USA, 1 Dollar 1994 S, M.Ś. 94, Piłka Nożna, Ag (6541991347)

zakończona
70,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 6,00 zł
 • List polecony priorytetowy 8,00 zł
 • Przesyłka kurierska 26,00 zł
 • lokalizacja: Gdańsk
 • czas wysyłki: do 2 dni
Stempel Lustrzany, stan menniczy
 1. Autentyczność oferowanych przedmiotów jest gwarantowana, chyba że w opisie zaznaczono inaczej.
 2. Kwota osiągnięta w licytacji jest końcową kwotą sprzedaży, nie podlega negocjacji jak i nie doliczamy żadnych opłat dodatkowych, z wyjątkiem ewentualnej opłaty za wysyłkę.
 3. Jeśli zakupiony przedmiot nie spełni oczekiwań kupującego, można dokonać jego zwrotu w ciągu 10 dni, licząc od dnia wysłania przez nas przesyłki. Podstawą do przyjęcia zwrotu jest paragon bądź faktura zakupu.

  Realizacja reklamacji wygląda w następujący sposób:
  1. Klient odsyła reklamowany przedmiot.
  2. My oceniamy czy jest podstawa do reklamacji, a nawet jeśli nie ma i klient życzy sobie zwrotu to ze względu na to że jesteśmy porządną firmą też zwracamy pieniądze lub…
  3. Odsyłamy inny egzemplarz albo pieniądze na wskazane konto.
  4. W przypadku uzasadnionej reklamacji zwracamy koszty wysyłek. 5. Nie przyjmujemy zwrotów wysłanych za pobraniem. Osobom, które w naszym odczuciu dokonają zwrotów nieuzasadnionych zostanie zablokowano możliwość uczestnictwa w naszych przyszłych aukcjach.

 4. Na rozliczenie (przelew, odbiór osobisty bądź decyzję o wysyłce za pobraniem) czekamy do 7 dni od daty zakończenia aukcji. Dla aukcji nierozliczonych w tym okresie rozpoczynamy procedurę anulowania przez serwis Allegro. Aukcje nie rozliczone w ciągu 21 dni od daty zakończenia, zostaną anulowane.

34 1940 1076 3161 5509 0000 0000
(Credit Agricole)
Gdański Gabinet Numizmatyczny
Ul.Tkacka 28
80-831 GdańskW tytule wpłaty prosimy podawać TYLKO nick z allegro i nr aukcji.

Na wszystkie sprzedane przedmioty wystawiamy paragony, a na życzenie kupującego faktury VAT- marża lub VAT. Oznacza to, że nie trzeba płacić 2% PCC od transakcji powyżej 1 tys.

W związku z coraz częstszymi sygnałami odnośnie osób podszywających się pod naszą Firmę - zarówno mailowo jak i telefonicznie - informujemy, iż JEDYNY PRAWIDŁOWY numer konta bankowego, na które należy dokonywać wpłat znajduje się na stronie licytowanego przedmiotu.

Jeżeli nie otrzymamy należności za przesyłkę lub kwota ta będzie zbyt niska – CZEKAMY NA WYSYŁKĘ PRZEDMIOTU DO MOMENTU ZAKSIEGOWANIA DOPŁATY.

Jeżeli życzą sobie Państwo, aby wysyłka była nadana na inny adres niż podany w Allegro należy wpisać ten adres w tytule wpłaty na konto, w przeciwnym razie, przesyłka zostanie wysłana na adres podany w Allegro.


Przesyłki realizowane są zgodnie z wybraną przez klienta opcją płatności przez Pocztę Polską lub Kuriera DHL chyba, że klient chce odebrać wylicytowane przedmioty odobiście.

Jeśli klient decyduje się na :
 1. wpłate na konto (płatne z góry) - przedmiot wysyłany jest do 3 dni roboczych, po zaksięgowaniu wpłaty na koncie
 2. płatność przy odbiorze ( przesyłka pobraniowa) - przedmiot wysyłany do 3 dni roboczych po otrzymaniu informacji od klienta o tej formie płatności, do przesyłki pobraniowej dopłata 5zł do cen podanych poniżej.
 3. Monety można odebrać także osobiście w naszym sklepie Gdańsk, ul Tkacka 28.
 4. W przypadku zakupu dwóch i więcej przedmiotów prosimy o realizację jednego przelewu i jednorazowe doliczenie kosztów wysyłki. Wyjątek stanowią przedmioty o niestandardowych gabarytach lub/i wadze.


