uchwyt do konwertera zez multiconnect Inverto (6482159451)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
119,00 zł
z 17 sztuk
Koszty dostawy
 • Allegro Kurier InPost 10,00 zł
 • Allegro Kurier InPost 14,00 zł
 • Przesyłka kurierska 14,00 zł
Zakupy powyżej 700 zł
 • lokalizacja: Zielona Góra
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy

Od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:30-16:30

E-mail: allegro@ostrowski.pl

Tel.: +48 68 329 70 23

Tel. kom.: +48 791 860 111

Wpłata na konto
- przesyłka kurierska 14 zł


Wysyłka za pobraniem
- przesyłka kurierska 16 zł


W przypadku niektórych aukcji (patrz opis aukcji) możliwy jest odbiór osobisty w Zielonej Górze na ul. Jedności 13.

Kupiony towar wysyłamy kurierem w ciągu dwóch dni roboczych po dokonaniu wpłaty przez kupującego lub przekazaniu informacji o wysyłce za pobraniem.

Jeśli nie jesteś 100% pewny zakupu, to proszę nie licytować. Osobom poniżej 5 pozytywnych komentarzy przesyłki za pobraniem nie wysyłamy.


Przesyłkę wysyłamy do 48 godzin (czas dotyczy tylko dni roboczych) od chwili otrzymania wpłaty za przedmiot. Paczkę za pobraniem wysyłamy do 48 godzin (czas dotyczy tylko dni roboczych) od momentu otrzymania maila z potwierdzeniem zakupu. Jeśli dana aukcja umożliwia odbiór osobisty, to towar w naszym punkcie jest dostępny w następny dzień roboczy. W przypadku wysyłki Pocztą Polską (jeśli aukcja to umożliwia) nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia w dostawie. Po wcześniejszym uzgodnieniu za pomocą korespondencji mailowej, istnieje możliwość wysyłki zagranicznej. Cena takiej wysyłki zostaje ustalona w korespondencji.


W przypadku wpłaty na konto (zwykły przelew) proszę napisać w tytule przelewu nick oraz numer aukcji. W przypadku nie wpisania tych danych, weryfikacja dokonania wpłaty, a co za tym idzie wysyłka towaru może się opóźnić.


Wystawiamy faktury VAT.


Gwarancja będzie rozpatrywana na podstawie dowodu zakupu.

Zwrot towaru

Konsument który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podania przyczyn

Uchwyt konwertera ZEZ Multiconnect Inverto

Uchwyt typu 5 LNB MUltiConnect.

Używamy jeśli musimy odbierać sygnały z wielu satelitów na jednym talerzu.
Konwertery i przełącznik DiSEqC nie zostały uwzględnione.

JESTEŚ INSTALATOREM ?

PROWADZISZ BIZNES RTV/SAT ?

ZADZWOŃ !

ZAOFERUJEMY CI NAJNIŻSZE CENY HURTOWE !

W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY:

 • tunery

 • anteny

 • kable

 • złącza i wtyki

 • konwertery

 • wzmacniacze

 • multiswitche

 • mierniki

 • czasze i maszty

 • gniazda i ramki

 • sumatory

 • modulatory

 • zasilacze

 • kamery i rejestratory

NAPISZ LUB ZADZWOŃ:

marcin.zapala@ostrow­ski.pl

tel: 68 329 70 25

kom: 504 146 366

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u satelitarni-pl za co najmniej 700 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Bank Gospodarki Żywnościowej S.A. 28 2030 0045 1110 0000 0198 7810
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Kurier InPost 10,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 1-2 dni
Przesyłka kurierska 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Allegro Kurier InPost 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 1-2 dni
Przesyłka kurierska pobraniowa 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Dział Handlowy oraz Magazyn Centralny firmy Ostrowski Sp. z o.o. mieści się w Droszkowie (12 km od centrum Zielonej Góry), pod adresem: Ostrowski Sp. z o.o. ul. Słoneczna 30 Droszków 66-003 Zabór

kontakt

 • 791860111
  Dział Handlowy czynny od poniedziałku do piątku w godz. 08:30 - 16:30

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zwracany towar, wraz z dokumentem zakupu prosimy wysłać na adres: Ostrowski Sp. z o.o. ul. Słoneczna 30 Droszków 66-003 Zabór z dopiskiem: ZWROT

reklamacje

Reklamowany towar, wraz z opisem usterki prosimy wysłać na adres: Ostrowski Sp. z o.o. ul. Słoneczna 30 Droszków 66-003 Zabór

pozostałe informacje

REGULAMIN AUKCJI SATELITARNI-PL 1) Wszystkie oferowane przez nas towary są fabrycznie nowe, chyba, że w opisie danej aukcji wskazano inaczej. 2) Jeśli nie jesteś 100% pewny zakupu, to proszę nie licytować. Osobom poniżej 5 pozytywnych komentarzy przesyłki za pobraniem nie wysyłamy. 3) Przesyłkę wysyłamy do 48 godzin (czas dotyczy tylko dni roboczych) od chwili otrzymania wpłaty za przedmiot. Paczkę za pobraniem wysyłamy do 48 godzin (czas dotyczy tylko dni roboczych) od momentu otrzymania maila z potwierdzeniem zakupu. Jeśli dana aukcja umożliwia odbiór osobisty, to towar w naszym punkcie jest dostępny w następny dzień roboczy. W przypadku wysyłki Pocztą Polską (jeśli aukcja to umożliwia), nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia w dostawie. Po wcześniejszym uzgodnieniu za pomocą korespondencji mailowej, istnieje możliwość wysyłki zagranicznej. Cena takiej wysyłki zostanie ustalona w korespondencji. 4) W przypadku wpłaty na konto (zwykły przelew) proszę napisać w tytule przelewu nick oraz numer aukcji. W przypadku nie wpisania tych danych, weryfikacja dokonania wpłaty, a co za tym idzie wysyłka towaru, może się opóźnić. 5) Wystawiamy faktury VAT. 6) Gwarancja będzie rozpatrywana na podstawie dowodu zakupu. 7) Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku \\\\\\\"O prawach konsumenta\\\\\\\", Art.27, Konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35 Ustawy, tj. Art. 33. Jeżeli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez przedsiębiorcę, przedsiębiorca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. Art. 34. ust.2 Konsument ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy, chyba że przedsiębiorca zgodził się je ponieść lub nie poinformował konsumenta o konieczności poniesienia tych kosztów. Art. 35. 1. Jeżeli konsument wykonuje prawo odstąpienia od umowy po zgłoszeniu żądania zgodnie z art. 15 ust. 3 i art. 21 ust. 2, ma obowiązek zapłaty za świadczenia spełnione do chwili odstąpienia od umowy. 2. Kwotę zapłaty oblicza się proporcjonalnie do zakresu spełnionego świadczenia, z uwzględnieniem uzgodnionej w umowie ceny lub wynagrodzenia. Jeżeli cena lub wynagrodzenie są nadmierne, podstawą obliczenia tej kwoty jest wartość rynkowa spełnionego świadczenia.