Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

ULTRASPORT SIATKA DO TRAMPOLINY 251 CM (6911997612)

zakończona
89,99 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
 • Allegro Kurier InPost 12,18 zł
 • Przesyłka kurierska 15,00 zł
Zakupy od 500 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Gdańsk, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Bohater:
  brak
 • Marka:
  inna
 • Wiek dziecka:
  3 lata +

Opis

KONTAKT
inPODIO
ul. Lawendowe Wzgórze 10/66
80-175 Gdańsk

tel. 519-710-329
e-mail: biuro@inpodio.pl
DOSTAWA
Towar wysyłamy max 2 dzień po wpłacie od pon-pt.

KOSZT WYSYŁKI

kurier:
15 zł
kurier pobranie:
20 zł

Przy zakupie na kwotę powyżej 100 zł na terenie Gdańska towar dowożony przez nas!
PŁATNOŚĆ
mBank
59 1140 2004 0000 3002 7451 5412
ULTRASPORT SIATKA DO TRAMPOLINY 251 CM
89,99 zł
GALERIA
OPIS PRODUKTU

Najważniejsze parametry:

 • wysoka jakość wykonania
 • renomowany producent
 • wysokość siatki 180 cm
 • średnica 251 cm
 • niska cena - towar pochodzi z wyprzedaży magazynowych z Niemiec
ZADAJ PYTANIE
INNE PRODUKTY

producent:

ULTRASPORTprzeznaczenie:

sportkolor:

czarny


Dostawa i płatność
od 8,60 zł

Lokalizacja: Gdańsk, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u patraz za co najmniej 500.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
8,60 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
2-3 dni robocze
Allegro Kurier InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
12,18 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
3 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
2-3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
2-3 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
3 miesiące

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

3 miesiące
Dodatkowe informacje

Gwarancja wymiany produktu (jeśli tako będzie na stanie magazynowym) lub zwrotu pieniędzy.

kontakt pod adresem poczty elektronicznej: biuro@inpodio.pl

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

FundRaiser Patryk Kaczmarek
ul. Lawendowe Wzgórze 10/66
80-175 Gdańsk
Dodatkowe informacje

Każdemu klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego i korzystającemu ze sklepu internetowego inPodio przysługuje – na podstawie przepisów prawa – prawo do odstąpienia od zawartej umowy zakupu towaru, bez podania przyczyny, w terminie opisanym poniżej. 

Oświadczenie o odstąpieniu powinno zostać wysłane na adres:FundRaiser Patryk Kaczmarek, ul. Lawendowe Wzgórze 10/6680-175 Gdańsk, lub mailowo na: biuro@inpodio.pl, 

Termin: Prawo do odstąpienia przysługuje klientowi w nieprzekraczalnym terminie 14 dni, który rozpoczyna się w dniu otrzymania przez konsumenta towaru. Termin uznaje się za dotrzymany, jeżeli przed jego upływem klient wyśle oświadczenie o odstąpieniu na adres podany powyżej. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia odstąpienia od umowy. 

Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres:FundRaiser Patryk KaczmarekUl. Lawendowe Wzgórze 10/6680-175 Gdańsk Sprzedający ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia klienta o odstąpieniu od umowy, zwrócić klientowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy. Jeżeli klient wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedającego, Sprzedający nie jest zobowiązany do zwrotu klientowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. 

Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY Mają Państwo prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia dostarczenia towaru.Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z poniższego wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu odstąpienia od umowy.W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

FundRaiser Patryk Kaczmarek
ul. Lawendowe Wzgórze 10/66
80-175 Gdańsk

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Przyjmujemy zwroty w terminie 14 dni od daty zakupu. Koszty zwrotu towaru bez podania przyczyny pokrywa kupujący. W przypadku zakupu, którego dostawa była realizowana za pośrednictwem Paczkomatów, zwrot jest bezpłatny.

O sprzedającym
patraz
99,4%
kupujących poleca tego sprzedającego

795

 

5

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Patryk Kaczmarek
FundRaiser Patryk Kaczmarek
ul. Lawendowe Wzgórze 10/66
80-175 Gdańsk
REGON: 221932072
NIP: 957-101-07-46

Kontakt

 • 519****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Sklep internetowy inPodio prowadzony przez FundRaiser Patryk Kaczmarek został założony w styczniu 2015r . Znajdziecie u Nas najlepsze ceny oraz szeroki wybór asortymentu.Zasady na jakich funkcjonuje sklep w całości zgadzają się z prawem handlu internetowego co jest bardzo ważne w tak dynamicznie rozwijającym się świecie internetu. Kupując u nas mają państwo pewność uczciwości i rzetelności w procesie obsługi klienta. Firma FundRaiser funkcjonuje od 17.08.2013 r., a historię wpisu w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej można ujrzeć pod poniższym linkiem: https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/CEIDG.Public.UI/SearchDetails.aspx?Id=2a5a3f8b-4d21-4bba-ac25-5d7fa725b713

Pozostałe informacje

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO inPODIO  1. Sklep inPODIO jest prowadzony przez:FundRaiser Patryk Kaczmarekul. Lawendowe Wzgórze 10/66 80-175 GdańskNIP: 957-101-07-46REGON: 221932072 2. Kupującym może być pełnoletnia osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej, dalej nazywana "Klientem".3. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę 4. Zawarcie umowy i realizacja zamówień następuje po złożeniu zamówienia przez Klienta (opcja wysyłania towaru za pobraniem) lub dokonaniu przedpłaty. Na dokonanie przedpłaty Klient ma czternaście dni od złożenia zamówienia. 5. Zakupiony towar jest wysyłany na adres podany przez Klienta. 6. W przypadku niezgodności towaru z umową, reklamowany towar wraz z pismem określającym niezgodności oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji zobowiązań, należy odesłać na adres Sprzedającego. 7.Każdemu klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego i korzystającemu ze sklepu internetowego Sprzedającego przysługuje – na podstawie przepisów prawa – prawo do odstąpienia od zawartej umowy zakupu towaru, bez podania przyczyny, w terminie opisanym poniżej. Oświadczenie o odstąpieniu powinno zostać wysłane na adres: Fundraiser Patryk Kaczmarek, ul. Lawendowe Wzgórze 10/66 80-175 Gdańsk lub mailowo na biuro@inpodio.plTermin: Prawo do odstąpienia przysługuje konsumentowi w nieprzekraczalnym terminie 14 dni, który rozpoczyna się w dniu otrzymania przez konsumenta towaru. Termin uznaje się za dotrzymany, jeżeli przed jego upływem konsument wyśle oświadczenie o odstąpieniu na adres podany powyżej. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia odstąpienia od umowy. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: FundRaiser Patryk Kaczmarek, ul. Lawendowe Wzgórze 10/66 80-175, Gdańsk. Sprzedający ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia klienta o odstąpieniu od umowy, zwrócić klientowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy. Jeżeli klient wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedającego, Sprzedający nie jest zobowiązany do zwrotu klientowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. 8. Klient przed odebraniem przesyłki powinien sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. Jeśli przesyłka zawiera uszkodzenia fizyczne w takim przypadku Klient nie powinien przyjmować przesyłki i w obecności pracownika firmy spedycyjnej sporządzić protokół szkody oraz niezwłocznie skontaktować się ze Sprzedającym. 9. Ceny towarów oferowanych przez Sprzedającego wyrażone są w polskiej walucie i są cenami brutto.  10. Przedstawiona przez Sprzedającego oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k. c.). 11. Sprzedający zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r (Dz. U. Nr 133, poz. 883) oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 133 poz. 1204). Klienci podając swoje dane osobowe Sprzedającemu wyrażają zgodę na przetwarzanie ich przez Sprzedającego. Klient ma możliwość wglądu, poprawiania, aktualizacji oraz usuwania swoich danych osobowych. 12. Złożenie zamówienia u Sprzedającego jest jednoznaczne z zaakceptowaniem przez Klienta powyższego regulaminu oraz wyrażeniem zgody na wykorzystanie i przetwarzanie jego danych w celu realizacji zamówienia (zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997). 13. Żadne z postanowień niniejszego regulaminu nie ma na celu naruszenia praw Klienta. Nie może być również w ten sposób interpretowane, gdyż w przypadku niezgodności jakiejkolwiek części regulaminu z obowiązującym prawem Sprzedający deklaruje bezwzględne podporządkowanie się i stosowanie tego prawa w miejsce zakwestionowanego przepisu regulaminu. 14. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się odpowiednie obowiązujące przepisy prawne.

KOSZT I SPOSOBY DOSTAWY 1. Paczki wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich takich jak DPD, Poczta Polska, inPOST. 2. Paczki wysyłamy na terenie całej Polski,nie przesyłamy paczek za granicę. 3. Przesyłki nadajemy od poniedziałku do piątku. 4. Ceny poszczególnych przesyłek kurierskich przedstawiają się następująco: kurier Przedpłata 15 zł (przewidywany czas: 1 dzień roboczy)Pobranie 20 zł (przewidywany czas: 1 dzień roboczy); Poczta PolskaPrzedpłata od 4,20 zł do 14 zł (przewidywany czas: 2-5 dni robocze)(Cena uzależniona od wielkości i wagi danego produktu) InPost MiniPaczka 7,20 (przewidywany czas: do 6 dni roboczych), InPOSTPaczkomat 8,60 zł (przewidywany czas: 2-3 dni robocze)Kurier 12,18 zł (przewidywany czas: 1-2 dni robocze 5. Pamiętaj że kupując u Nas kilka przedmiotów ponosisz tyko jeden koszt przesyłki (Dotyczy przesyłek firmą inPOST).

Wyświetlenia:43
Numer oferty:6911997612
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry