Twoje dziecko i stres - dr Hart Archibald (6541530711)

zakończona
12,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • stan: nowe
  • okładka: miękka

Twoje dziecko i stres

Autor: Dr Archibald D. Hart

Dlaczego dziecko jest ponure, negatywnie nastawione do świata i brak mu wiary w siebie? Jak rozpoznawać oznaki stresu i przeciwdziałać im? Stres zbiera żniwo wśród współczesnych dzieci W konfrontacji z ostrą rywalizacją i wysokimi oczekiwaniami, dzieci dorastają dziś szybciej niż kiedykolwiek. Coraz więcej z nich żyje w domu z jednym tylko rodzicem albo w rodzinach rozdzieranych konfliktami, większość zaś doświadcza na co dzień – pełnej szaleńczego tempa, wyzwań, przestępczości i hałasu czynionego przez wszechobecne media – kultury.

Chociaż nie usuniesz całego napięcia z życia dzieci, możesz pomóc im nabyć umiejętność zdrowego radzenia sobie ze stresem, która poprawi ich życie dzisiaj, a może je uratować jutro.

Zdaniem dr. Archibalda Harta, możesz już dziś podjąć działania, by uodpornić swoje dzieci na działanie stresu. Książka zawiera praktyczne informacje i porady, które pomogą ci:
- zrozumieć unikalną wrażliwość twojego dziecka na stres
- wskazać główne czynniki stresu w jego życiu
- nadać życiu rodzinnemu zdrowszy, mniej stresujący charakter
- usunąć czynnik stresu z dyscyplinowania
- nauczyć dziecko umiejętności panowania nad takimi stresującymi emocjami, jak gniew i lęk
- stawiać przed dzieckiem wyzwania bez podnoszenia poziomu stresu
- uczyć bezpieczeństwa i ostrożności bez zaszczepiania strachu i niepokoju.

O autorze
Dr Archibald D. Hart pełni funkcję dziekana Graduate School of Psychology oraz profesorea psychologii w Fuller Theological Seminary w Pasadenie, w Kalifornii. Jest autorem wielu książek, między innymi: The Sexual Man; Secrets of Eve; Męska depresja; Adrenalina i stress; Rozwód. Jak ratować dzieci; Depresja nastolatka (napisana wspólnie z Catherine Hart-Weber).

Autor: Dr Archibald D. Hart
Wydawca: Oficyna Wydawnicza Logos

Do książki dołączam upominek w postaci innej książki albo płyty.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny 8,00 zł
kolejna sztuka: 2,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

pozostałe informacje

Czasem coś kupię a czasem sprzedam. Przeważnie odsprzedaje książki, które już przeczytałem lub płyty, filmy z których mogą teraz inni skorzystać. Miłego dnia życzę i zapraszam do kupowania. Odnośnie udziału w moich aukcjach informuje: Po wygraniu aukcji czekam 4 dni na sygnał od kupującego. Po 4 dniach wysyłam przypomnienie (choć nie obiecuję tego). Po 14 dniach od zakończenia aukcji w przypadku braku wpłaty wysyłam "formularz zwrotu prowizji" i wystawiam (z bólem) negatywny komentarz. To chyba tyle :-) P.S. Dobrym dla mnie źródłem informacji o wartościowych książkach jest serwis www.ksiazki.chrzescijanin.pl Obszerny opis bardzo pomaga w podejmowaniu decyzji.