UNCHARTED 4 A Thief''s End (6911145898)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
90,00 zł

UNCHARTED 4 A Thief's End

Gra akcji na PS 4
Oryginalne pudełko, opis sterowania, gra obsługuje HD

Gra używana w idealnym stanie fabrycznym

Cena za wydanie jest ceną brutto.
Gra w polskiej wersji językowej od 16 lat.
Gra dla jednego gracza.

Wystawiamy faktury VAT

zapytania, proszę przesyłać na

e-mail: akmiedzinski@gmail.c­om

Kontakt Tel.: 513 338 258

ZAPRASZAMY NA NASZE INNE AUKCJE I DO

WSPÓŁPRACY

A&K Agencja Reklamowo Wydawnicza PHU


Dodano 2016-07-02 11:58
Do wszystkich zamówionych na Allegro wydruków dla klientów nieposiadających projektów, projekt GRATIS !

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

A&K Agencja Reklamowa P.H.U.
Jana Pawła II 36/162
00-141 Warszawa
NIP: 526-103-12-49
REGON: 011184879
Dzień dobry. Witam na mojej skromnej stronie. Zapraszamy wszystkich do współpracy. Znajdziecie tu Państwo, dzięki miłośnikom piękna, atrakcyjną ofertę sztuki. Grafiki, Malarstwa,Rzeźby, Odzieży, Znaczków, Książek i nie tylko. Wszędzie gdzie zobaczycie Logo A&K traficie na wybrane aukcje sztuk pięknych. Znanych polskich artystów jak i początkujących na arenie sztuki. Zajmujemy się też profesjonalnie drukiem i wydawnictwami oraz Projektowaniem Graficznym, od 1982 rokuKontakt: Wystarczy wysłać do nas e-maila z zapytaniem, a otrzymacie Państwo wyczerpujące odpowiedzi i profesjonalną obsługę.Na wszystkie zakupione od nas usługi, odzież, przedmioty i obrazy otrzymują Państwo fakturę VAT.

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
A&K Agencja Reklamowa P.H.U.
Jana Pawła II 36/162
00-141 Warszawa
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

reklamacje są uwzględniane po określeniu wadliwości lub uszkodzeniu w transporcie produktu, lub wadliwości otrzymanego produktu z projektem wstępnie zaakceptowanym.

pozostałe informacje

Wszystkie produkcje są wykonane na zlecenie klienta z własnych wzorów, lub po akceptacji wysłanych drogą mailową projektów-i ich zaakceptowaniu do druku przez klienta. Produkcja jest na najwyższej jakości materiałach i komponentach. Firma A&K gwarantuje jakość wykonania w standardzie ISO 9001