TYMOTEUSZ KARPOWICZ - DZIEŁA ZEBRANE t. 4 NOWA (6999882855)

zakończona

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury

opis

PRZEDMIOTEM NINIEJSZEJ AUKCJI JEST:

TYMOTEUSZ KARPOWICZ
"DZIEŁA ZEBRANE"
TOM 4
===

BIURO LITERACKI 2013
STRON: 628
STAN: BDB
KSIĄŻKA JESZCZE W FOLII KSIĘGARSKIEJ
Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 12,00 zł

Lokalizacja: Wrocław, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
12,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
5 dni roboczych

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

1 miesiąc
Dodatkowe informacje

 Na przedmioty używane nie dzielamy gwarancji. 

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

CTPS Piotr Szleper
Zachodnia
53-622 Wrocław
Dodatkowe informacje

Ponieważ sprzedaję książki używane niejednokrotnie trudno w 100% sprawdzić ich stan. Czasami może się zdarzyć jakiś defekt (np. niedodrukowana strona), który można spostrzec jedynie przy dokładnym czytaniu treści. W przypadku, gdy stan książki różni się od opisanego na stronie z aukcją, kupujący ma prawo dokonać zwrotu produktu. W tym celu proszę o przesłanie zdjęć, które przedstawiają wady książki zaniżające jej wartość lub uniemożliwiające użytkowanie.  

Po uwzględnieniu reklamacji kupujący otrzyma propozycję zwrotu, a po jej zatwierdzeniu i podaniu danych przelewowych zwrot środków.


Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

CTPS Piotr Szleper
Zachodnia 32/4
53-622 Wrocław

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. 

W przypadku chęci dokonania zwrotu proszę o wypełnienie formularza odstąpienia od umowy. 

Przypominam, iż koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący.

O sprzedającym
poczytne
99,9%
kupujących poleca tego sprzedającego

1428

 

2

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

PRZESYŁKA POCZTOWA: Koszt przesyłki podany jest na stronie z aukcją. W przypadku zakupu więcej niż jednej książki proszę o kontakt mailowy w celu ustalenia kosztu przesyłki. Przesyłki nadawane są w ciągu 2 dni roboczych od dnia zaksięgowania wpłaty. Liczę, że będziecie Państwo wpłacać należności za poczynione zakupy w terminie maksymalnie 10 dni od momentu nabycia książki. Po tym czasie książki wylicytowane, a nie opłacone wracają do oferty sprzedażowej. W takich sytuacjach jestem niestety zmuszony do wystawienia negatywnego komentarza. 

ODBIÓR OSOBISTY: Odbiór osobisty z płatnością przy odbiorze możliwy jest w poniedziałki i czwartki w godz. 17-19. Bardzo proszę o wcześniejszy kontakt w celu potwierdzenia chęci i terminu odbioru oraz o przygotowanie w dniu odbioru wyliczonej kwoty.