TurboCAD Deluxe 2017 PL (6912072192)

13 dni do końca
cena kup teraz
700,00 zł
z 99 sztuk
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska gratis
 • Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
 • lokalizacja: Łódź
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • waga (z opakowaniem): 1.00 [kg]
 • rodzaj: klucz
 • platforma: tylko dla platformy PC

TurboCAD DeLuxe 2017 PL jest programem do komputerowego wspomagania projektowania, przeznaczonym dla architektów, inżynierów (dokumentacja mechaniczna, elektryczna, budowlana itp.) oraz projektantów mebli. Modelowanie bryłowe ACIS® i powierzchniowe 3D, specjalistyczne polecenia przy projektowaniu architektonicznym i mechanicznym i parametryczne więzy, to tylko niektóre cechy programu pozwalające opracować dowolny projekt. Program współpracuje z innymi aplikacjami w wielu różnych formatach m.in. : DWG, 3DS, DGN, DXF, EPS, PDF (eksport), PLT, SKP – Google™ Sketchup.

Edycja 2D Zestaw poleceń do precyzyjnego rysowania i edycji obiektów płaskich.

Środowisko Wizualizacja projektu z wykorzystaniem materiałowych i oświetlenia.

Paleta stylów Tworzenie dokumentacji modelu 3D z wymiarami, kreskowaniem i przekrojami .

Edycja 3D Zestaw poleceń do tworzenia i edycji obiektów przestrzennych.

Baza materiałów Gotowa baza materiałów z edytorem LightWorks.

Oświetlenie i luminancja dzięki silnikowi RedSDK.

Większość osób korzysta z szeregu programów do współpracy z innymi projektantami, TurboCAD DeLuxe 2017 został zaprojektowany tak, aby zapewnić doskonałą wymianę pracy z innymi aplikacjami. Otwieranie, import i osadzanie plików obejmuje łącznie 28 formatów a eksport do 20 formatów, w tym nowo zaktualizowane .DWG / .DXF (AutoCAD ®) i. DGN (MicroStation) , SKP (Google SketchUp ™) oraz wielu innych. Za wyjątkiem bitmap, wszystkie formaty mogą być stosowane jako zewnętrzne odniesienia (xrefs). Takie połączenie oznacza, że model może być zaprojektowane w jednej aplikacji, a widoki, przekroje, elewacje, oraz rzuty zostaną zaktualizowane, gdy oryginalny model zostanie zmieniony.

 • Obsługiwane formaty Odczyt: TWC, TCT, 3DS, 3DV, CGM, DGN, DWG, DXF, EPS, FCD, FCW, GEO, PLT, SKP, STL, WMF, WRL, WRZ, DC, DCD, DWF, BMP, FIF, JPG, PNG, PNG, TIF, PCX, ICO, TGA, WMF
 • Zapis: TCW, TCT, 3DS, BMP, CGM, DAE, GDN, DWG, DXF, EPS, GIF, JPG, PDF, PLT, PNG, SKP, STL, WMF, WRL, WRZ, DWF, SVG

Masz pytania? skontaktuj się z nami : info@viasoft.pl lub 42 203-12-19, 607682759

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 86114020040000380240437076
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

INTERCOM Jacek Zalewski
ul. Jesienna 6
92-015 Łódź
NIP: 729-252-64-73
REGON: 100663418

Nasza firma to przedsiębiorstwo którego celem nadrzędnym jest zadowolenie Klienta.   Nasz wewnętrzny kodeks wartości:  Innowacyjność - wiemy, że innowacyjność to siła tworzenia coraz lepszych produktów i rozwiązań.  Zaufanie i partnerskie podejście - tylko dzięki wzajemnemu zrozumieniu można budować długotrwałe, dobre kontakty biznesowe z wzajemną korzyścią dla obu stron. Szczególnie preferujemy otwarty model współpracy z ukierunkowaniem na potrzeby Klienta.  Użyteczność - każdego dnia skupiamy się nad tym aby nasze produkty były jak najbardziej użytecznym i przyjaznym narzędziem. Dzięki temu nasi Klienci mogą podejmować coraz to nowe wyzwania biznesowe.  Komfortowa obsługa Klienta - to główny cel naszych codziennych działań bo zadowolony Klient to źródło naszej wewnętrznej satysfakcji.  Radość tworzenia - dbamy o naszych Klientów i pracowników, bo wierzymy że zadowolony pracownik tworzy najlepsze rozwiązania a najlepsze rozwiązania dają radość naszym Klientom.  

Zapraszamy do Współpracy

kontakt

 • 607682759
  infolinia czynna od poniedziałku do piątku 8:00 - 16:00

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: sprzedający


Adres do zwrotu:
INTERCOM Jacek Zalewski
jesienna 6
92-015 Łódź
PL
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupuje rzecz nieprefabrykowaną, wyprodukowaną według jego specyfikacji lub służącą zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (przepis z ustawy)

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 2 lata

Adres do reklamacji:
INTERCOM Jacek Zalewski
Jesienna 6
92-015 Łódź
PL