.S.O.P. Technika nie mogą być wykorzystywane przez inne osoby i podmioty.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą i nabycia książki,

zespół DESTYLATORY V.S.O.P. Technika.


[DANE_EU]5mBtnRT6cfy­Wsmz926REAFAmj92mH6c­QVZJFjAETmEINfTF581x­RCOW5/SwfZibvO8UFIV0­caJmaDKBJMBiwGWzB2N5­ij2s6[/DANE_EU]
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u szulvsop za co najmniej 1 000 zł.
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 400
List polecony priorytetowy 6,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
List polecony ekonomiczny 4,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Pocztex Kurier48 13,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 200
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 400
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 200
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Sprzedawca V.S.O.P. Technika Adres wykonywania działalności w tym zakład produkcyjny, serwis i sklep fabryczny ul. Główna 1A, 05-806 Nowa Wieś, gmina Michałowice, powiat Pruszków, woj. Mazowieckie.

kontakt

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Zwroty proszę kierować na adres: V.S.O.P. Technika, ul. Główna 1A, 05-806 Nowa Wieś lub telefonicznie pod numerem 22 3934848 lub 888044684. UWAGA - przed dokonaniem zwrotu proszę skontaktować się ze mną w celu ustalenia szczegółów i uniknięcia nieporozumień