Understanding The World Data Flow Gestalten (6912254387)

zakończona
229,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • okładka: twarda
  • rok wydania (xxxx): 2014
  • kondycja: bez śladów używania

Trzy publikacje poświęcone infografice i wizualizacji danych:
- Understanding The World. The Atlas of Infographics (Taschen, 2014)
- Data Flow (Gestalten, 2010)
- Data Flow 2 (Gestalten, 2011)
+ gratis o wartości 50 zł: książka "Odkrywać! Ujawniać! Objaśniać! Zbiór esejów o sztuce prezentowania danych"

Wszystkie książki są w stanie bardzo dobrym (dotyczy pierwszych trzech pozycji, choć gratisowa też jest w podobnej kondycji).
Odbiór osobisty na Żoliborzu w miejscu wskazanym przeze mnie (nie umawiam się nigdzie).


Zapraszam na pozostałe moje aukcje - sporo ciekawych książek w niskich cenach (w tym pozycje rzadko pojawiające się na Allegro).

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u Keth za co najmniej 100 zł.
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

 

Ogólne informacje oraz kilka zasad obowiązujących dla obecnie trwających aukcji.

Stan wystawianych przedmiotów

Książki wystawione na moich aukcjach z datą wydania po - mniej więcej - 2005 roku to książki w przeważającej większości w świetnym stanie, bez oznak używania. Pomimo tego nie wystawiam ich jako nowych (parametr "stan"), chociaż niczym się właściwie od takowych nie różnią. Zwracam na to uwagę, gdyż moim zdaniem nie warto wydawać kilka czy kilkanaście (albo i powyżej 20) złotych więcej za książkę tylko dlatego, że w innym miejscu jej stan jest określony jako "nowy". Jeśli dany egzemplarz ma jakieś ubytki, staram się je jak najdokładniej opisać (a na życzenie mogę wysłać zdjęcie dokładnie przedstawiające problem).

Płatność za wylicytowany przedmiot

Tylko poprzez PayU (wtedy informacja o płatności dociera natychmiast), w ciągu 3 dni roboczych od następnego dnia po wygraniu aukcji (wygrana w poniedziałek oznacza czas na zapłatę do czwartku włącznie, wygrana w środę oznacza termin upływający w poniedziałek itd.). Jeśli jest to aukcja z odbiorem osobistym i przedmiotem za kwotę mniejszą niż 20 zł, to nie będzie problemu z płatnością gotówką przy odbiorze.

Wysyłka / odbiór osobisty

Mniejsze przedmioty (głównie książki) wysyłam tylko listem poleconym (do wyboru - ekonomiczny lub priorytet). Kupujący otrzymuje ode mnie e-mailem link do śledzenia przesyłki. Nieco większe przedmioty wysyłam Paczką MINI - dotyczy to aukcji, w których jako koszt dostawy jest wymieniona paczka pocztowa priorytetowa (koszt 9,50 zł) lub ekonomiczna (8,50 zł). W tym przypadku także wysyłam Kupującemu e-mailem link do śledzenia przesyłki. Jeśli masz zamiar kupić więcej niż jedną książkę i chcesz upewnić się, czy zmieszczą się w jednej Paczce MINI (co oznacza jeden koszt wysyłki dla kilku zakupionych pozycji), możesz napisać do mnie przed zakupem. Większe przedmioty wysyłam standardową paczką pocztową priorytetową. Wszystkie przesyłki staram się odpowiednio zabezpieczyć (w przypadku Paczki MINI jest to standardowe dla tej usługi opakowanie Poczty Polskiej). Odbiór osobisty jest możliwy na warszawskim Żoliborzu, najczęściej w godzinach popołudniowych (proszę o kontakt po wygraniu aukcji w celu ustalenia dokładnej daty i godziny). Dokładna lokalizacja jest umieszczona w Wiadomości od Sprzedającego oraz w Danych Sprzedającego (nie umawiam się w innych miejscach oraz nie dostarczam przedmiotów pod dany adres).

Osoby biorące udział w aukcji

Jeśli licytant ma wiele komentarzy negatywnych lub z innych, poważnych powodów, nie budzi mojego zaufania, jego oferta kupna może zostać wycofana.

Wiadomości do Sprzedającego

Bardzo chętnie odpowiem na pytania dotyczące wystawianych przeze mnie przedmiotów, aczkolwiek z kilkoma wyjątkami - nie odpowiadam na:

- pytania, na które odpowiedź można znaleźć powyżej (na stronie każdej aukcji jest wyraźna informacja o stronie "o mnie")

- prośby o wcześniejsze zakończenie aukcji

- pytania, prośby lub propozycje, które dotyczą modyfikacji przedstawionych tu zasad (prośby o ewentualne wydłużenie terminu płatności, wysyłkę za granicę itd.)

- różnego typu oferty takie jak "zapłacę daną kwotę, ale Pan pokryje koszty przesyłki" lub "oferuję x złotych" (gdzie x jest kwotą niższą o np. 30 procent - ceny wystawianych przedmiotów i tak już są konkurencyjne, a często także najniższe na Allegro)