TYGODNIK TĘCZA NR 1-26 1927/28 R + 47 1929 R + DOD (6921825650)

zakończona
120,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Paczka pocztowa ekonomiczna 24,00 zł
  • lokalizacja: Kielce, Polska

Tygodnik Ilustrowany Tęcza - nr 1 z 19 listopada 1927 roku do nr 26 z 30 czerwca 1928 roku + nr 47 z 23 listopada 1929 roku wraz ze spisem treści nr 1-26.Po tym numerze 272 strony dodatków (?) ułożonych w kolejności : 7 stron utworów literackich w odcinkach + 1 strona rozrywek umysłowych i znów 7 stron utworów i 1 strona rozrywek itd.Stan zachowania widoczny na zdjęciach.........................................Historia (za Wikipedia) -

Pierwszy numer pisma ukazał się 19 listopada 1927 roku. Początkowo "Tęcza" była tygodnikiem, a następnie od 1931 miesięcznikiem. Redaktorami naczelnymi byli kolejno Szczepan Jeleński, od września 1928 roku Emil Zegadłowicz, Jerzy Drobnik oraz od 1931 roku Józef Kisielewski[1]. W skład redakcji wchodzili także Konstanty Troczyński oraz Jan Ulatowski skupieni w Kole Polonistów na UAM[2]. Stałymi współpracownikami byli krytyk literacki Artur Górski, pisarz Stanisław Wasylewski oraz Artur Grzymała-Siedlecki[2].

Pismo drukowane było w drukarni Księgarni Świętego Wojciecha[3]. Było jednym z nielicznych kolorowych gazet drukowanych w międzywojennej Polsce, które stało na wysokim poziomie edytorskim. Czasopismo publikowało reportaże, utwory literackie polskich poetów oraz pisarzy m.in.Konstantego Gałczyńskiego, Kazimiery Iłłakowiczówny, Adolfa Nowaczyńskiego oraz zamieszczało reprodukcje dzieł polskich artystów malarzy oraz grafików okresu międzywojennego m.in. Władysława Skoczylasa, Wacława Boratyńskiego[4] czy Stanisława Ostoji-Chrostowskiego.

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa ekonomiczna 24,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Firma PH. Gregor ; Aneta Kwiatek , Triasowa 4/11 , 25-640 Kielce , NIP 9591047480 ; Regon 260464666 ; Tel. +48 694521272

kontakt

  • +48 694 521 272
    Telefon czynny w każdej chwili ; przy braku kontaktu oddzwonię ; można zostawić wiadomość SMS.
  • gregorstyl@wp.pl
    Staram się odpisywać na bierząco - najpóźniej w ciągu 24 godzin.

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
PH. Gregor
Triasowa 4/11
25-640 Kielce
Polska
 
Kupujący ma prawo do zwrotu zakupionego przedmiotu w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru - w takim przypadku należy wypełnić formularz o odstąpieniu od umowy i przesłać go na email : gregorstyl@wp.pl.Koszt wysyłki do kupującego oraz za zwrot reklamacyjny pokrywa KUPUJĄCY.Sprzedający ma prawo ze wstrzymaniem zwrotu środków do czasu otrzymania przedmiotu.Nie przyjmuję przesyłek za pobraniem a zwrot środków następuje tylko na nr konta bankowego podany przez kupującego.Zwrot przedmiotu powinien nastąpić nie później niż 14 dni od daty przesłania formularza zwrotu.Umowa uważana jest za nieważną , a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będącej wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru , cech i funkcjonowania rzeczy.Kupujący ponosi też odpowiedzialność za uszkodzenie przedmiotu w czasie oględzin , lub w czasie wysyłki do sprzedawcy - np. w przypadku niewłaściwego zabezpieczenia na czas wysyłki. FORMULARZ - ZWROT TOWARU Imię i nazwisko _______________________________________________________________ Nick z allegro _______________________________________________________________ Numer aukcji _______________________________________________________________ Numer telefonu _______________________________________________________________ Adres e-mail _______________________________________________________________ Data zakupu _______________________________________________________________ ZAWRACANE POZYCJE Lp. Nazwa (model, kolor, rozmiar), Ilość , przyczyna zwrotu 1._________________________ __________ _____________________________________________ 2._________________________ __________ _____________________________________________ ZWROT NALEŻNOŚCI na konto: numer konta________________________________________________________________ na adres: imię i nazwisko______________________________________________________________ ulica ________________________ nr. domu_____________ nr.mieszkania_____________________ kod pocztowy _________ miasto______________________ dodatkowe uwagi _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ podpis ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- W przypadku gdy zamówiony produkt będzie nieodpowiedni mają Państwo możliwość dokonania zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni od daty jego otrzymania, pod warunkiem zwrotu towarów nieużywanych, czystych, nieuszkodzonych razem z oryginalnym opakowaniem. Towar należy odesłać na adres: Roman Sagan Chrobrego 12/5 48-100 Głubczyce Razem z odsyłanym towarem należy wysłać wypełniony niniejszy formularz. Prosimy pamiętać o starannym zapakowaniu przesyłki. Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odesłanych do nas za pobraniem.

reklamacje

Reklamacje uznawane są w przypadku , gdy sprzedawca zataił wadę poprzez brak w opisie aukcyjnym oraz nie uwidocznił tego na zdjęciach w ofercie.Możliwy jest całkowity zwrot kwoty po odesłaniu przedmiotu na zasadach określonych w zakładce - "Zwroty" , lub częściowy zwrot kosztów zakupu w przypadku naprawy uszkodzenia przez nabywcę lub obniżenie ceny do poziomu satysfakcjonującej kupującego.

pozostałe informacje

Nr konta bankowego w ING Bank 22 1050 1416 1000 0090 9258 7253.