TYNKI CEMENTOWO-WAP. ZACIERANE NA GŁADKO-NOWOŚĆ! (6482854962)

zakończona
23,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • stan: nowy
  • uszkodzony: nie
  • rodzaje tynków: gipsowe, wapienne, cementowo-wapienne, dekoracyjne, mineralne, akrylowe, gliniane, silikatowe, silikonowe, silikonowo-akrylowe, mozaikowe, wewnętrzne, zewnętrzne, maszynowe

Witamy serdecznie,

Specjalizacja naszej firmy to TYNKI MASZYNOWE GIPSOWE oraz CEMENTOWO-WAPIENNE utwardzane i zacierane mechanicznie na gładko-POD MALOWANIE! Powierzchnie otynkowanych przez nas ścian i sufitów są idealnie równe i nadają się od razu pod malowanie (nie ma potrzeby wykonywania gładzi co pozwala Państwu zaoszczędzić czas i pieniądze).

Nasza firma w 2006 roku zapoczątkowała w Polsce technologię tynków zacieranych mechanicznie. Nasze gładkie tynki tradycyjne cementowo-wapienne są twarde, zdrowe, oddychające i antyalergiczne. Aby ustalić dogodny termin realizacji prac tynkarskich prosimy o wcześniejszy kontakt! - Na życzenie Państwa zajmiemy się kompleksowo całym zakresem prac: sprowadzeniem materiałów, zabezpieczeniem okien, drzwi i instalacji, wykonaniem tynków oraz posprzątaniem po sobie budowy.

Nasza oferta to również : zabudowy poddaszy płytami w systemie GK, docieplenia elewacji, tynki gipsowe twarde Knauf Diamant , tynki twarde gipsowe Dolina Nidy Zeta, posadzki z miksokreta oraz docieplenia poddaszy pianką poliuretanową - www.oscar-bud.pl

AUTORYZOWANY PARTNER FIRMY DOLINA NIDY, ATLAS, KNAUF,BAUMIT, KREISEL Zapraszamy do obejrzenia naszych tynków na budowach przez nas już zrealizowanych lub będących w trakcie realizacji (MOŻLIWOŚĆ OBEJRZENIA ŚCIAN POMALOWANYCH)

Gwarancja pisemna na wykonane prace: 5 -25 lat.

Kontakt: tel. 501-293-521
e-mail :
tynkiwroclaw@op.pl

www.tynkiwroclaw.pl

Nasze tynki gładkie na YOU TUBE : http://youtu.be/1SCp­b3o6u3Y

Nasze motto: „ Nie ryzykuj i postaw na jakość” - TYNKI MASZYNOWE ZACIERANE NA GŁADKO !!!

płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua