USG Premium Zonare Z3 demo (6912105830)

zakończona
220 000,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

 • stan: używany
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • waga (z opakowaniem): 70.00 [kg]

Przedmiotem sprzedaży jest ultrasonograf najwyższej klasy z dwiema głowicami do wyboru z poniższej listy. Aparat wystawowy z 2014r. z 12 miesięczną gwarancją. Cena dzierżawy do ustalenia!!!

Platforma Z3 PREMIUM

Zonare ZS3 jest nowym wielozadaniowym ultrasonografem klasy premium.

Jego zaletą są bardzo szerokie możliwości rozbudowy, które pozawalają na dopasowanie do indywidualnych potrzeb diagnostycznych w każdej specjalności.

Zonare ZS3 wykorzystuje najnowszą technologię strefowej akwizycji ultradźwięków - Zone Sonography, która dostarcza niespotykaną jakość obrazu oraz możliwości niedostępne dla konwencjonalnych ultrasonografów. Urządzenia marki Zonare (z.one, Z.ONEpro i ZS3) jako jedyne dostępne na rynku stosują technologię ciągłego ogniskowania oraz korekcję prędkości ultradźwięków w tkance - ZSI. Dodatkowo ZS3 pracuje w trybie spatial compound, który do obrazowania wykorzystuje wiązki ultradźwięków kierowane pod wieloma kątami. Unikatową funkcją zastosowaną w ultrasonografach Zonare jest compound i compound harmonics, czyli obrazowanie z wykorzystaniem kilku częstotliwości jednocześnie. Ten typ obrazowania doskonale łączy zalety niskich (penetracja) i wysokich (rozdzielczość) częstotliwości oraz obrazowania harmonicznego. Dzięki temu użytkownik nie musi zmieniać częstotliwości pracy głowic, jak w konwencjonalnych aparatach usg.

Zonare ZS3 przewyższa inne ultrasonografy nie tylko jakością obrazowania, ale także komfortem obsługi. Jego regulowany pulpit wyposażono we wszystkie przyciski potrzebne do sterowania podstawowymi funkcjami oraz wiele programowanych przycisków o zmiennych funkcjach. Umożliwia to dostosowanie aparatu do potrzeb specjalisty w każdym rodzaju badań.

Wszystkie innowacyjne rozwiązania Zonare sprawiają, że uzyskiwany obraz jest jednorodnym niemal idealnym odwzorowaniem skanowanych tkanek pacjenta.

Zonare ZS3 jako jedyny ultrasonograf dostępny na rynku umożliwia wyświetlanie obrazu na pełnej szerokości 19 calowego ekranu.

Zonare to prawdziwa klasa premium.

OPIS TECHNOLOGII.

Zone Sonography

Zonare stanowi rewolucyjne podejście do zagadnienia ultrasonografii. Innowacyjnym rozwiązaniem jest akwizycja ech ultradźwiękowych w szerokich strefach. Każda strefa zawiera informacje odpowiadające wielu liniom obrazowym znanym z tradycyjnych urządzeń. Sygnał wysyłany jest w szeroką przestrzeń tylko raz w miejsce wielokrotnego wysyłania sygnałów linia po linii. Przekłada się to na dziesięciokrotne zwiększenie realnej częstotliwości odświeżania obrazu i poprawę płynności wyświetlania.
Konwencjonalne rozwiązania układów formowania wiązki posiada szereg wad, z których główne to masa zestawu płyt oraz wysoki pobór energii, a także brak możliwości rozbudowy. W Zonare beamformer został zastąpiony układem w technologii Channel Domain Processing. Teraz wszystkie operacje na sygnałach sterujących przetwornikami w głowicy są wykonywane przez procesory. Jego architektura pozwala na niemal dowolną rozbudowę i usprawnianie bez potrzeby wymiany jakichkolwiek elementów, a jedynie jego oprogramowania.
Efektem zastosowania opisanych oraz wielu innych innowacji jest ogromne zwiększenie wydajności i jakości obrazowania systemu Zonare w stosunku do rozwiązań konwencjonalnych we wszystkich trybach obrazowania.
Na szczególną uwagę zasługuje także odmienny sposób ogniskowania wiązki, tzw. ciągłe ognisko. Ultrasonograf Zonare nie generuje sygnałów ogniskowanych w ograniczonej liczbie stref, ale tworzy wiązkę ultradźwięków spójną w całej przestrzeni. Dzięki temu uzyskano idealną rozdzielczość w pełnym zasięgu obrazowania.
Rozszerzenie możliwości ultrasonografu Zonare wymaga jedynie zainstalowania nowej wersji oprogramowania. Dzięki temu nowe aplikacje oraz poprawa wydajności systemu są osiągalne znacznie szybciej niż w przypadku konwencjonalnych ultrasonografów. Instalacje nie pociągają za sobą żadnych zmian w konfiguracji sprzętowej co powoduje znaczne obniżenie kosztów unowocześnienia.


Channel Domain Processing

Technologia Channel Domain stanowi podstawę akwizycji i przetwarzania danych w aparatach Zonare. Jako jedyny ultrasonograf na rynku został stworzony na bazie rozwiązań programowych o zredukowanym do minimum wykorzystaniu rozwiązań sprzętowych. W rezultacie sposób przetwarzania informacji jest zależny od zainstalowanego oprogramowania, co daje możliwość prostego i taniego rozszerzania o nowe funkcje.
Zwiększenie szybkości i liczby dostępnych opcji oraz zmniejszenie kosztów to tylko niektóre zalety urządzeń Zonare. Zastosowanie technologii Channel Domain pozwala operatorowi na dowolne dostosowanie i optymalizację obrazów zapisanych w pamięci.


Elastyczna Platforma

Dodanie nowych aplikacji oraz rozszerzenie możliwości diagnostycznej często niemożliwe w aparatach konwencjonalnych teraz stało się bardzo proste i tanie. Dzięki rewolucyjnej budowie wystarczy pobrać odpowiednie oprogramowanie z serwera producenta i zainstalować za pomocą przenośnej pamięci podłączanej przez port USB. Rozwiązania programowe to nie tylko możliwość prostej instalacji, ale także możliwość wpływu na działanie kolejnych wersji systemu. W trosce o użytkownika inżynierowie firmy Zonare oczekują na wszelkie sugestie dotyczące działania aparatu i dokładają wszelkich starań by jak najlepiej dopasować go do potrzeb pracującego na nim lekarza.

Ultrasonograf Zonare ZS3 obsługuje nowoczesne głowice szerokopasmowe typu:

 • convex (do 9 MHz)
 • microconvex (do 10 MHz)
 • liniowe (do 20 MHz)
 • endocavitarne
 • sektorowe (do 10 MHz)
 • przezprzełykową
 • śródoperacyjne
 • wolumetryczne 3D/4D

Ultrasonograf oferuje wysokoczułe tryby obrazowania:

 • B-mode
 • M-mode
 • Doppler kolorowy (CD)
 • Doppler mocy (PD)
 • Doppler mocy kierunkowy (DPD)
 • Doppler spektralny pulsacyjny (PW)
 • Doppler fali ciągłej (CW)
 • Doppler tkankowy (TDI)
 • obrazowanie elastograficzne
 • obrazowanie z kontratem
 • obrazowanie harmoniczne
 • obrazowanie trapezowe
 • 3D/4D
 • duplex
 • triplex
Głowice do wyboru:
C6-2 convex
C4-1 convex z penetracją do 40 cm !!!
C9-3 convex wysokiej rozdzielczości
C10-3 mikro convex z funkcją CD, CW, Doppler ciągły oraz TDI Doppler tkankowy
L8-3 linia naczyniowa
L20-5 linia 0d 5 do 20MHz
endowaginalan

Ponadto ZS3 umożliwia użytkowanie trybów echokardiograficznyc­h t.j. ciągłego i tkankowego Doppler'a na głowicach convex, np. w trybach obrazowania serca płodu.www.medtrade.com.pl

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje