USA, 1 Dollar 1994 S, M.Ś. 94, Piłka Nożna, Ag (6541991347)

zakończona
70,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 6,00 zł
 • List polecony priorytetowy 8,00 zł
 • Przesyłka kurierska 26,00 zł
 • lokalizacja: Gdańsk
 • czas wysyłki: do 2 dni
Stempel Lustrzany, stan menniczy
 1. Autentyczność oferowanych przedmiotów jest gwarantowana, chyba że w opisie zaznaczono inaczej.
 2. Kwota osiągnięta w licytacji jest końcową kwotą sprzedaży, nie podlega negocjacji jak i nie doliczamy żadnych opłat dodatkowych, z wyjątkiem ewentualnej opłaty za wysyłkę.
 3. Jeśli zakupiony przedmiot nie spełni oczekiwań kupującego, można dokonać jego zwrotu w ciągu 10 dni, licząc od dnia wysłania przez nas przesyłki. Podstawą do przyjęcia zwrotu jest paragon bądź faktura zakupu.

  Realizacja reklamacji wygląda w następujący sposób:
  1. Klient odsyła reklamowany przedmiot.
  2. My oceniamy czy jest podstawa do reklamacji, a nawet jeśli nie ma i klient życzy sobie zwrotu to ze względu na to że jesteśmy porządną firmą też zwracamy pieniądze lub…
  3. Odsyłamy inny egzemplarz albo pieniądze na wskazane konto.
  4. W przypadku uzasadnionej reklamacji zwracamy koszty wysyłek. 5. Nie przyjmujemy zwrotów wysłanych za pobraniem. Osobom, które w naszym odczuciu dokonają zwrotów nieuzasadnionych zostanie zablokowano możliwość uczestnictwa w naszych przyszłych aukcjach.

 4. Na rozliczenie (przelew, odbiór osobisty bądź decyzję o wysyłce za pobraniem) czekamy do 7 dni od daty zakończenia aukcji. Dla aukcji nierozliczonych w tym okresie rozpoczynamy procedurę anulowania przez serwis Allegro. Aukcje nie rozliczone w ciągu 21 dni od daty zakończenia, zostaną anulowane.

34 1940 1076 3161 5509 0000 0000
(Credit Agricole)
Gdański Gabinet Numizmatyczny
Ul.Tkacka 28
80-831 GdańskW tytule wpłaty prosimy podawać TYLKO nick z allegro i nr aukcji.

Na wszystkie sprzedane przedmioty wystawiamy paragony, a na życzenie kupującego faktury VAT- marża lub VAT. Oznacza to, że nie trzeba płacić 2% PCC od transakcji powyżej 1 tys.

W związku z coraz częstszymi sygnałami odnośnie osób podszywających się pod naszą Firmę - zarówno mailowo jak i telefonicznie - informujemy, iż JEDYNY PRAWIDŁOWY numer konta bankowego, na które należy dokonywać wpłat znajduje się na stronie licytowanego przedmiotu.

Jeżeli nie otrzymamy należności za przesyłkę lub kwota ta będzie zbyt niska – CZEKAMY NA WYSYŁKĘ PRZEDMIOTU DO MOMENTU ZAKSIEGOWANIA DOPŁATY.

Jeżeli życzą sobie Państwo, aby wysyłka była nadana na inny adres niż podany w Allegro należy wpisać ten adres w tytule wpłaty na konto, w przeciwnym razie, przesyłka zostanie wysłana na adres podany w Allegro.


Przesyłki realizowane są zgodnie z wybraną przez klienta opcją płatności przez Pocztę Polską lub Kuriera DHL chyba, że klient chce odebrać wylicytowane przedmioty odobiście.

Jeśli klient decyduje się na :
 1. wpłate na konto (płatne z góry) - przedmiot wysyłany jest do 3 dni roboczych, po zaksięgowaniu wpłaty na koncie
 2. płatność przy odbiorze ( przesyłka pobraniowa) - przedmiot wysyłany do 3 dni roboczych po otrzymaniu informacji od klienta o tej formie płatności, do przesyłki pobraniowej dopłata 5zł do cen podanych poniżej.
 3. Monety można odebrać także osobiście w naszym sklepie Gdańsk, ul Tkacka 28.
 4. W przypadku zakupu dwóch i więcej przedmiotów prosimy o realizację jednego przelewu i jednorazowe doliczenie kosztów wysyłki. Wyjątek stanowią przedmioty o niestandardowych gabarytach lub/i wadze.


Ceny za wysyłki krajowe:

 • zakupy do 120 zł: koszt wysyłki 5 zł + 1 zł za wysyłkę priorytetem
 • zakupy od 120 zł do 200 zł : koszt wysyłki 8 zł + 1 zł za wysyłkę priorytetem
 • zakupy od 121 zł do 300 zł : koszt wysyłki 10 zł + 1 zł za wysyłkę priorytetem
 • zakupy do 301 do 400 zł zł: koszt wysyłki 12 zł + 1 zł za wysyłkę priorytetem
 • zakupy do 401 do 500 zł zł: koszt wysyłki 14 zł + 1 zł za wysyłkę priorytetem
 • zakupy do 501 do 600 zł zł: koszt wysyłki 16 zł + 1 zł za wysyłkę priorytetem
 • zakupy do 601 do 700 zł zł: koszt wysyłki 18 zł + 1 zł za wysyłkę priorytetem
 • zakupy do 701 do 800 zł zł: koszt wysyłki 20 zł + 1 zł za wysyłkę priorytetem
 • zakupy od 800 zł – przesyłka kurierska DHL za 26 zł


Na życzenie klienta zakupy o niższej wartości od 800zł także wyślemy Kurierem DHL za kwotę 26zł.W przypadku przesyłek o niestandardowych gabarytach lub/i wadze prosimy o kontakt w celu ustalenia kosztów wysyłki. Wszystkie powyższe ceny zawierają ubezpieczenie! Wysyłka zagraniczna koszt wysyłki zagranicznej liczymy dla każdego zamówienia indywidualnie.


wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 26,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 99
przybliżony czas realizacji: 3 dni
List polecony priorytetowy 8,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 99
przybliżony czas realizacji: 3 dni
List polecony ekonomiczny 6,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 5 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 2 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

REGULAMIN AUKCJI ALLEGRO 1. Autentyczność oferowanych przedmiotów jest gwarantowana, chyba że w opisie zaznaczono inaczej. 2. Kwota osiągnięta w licytacji jest końcową kwotą sprzedaży, nie podlega negocjacji jak i nie doliczamy żadnych opłat dodatkowych, z wyjątkiem ewentualnej opłaty za wysyłkę. 3. Jeśli zakupiony przedmiot nie spełni oczekiwań kupującego, można dokonać jego zwrotu w ciągu 14 dni, licząc od dnia wysłania przez nas przesyłki. Podstawą do przyjęcia zwrotu jest paragon bądź faktura zakupu. CIĄG DALSZY REGULAMINU W ZAKŁADCE REKLAMACJE...

reklamacje

Realizacja reklamacji wygląda w następujący sposób: 1.Klient odsyła reklamowany przedmiot. 2. My oceniamy czy jest podstawa do reklamacji, a nawet jeśli nie ma i klient życzy sobie zwrotu to ze względu na to że jesteśmy porządną firmą też zwracamy pieniądze lub odsyłamy inny egzemplarz albo pieniądze na wskazane konto. 3. W przypadku uzasadnionej reklamacji zwracamy koszty wysyłek. 4. Nie przyjmujemy zwrotów wysłanych za pobraniem. 5. Osobom, które w naszym odczuciu dokonają zwrotów nieuzasadnionych zostanie zablokowano możliwość uczestnictwa w naszych przyszłych aukcjach. 6. Na rozliczenie (przelew, odbiór osobisty bądź decyzję o wysyłce za pobraniem) czekamy do 7 dni od daty zakończenia aukcji. Dla aukcji nierozliczonych w tym okresie rozpoczynamy procedurę anulowania przez serwis Allegro. Aukcje nie rozliczone w ciągu 21 dni od daty zakończenia, zostaną anulowane.

pozostałe informacje

Numer konta : 34 1940 1076 3161 5509 0000 0000 Credit Agricole Nasza firma Gdański Gabinet Numizmatyczny znajduje się w Gdańsku, na ul. Tkackiej 27/28 Prowadzimy sprzedaż i skup monet, numizmatów, banknotów, medali, odznaczeń oraz literatury numizmatycznej. Skupujemy również złoto i srebro, zarówno w postaci monet jak i wyrobów. Zajmujemy się również wyceną numizmatów.