Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Uchwyt boczny do anten 3/8 cala (6541577434)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
45,00 zł
z 5 sztuk
Dostawa
 • List polecony ekonomiczny 9,00 zł
 • List polecony priorytetowy 10,00 zł
 • Pocztex Kurier48 13,00 zł
Zakupy od 1 799 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Poddębice, Polska
 • czas wysyłki: natychmiast

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT

Opis

FABRYCZNIE NOWY

UCHWYT MONTAŻOWY BOCZNY

MOCOWANIE ANTENY 3/8 CALA.

Dostawa i płatność
od 9,00 zł

Lokalizacja: Poddębice, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u firma-hubert za co najmniej 1799.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
1-2 dni robocze
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
10,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
1-2 dni robocze
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
9,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
3-4 dni robocze
Pocztex Kurier48
pierwsza sztuka
13,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
1-2 dni robocze
Pocztex Kurier48 pobraniowy
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

FHU HUBERT
Spacerowa 6
99-200 Poddębice
Dodatkowe informacje

 Prosimy o e-mailowe zgłoszenia wszelkich braków, uszkodzeń towaru w ciągu 2 dni od jego otrzymania , w przeciwnym razie roszczenia nie będą uwzględniane .

Każdy towar sprzedawany na naszych aukcjach jest objęty gwarancją .Okres gwarancji jest umieszczony w opisie aukcji. Ujawnione w tym okresie wady sprzętu będą usuwane bezpłatnie przez Serwis w możliwie najkrótszym terminie, nie przekraczającym 14-tu dni roboczych począwszy od daty przyjęcia produktu do naprawy przez Serwis. Warunkiem korzystania z uprawnień gwarancyjnych jest dostarczenie, przesłanie urządzenia do Serwisu wraz z dowodem zakupu . Gwarant nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia powstałe podczas transportu do Serwisu. Korzystanie z gwarancji w odniesieniu do towarów konsumpcyjnych nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową.

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

FHU HUBERT Jarosław Maćczak
Spacerowa 6
99-200 Poddębice

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail:firmahubert@gmail.com. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres FHU HUBERT 99-200 Poddębice Spacerowa 6. Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): FHU HUBERT Jarosław Maćczak 99-200 Poddębice Spacerowa 6 Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] . Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Nr konta bankowego do zwrotu należności. Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej]

O sprzedającym
firma-hubert
99,9%
kupujących poleca tego sprzedającego

1965

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Jarosław Maćczak
FHU HUBERT
SPACEROWA 6
99-200 Poddębice
REGON: 730054551
NIP: 828-101-56-86

Kontakt

 • 501 *** *** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 18:00
sobota - niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

UWAGA :

Prosimy o e-mailowe bądź telefoniczne zgłoszenia wszelkich braków, uszkodzeń towaru w ciągu 2 dni od jego otrzymania , w przeciwnym razie roszczenia nie będą uwzględniane.

Szybki kontakt:

w dni robocze 8-18

Jarek, Poddębice -  501 184 374

NIE ODBIERAM TELEFONÓW Z ZASTRZEŻONYM NUMEREM !!!!!

firmahubert@gmail.com  - 24h

Dlaczego warto kupować u nas?

1. Działamy legalnie. To znaczy, że do każdego produktu otrzymasz paragon lub fakturę VAT.

2.Oznacza to również, że wszystkie nasze produkty są objęte GWARANCJĄ.Przypominamy, że gwarancja producenta nie jest realizowana bez dowodu zakupu.

3. Zapewniamy ekspresową wysyłkę.

4.Każdy towar o wartości powyżej 500 zł możesz odebrać osobiście bez dodatkowych opłat  w Poddębicach. Towar można odebrać tylko po wcześniejszym kontakcie telefonicznym i uzgodnieniu terminu.

5. Wysyłamy również za pobraniem.

6. Każdy produkt na naszej aukcji jest rzetelnie opisany i robimy wszystko by opis nie zawierał błędów merytorycznych!

7. Wszystkie produkty są w naszym magazynie w Poddębicach - nie zbieramy zamówień, a dopiero później zamawiamy towar - to ważne!8.Jeśli chcesz otrzymać fakturę,powiadom o tym natychmiast po licytacji.

Kupujesz w FIRMIE!!NIC NIE RYZYKUJESZ!!

Dodatkowo MASZ PRAWO ZWROTU towaru* w ciągu 14 dni wg ustawy!!

Zapraszamy na nasze aukcje.

Przesyłki są realizowane przez Pocztę Polską oraz firmę kurierską DPD .

Kupując na kilku moich aukcjach za przesyłkę płacisz tylko raz!

(kwotę z aukcji, na której opłata jest wyższa) WYJĄTKIEM OD TEJ REGUŁY JEST WYSYŁKA ANTEN BAZOWYCH.PROSZĘ PYTAĆ INDYWIDUALNIE !!!

Ze względu na wagę lub gabaryty niektórych przedmiotów, zastrzegamy sobie prawo do wysłania przesyłki inną formą niż wybrana przez kupującego  pomimo wybrania przez kupującego rodzaju przesyłki.

Wpłata na konto:

FHU HUBERT

SPACEROWA 6

99-200 Poddębice

mBank

62 1140 2004 0000 3202 6359 8395

INTELIGO

50 1020 5558 1111 1769 7870 0020

ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO GODZ.13   SĄ REALIZOWANE TEGO SAMEGO DNIA.TE KTÓRE SĄ ZŁOŻONE PO TEJ GODZINIE BĘDĄ ZREALIZOWANE W NASTĘPNY DZIEŃ ROBOCZY

UWAGA:W razie niezadowolenia z produktu lub reklamacji, kupujący pokrywa koszty dostarczenia zakupionego towaru. ( OCZYWIŚCIE Z DOWODEM ZAKUPU)

ABY ZWRÓCIĆ ZAKUPIONY TOWAR  MUSI BYĆ ON KOMPLETNY  I NIE MOŻE NOSIĆ ŚLADÓW UŻYWANIA.

PRZY PRZESYŁCE KURIERSKIEJ DŁUGIE  ANTENY (180-200cm)MOGĘ WYSŁAĆ W TUBIE GWARANTUJĄCEJ BEZPIECZNĄ DOSTAWĘ.DODATKOWY KOSZT TAKIEGO OPAKOWANIA 10ZŁ.Jeżeli przy odbiorze stwierdzono uszkodzenie przesyłki proszę koniecznie  spisać protokół w obecności kuriera.

Szanowni Państwo, w związku ze stosowaniem od dnia 25 maja 2018 roku rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej zwanym „RODO”) (Dz. U. UE L z dnia 4 maja 2016 r.) zmieniamy od dnia 25 maja 2018 roku zasady ochrony danych i w związku z tym poniżej przesyłamy Państwu uaktualnione informacje. Kto jest administratorem danych osobowych? Administratorem danych osobowych jest FHU Jarosław Maćczak 99-200 Poddębice Spacerowa 6 Jak się z kontaktować, aby uzyskać więcej informacji o sposobie przetwarzaniu danych osobowych? Aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, napisz do nas na e-mail firmahubert@gmail.com Skąd mamy dane osobowe? Dane osobowe otrzymujemy od Klienta, który dobrowolnie składa zamówienie w sklepie internetowym. Jaki jest cel i podstawa prawna przetwarzania danych osobowych? Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do wykonania umowy zawartej w związku z dokonaniem zakupu w sklepie internetowym.  Czy trzeba podawać dane osobowe? Dane osobowe są dla nas niezbędne do prawidłowego zrealizowania zamówienia i kontaktu z Klientem. Jeśli z jakiegoś powodu dane osobowe nie zostaną nam przekazane, nie będziemy mogli prawidłowo zrealizować i wysłać zamówionych produktów. Jakie są uprawnienia w zakresie przetwarzania danych osobowych? Gwarantujemy spełnienie wszystkich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych: prawo dostępu, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do przenoszenia, prawo by wyraźić sprzeciw wobec przetwarzania danych osobowych. Komu udostępniamy dane osobowe? Dane osobowe przekazywane mogą być podmiotom wspierającym realizację zamówienia lub proces płatności, czyli na przykład firmie spedycyjnej, operatorowi płatności elektronicznej. Jak długo przechowujemy dane osobowe? Dane osobowe będą przechowywane przez okres realizacji umowy oraz dochodzenia roszczeń z tytułu jej wykonania maksymalnie przez okres 10 lat od zakończenia umowy. Jakie są prawa co do danych osobowych? Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody. Ma Pan/i także prawo do przenoszenia danych. Wiadomość została wysłana zgodnie z regulaminem i polityką prywatności serwisu . Jeśli nie chcesz być informowany o nowościach i ofertach specjalnych przygotowanych wyłącznie dla naszych Klientów - zaloguj się na swoje konto i w ustawieniach profilu cofnij zgodę na otrzymywanie wiadomości. 


Wyświetlenia:190
Numer oferty:6541577434
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry