Uniwersalna KASA fiskalna FAREX I-ERGOS 3050 (6542001965)

zakończona
1 380,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska
Zakupy powyżej 500 zł
 • lokalizacja: Kraków/ N.Sącz/N.Targ
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • waga (z opakowaniem): 3.00 [kg]
 • producent: FarexKWS MASTER SHOP S.J. STOLARCZYK

ul.KALWARYJSKA 3

30-509 KRAKÓW

info@mastershop.pl

- Pełny serwis w całej Polsce.
- Gwarancja 12 miesięcy.
- Faktura VAT,cena BRUTTO
- Całkowicie nowy, bezawaryjny towar.

KASA FISKALNA FAREX

I-ERGOS 3050

Cena obejmuje pełne wdrożenie

- instalację, zaprogramowanie, przeszkolenie, fiskalizację oraz zgłoszenie w Urzędzie Skarbowym


I-Ergos 3050 to najbardziej uniwersalna kasa z gamy urządzeń marki Farex.
Kasa świetnie sprawdzi się tak w mniejszych, jak i średnich punktach handlowych i usługowych.

Zalety i funkcje:

- 6 liniowy, podświetlany wyświetlacz LCD - komfort obsługi kasy przy każdych warunkach i oświetleniu.
- Klawiatura typu CHERRY oparta na mechanizmach sprężynowych – wygoda obsługi i wysoka efektywność pracy nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu.
- Duża czcionka na wydrukach – czytelne i wyraźne paragony, przystępne dla każdego klienta.
- 5 lat gwarancji na pamięć fiskalną – bezpieczeństwo danych sprzedażowych.
- System ładowania papieru: „Wrzuć i Pracuj”- prosta i sprawna wymiana papieru.
- Logo graficzne na paragonach – wyjątkowa reklama Firmy w rękach każdego klienta.
- Kopia elektroniczna paragonów – oszczędność pieniędzy, troska o środowisko.


Specyfikacja techniczna:
Klawiatura: mechaniczna
Liczba klawiszy szybkiej sprzedaży: 20
Rodzaj kopii: elektroniczna
Szybkość wydruku: 60 mm/s
Baza towarowa PLU: 5000 PLU
Nazwa towaru: 20 znaków
Szerokość papieru: 57 mm
Długość papieru: 30 m
Wyświetlacz operatora: graficzny LCD 6-liniowy 128 x 64 piksele
Wyświetlacz klienta: numeryczny LED 10 cyfr
Złącza komunikacyjne: RS232 x2, Szuflada x1
Akumulator: Li-Ion 7,4V, 1100mAh
Zasilanie: zasilacz 9,5V
Szerokość: 280 mm
Głębokość: 220 mm
Wysokość: 118 mm
Waga: 1,6 kg

100ms - G A L E R I A S P S © 2005-2008
Net_Studio
?
zobacz przedmioty

GALERIA ZAWSZE OTWIERA SIĘ W NOWYM OKNIE
GALERIA 100ms - W Y B R A N E O F E R T Y © 2005-2008
Net_Studio
?
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u 100ms za co najmniej 500 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

Odbiór osobisty: Kraków ul. Kalwaryjska 3 Pn-Pt 9-18 Sobota 9-14 Numer konta do wpłat: BPH 16 1060 0076 0000 3200 0133 3391

kontakt

 • 124236347
  Infolinia czynnna PN-PT 10-17
 • 126551335
  Reklamacje i statusy przesyłek PN-PT 10-17

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Formularz odstąpienia od umowy - http://mastershop.kqs.pl/download/formularz_zwrotu.pdf Kupującemu przysługuje prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru. Formularz odstąpienia od umowy stanowi załącznik do niniejszej Informacji. Prawo do odstąpienia nie dotyczy: - umowy o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; – umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; – umowy, w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; – umowy, w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji. Jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy; – umowy, w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; – umowy o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy. Koszty odstąpienia Klient odstępujący od umowy zobowiązany jest do pokrycia wyłącznie następujących kosztów: – bezpośrednich kosztów zwrotu rzeczy w wysokości opłaty pocztowej za wysyłkę towaru, – jeżeli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez przedsiębiorcę, przedsiębiorca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

reklamacje

Formularz reklamacyjny - http://mastershop.kqs.pl/download/Formularz_reklamacyjny.pdf A. Podstawa reklamacji Jeśli na towar została udzielona gwarancja, kupujący uprawniony jest – według własnego wyboru – do stosowania się do procedury opisanej w karcie gwarancyjnej albo do skorzystania z opisanego niżej uprawnienia na wypadek niezgodności towaru z umową (rękojmia). B. Prawa i obowiązki kupującego Jeżeli w ocenie kupującego towar jest niezgodny z umową, jest on zobowiązany: 1) odesłać (zwrócić) towar, o ile to możliwe w oryginalnym opakowaniu, na adres Sprzedającego w terminie nie dłuższym niż dwa miesiące od stwierdzenia niezgodności oraz nie później niż dwa lata od dostarczenia mu towaru, 2) wskazać, czy domaga się naprawy, czy też wymiany towaru, 3) wskazać, na czym jego zdaniem polega niezgodność towaru z umową, 4) podać swoje dane kontaktowe w postaci adresu do korespondencji, adresu e-mail, numeru telefonu oraz numeru rachunku bankowego. C. Termin rozpatrzenia reklamacji Sprzedawca oświadcza, że reklamacja zostanie rozpoznana w terminie: – 14 dni, jeśli towar pochodzi od producenta krajowego, – 21 dni, jeśli towar pochodzi od producenta spoza granic Polski. D. Sposób załatwienia reklamacji W przypadku uznania reklamacji sprzedawca dokona wymiany albo naprawy towaru oraz odeśle go – w terminach wskazanych w lit. C – na adres kupującego oraz na koszt sprzedawcy. W takim wypadku kupującemu zwrócone zostaną również poniesione przez niego koszty wysyłki towaru do sprzedawcy. Sprzedawca wskazuje, że w przypadku gdy naprawa albo wymiana zareklamowanego towaru okażą się niemożliwe lub wymagać będą nadmiernych kosztów albo nie będzie możliwa w czasie wskazanym w lit. C, poinformuje o tym niezwłocznie kupującego. W takim przypadku kupujący będzie uprawniony do żądania: 1) obniżenia ceny towaru oraz zwrotu zareklamowanego towaru, 2) zwrotu ceny towaru przy jednoczesnym odstąpieniu od umowy. W terminie do 14 dni od wskazania, z którego z roszczeń korzysta, klientowi zostanie zwrócona cena towaru albo jej odpowiednia część. W przypadku nieuznania reklamacji sprzedawca poinformuje o tym kupującego oraz wyśle mu towar przesyłką na koszt kupującego.