UMYWALKA 400X385X110 mm (6999431567)

zakończona
554,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • Przesyłka kurierska 25,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 30,00 zł
 • lokalizacja: Warszawa Łomianki, Polska
 • czas wysyłki: do 21 dni

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT

opis


PROFESJONALNA UMYWALKA
 • wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej
 • wymiary 400 x 385 x 110 mm
 • produkt krajowy
 • funkcjonalny, ergonomiczny, trwały
 • atest PZH
 • wystawiamy faktury Vat
 • gwarancja producenta


Zapraszamy na nasze pozostałe aukcje z nietypowymi meblami wg indywidualnych projektów i życzeń klientów. Masz pytania zadzwoń, chętnie na nie odpowiemy
tel. 694 - 278 - 555 lub 606-316-607

artgastro@artgastro.­pl

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 25,00 zł

Lokalizacja: Warszawa Łomianki, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
25,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
22 dni roboczych

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
30,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
22 dni roboczych

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

12 miesięcy
Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Art Gastro Aldona Leszczyńska
ul. Prochowni 10
05-092 Łomianki

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro należy wypełnić formularz odstąpienia od umowy i odesłać go e-mailem lub pocztą Sprzedającemu.


W ciągu 14 dni od zakupu - zawarcia umowy na odległość Kupujący (osoba fizyczna nie prowadząca działalności gospodarczej) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci Zamawiającemu otrzymane od niego płatności pomniejszone o koszty wysyłek w obie strony (do i od Kupującego). 


Towar zwracany przez Kupującego powinen być odesłany na adres Sprzedawcy lub w inne misjsce podane przez Sprzedającego w stanie niepogorszonym od stanu w chwili jego otrzymania. Powinien być nowy i nie posiadać śladów użytkowania.


O sprzedającym
artgastro
97,6%
kupujących poleca tego sprzedającego

90

 

2

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Kontakt

 • 606 316 607
 • 694 278 555
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Art Gastro istnieje od 2008 roku. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt oraz urządzenia gastronomiczne. Stale rozszerzamy swoją ofertę, dzięki temu zapweniamy swoim klientom realizację każdej inwestycji. Wyposażamy placówki gastronomiczne i sklepy. Odbiorcami naszych urządzeń są bary, restauracje, kawiarnie, sale weselne, pizzerie, stołówki, sklepy mięsne i spożywcze oraz różnego typu punkty gastronomiczne. 

Pozostałe informacje

REGULAMIN:

 Staramy się odbierać wszystkie telefony. W przypadku niedodzwonienia sie prosimy o kontakt e-mailem : artgastro@artastro.pl na który staramy się odpowiadać na bierząco, najpóźniej w 24 h.

Wszystkie towary wystawione na naszych aukcjach są fabrycznie nowe i objęte 12 m-czną gwarancją producenta. Na aukcjach mogą pojawić się także produkty ekspozycyjne lub używane - jest to zawsze dokładnie opisane w terści tej aukcjii. 

Na wszystkie towary wystawiamy fakturę Vat i przesyłamy ją w formie elektronicznej na adres e-mailem podany w formularzu zakupowym. Na życzenie klienta dokładamy faktury do przesyłki, czasami faktura wysyłana jest po dostawie towaru ze względu na wysyłki towarów z różnych punktów magazynowych. 

W przypadku braku jakiegokolwiek kontaktu z Kupującym w ciągu 7 dni od dokonania zakupu występujemy o zwrot prowizji do Allegro. 

W przypadku problemów z dostępnością towarów w naszym magazynie lub magazynie naszych dostwców - ze względu na duże zainteresowanie tym produktem lub zdarzeń losowych zastrzegamy sobie prawo do wydłużenia terminu realizacji zamówienia - za każdym razem klient zostanie poinformowany o takiej sytuacji e-mailem lub telefonicznie, lub zostanie poinformowany o alternatywie odstąpienia od transakcji, lub zostanie mu zaproponowany inny przedmiot równoważny do decyzji ewentualnej zamiany. 

 Koszty transportu każdorazowo podawane są na aukcjach, są zróżnicowane w zależności od wystawionego towaru. Kupujący zobowiązany jest do podania telefonu kontaktowego i adresu e-mail dla kuriera w przypadku ewentualnej potrzeby kontaktu. Wniesienie dostarczonego towaru należy do obowiązków Zamawiającego. Kurier nie podaje dokładnych godzin dostaw. 

Nie wysyłamy towarów z aukcji za granicę bez wcześniejszego ustalenia kosztów i warunków takiej dostawy. 

Kupujący ma obowiązek sprawdzić towar w chwili jego odbioru w obecności kuriera. Odebranie przesyłki bez sprawdzenia powoduje utratę roszczeń z tytułu odszkodowania za ewentualne szkody transportowe. Jeśli towar nosi ślady uszkodzenia Kupujący może odmówić jego odbioru. Jeśli natomiast odbierze przesyłkę przechodzi na niego ryzyko związane z ewentualnymi uszkodzeniami których nie można było stwierdzić wcześniej. Jeśli uszkodzenie nie zostało wykryte natychmiast a dopiero po otworzeniu przesyłki - Kupujący musi najpóźniej w ciągu 7 dni od jej otrzymania spisać protokół szkody z kurierem lub osobą wyznaczoną do tego przez firmę kurierską i zgłosić szkodę. W sytuacji uszkodzeń to Kupujący dochodzi roszczeń od przewoźnika jeśli nie sprawdził przesyłki w chwili jej dostawy. 

Kupujący (czyli osoba fizyczna nie prowadząca działalności gospodarczej) w ciągu 14 dni od zakupu - zawarcia umowy na odlełość może odstąpić od umowy bez podawania jakiegokolwiek powodu. W takim przypadku Sprzedający zwróci Zamawiającemu otrzymane od niego płatności pomniejszone o koszt wysyłek w obie strony (w przypadku zwrotu Kupujący ponosi koszty dostawy w obie strony do i od niego). Aby odstapić od umowy zawartej na Allegro należy wypełnić formularz odstąpienia od umowy i odesłać go e-mailem Sprzedającemu.

Towar zwracany przez Kupującego powinien być w stanie niepogorszonym od stanu w chwili jeo otrzymania. Powinien być nowy posiadać oryginalne opakowanie i nie mieć śladów używania.

Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe zainstalowanie towaru oraz za jego używanie niezgodne z instrukcją.