Ceny za wysyłki krajowe:

 • zakupy do 120 zł: koszt wysyłki 5 zł + 1 zł za wysyłkę priorytetem
 • zakupy od 120 zł do 200 zł : koszt wysyłki 8 zł + 1 zł za wysyłkę priorytetem
 • zakupy od 121 zł do 300 zł : koszt wysyłki 10 zł + 1 zł za wysyłkę priorytetem
 • zakupy do 301 do 400 zł zł: koszt wysyłki 12 zł + 1 zł za wysyłkę priorytetem
 • zakupy do 401 do 500 zł zł: koszt wysyłki 14 zł + 1 zł za wysyłkę priorytetem
 • zakupy do 501 do 600 zł zł: koszt wysyłki 16 zł + 1 zł za wysyłkę priorytetem
 • zakupy do 601 do 700 zł zł: koszt wysyłki 18 zł + 1 zł za wysyłkę priorytetem
 • zakupy do 701 do 800 zł zł: koszt wysyłki 20 zł + 1 zł za wysyłkę priorytetem
 • zakupy od 800 zł – przesyłka kurierska DHL za 26 zł


Na życzenie klienta zakupy o niższej wartości od 800zł także wyślemy Kurierem DHL za kwotę 26zł.W przypadku przesyłek o niestandardowych gabarytach lub/i wadze prosimy o kontakt w celu ustalenia kosztów wysyłki. Wszystkie powyższe ceny zawierają ubezpieczenie! Wysyłka zagraniczna koszt wysyłki zagranicznej liczymy dla każdego zamówienia indywidualnie.


wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 26,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 99
przybliżony czas realizacji: 3 dni
List polecony priorytetowy 8,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 99
przybliżony czas realizacji: 3 dni
List polecony ekonomiczny 6,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 5 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 2 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

REGULAMIN AUKCJI ALLEGRO 1. Autentyczność oferowanych przedmiotów jest gwarantowana, chyba że w opisie zaznaczono inaczej. 2. Kwota osiągnięta w licytacji jest końcową kwotą sprzedaży, nie podlega negocjacji jak i nie doliczamy żadnych opłat dodatkowych, z wyjątkiem ewentualnej opłaty za wysyłkę. 3. Jeśli zakupiony przedmiot nie spełni oczekiwań kupującego, można dokonać jego zwrotu w ciągu 14 dni, licząc od dnia wysłania przez nas przesyłki. Podstawą do przyjęcia zwrotu jest paragon bądź faktura zakupu. CIĄG DALSZY REGULAMINU W ZAKŁADCE REKLAMACJE...

reklamacje

Realizacja reklamacji wygląda w następujący sposób: 1.Klient odsyła reklamowany przedmiot. 2. My oceniamy czy jest podstawa do reklamacji, a nawet jeśli nie ma i klient życzy sobie zwrotu to ze względu na to że jesteśmy porządną firmą też zwracamy pieniądze lub odsyłamy inny egzemplarz albo pieniądze na wskazane konto. 3. W przypadku uzasadnionej reklamacji zwracamy koszty wysyłek. 4. Nie przyjmujemy zwrotów wysłanych za pobraniem. 5. Osobom, które w naszym odczuciu dokonają zwrotów nieuzasadnionych zostanie zablokowano możliwość uczestnictwa w naszych przyszłych aukcjach. 6. Na rozliczenie (przelew, odbiór osobisty bądź decyzję o wysyłce za pobraniem) czekamy do 7 dni od daty zakończenia aukcji. Dla aukcji nierozliczonych w tym okresie rozpoczynamy procedurę anulowania przez serwis Allegro. Aukcje nie rozliczone w ciągu 21 dni od daty zakończenia, zostaną anulowane.

pozostałe informacje

Numer konta : 34 1940 1076 3161 5509 0000 0000 Credit Agricole Nasza firma Gdański Gabinet Numizmatyczny znajduje się w Gdańsku, na ul. Tkackiej 27/28 Prowadzimy sprzedaż i skup monet, numizmatów, banknotów, medali, odznaczeń oraz literatury numizmatycznej. Skupujemy również złoto i srebro, zarówno w postaci monet jak i wyrobów. Zajmujemy się również wyceną numizmatów.