URZĄDZENIE DO JONOFOREZY NADPOTLIWOŚĆ DŁONIE STOPY (6910645163)

zakończona
2 600,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Paczka pocztowa ekonomiczna 13,00 zł
  • lokalizacja: Strzelce Opolskie, Polska
  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury

Saalio® Urządzenie do Jonoforezy Wodnej

Urządzenie terapeutyczne Saalio® stosuje się w leczeniu nadmiernej potliwości dłoni i stóp, Hyperhidrose. Możliwe jest również leczenie nadmiernej potliwości pach (axillarer Hyperhidrose) przy użyciu dostarczonych opcjonalnie elektrod pachowych z gąbkami.

Podczas terapii urządzeniem Saalio® dochodzi do przepływu prądu w częściach ciała dotykających urządzenia. Przepływ prądu zapewniony jest poprzez kąpiel wodną i doprowadza to do zmniejszenia potliwości w obszarach skóry znajdującej się w wodzie podczas terapii.

Urządzenie jest przeznaczone do terapii leczenia nadmiernego pocenia się: Saalio® nadmierne pocenie się rąk / nóg i pach. Urządzenie do terapii Saalio® nadaje się do stosowania w suchym pomieszczeniu, w warunkach domowych.

Urządzenie terapeutyczne Saalio® składa się z jednostki sterującej, dwóch wanien do zabiegów, dwóch elektrod do kąpieli, dwóch kabli do elektrod, dwóch poduszek z pianki i z zasilacza. Zestaw zawiera również podręcznik użytkownika i dziennik pacjenta. Dodatkowo, opcjonalnie, w zestawie mogą znajdować się elektrody pod pachy wraz z gąbką.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa ekonomiczna 13,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje