TURBINA TURBOSPRĘŻARKA OPEL ASTRA H 0981023712 1.7 (6911999778)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
395,00 zł
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 20,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
 • lokalizacja: Zwoleń, Polska
 • stan: używany
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT-marża
 • producent części: opel (oryginalne OEM)
 • produkt regenerowany: nie

PŁATNOŚCI

PKO Bank Polski
Numer konta:

98 1020 4317 0000 5802 0297 8641


Wystawiamy faktury VAT


DOSTAWA

Wszystkie przesyłki wysyłamy firma kurierską zgodnie z jej cennikiem. Istnieje możliwość wysyłki za pobraniem bądź z przedpłatą na konto. Możliwy odbiór osobisty po wcześniejszym uzgodnieniu.

KONTAKT

DANE FIRMY

TURBINA TURBOSPRĘŻARKA
Z17DTR
125KM
OPEL ASTRA H 1.7 DTR

GWARANCJA MONTAŻOWO - ROZRUCHOWA

CENA ZA SZTUKĘ

POSIADAMY RÓWNIEŻ INNE CZĘŚCI DO TEGO MODELU

ZAPRASZAMY NA NASZE POZOSTAŁE AUKCJE ;)Drogi Allegrowiczu pamiętaj!

1.W przypadku uszkodzenia przesyłki podczas transportu lub zastrzeżeń, co do ilości dostarczonego towaru, należy podczas doręczenia, w obecności kuriera, spisać protokół szkody. Powinien on zawierać datę, godzinę doręczenia, sposób zabezpieczeń (karton, folia bąbelkowa, nalepki ostrzegawcze itp.) oraz opis uszkodzeń/braków. Niezbędny druk posiada kurier. Następnie podpisany protokół należy przesłać do nadawcy. Brak spisanego w dniu doręczenia protokołu, uniemożliwia wymianę sprzętu na nowy lub otrzymanie odszkodowania od firmy. 2.W przypadku zakupu elementów blacharskich prosimy o wcześniejszy kontakt w celu dostarczenia szczegółowych zdjęć przedstawiających dokładny stan części w dniu wysyłki ponieważ chcemy uniknąć nieporozumień. Również istnieje ryzyko uszkodzenia części w transporcie, dlatego też w przypadku uszkodzenia prosimy stosować się do pkt 1.
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT-marża

dane sprzedawcy

F.H.U. OPELCAR
Majora Hubala 7c
26-700 Zwoleń
NIP: 8111172346
REGON: 143686481
Profilem naszej działalności jest sprzedaż części używanych, nowych i akcesoriów do samochodów osobowych jak i busów marki Opel, Saab, Peugeot, Renault, Ford, Mazda, Dodge, Citroën, Volvo, Jeep, Suzuki, Mercedes-Benz, Skoda, Jaguar, Kia, Volkswagen, Toyota, Hyundai, Honda, Dacia. Jesteśmy legalnie dzialającą firmą. Na życzenie wystawiamy Faktury VAT. W naszej obszernej ofercie znajdują się miedzy innymi: *silniki *skrzynie biegów *części blacharskie *części mechaniczne *zawieszenia *elementy cięte *cześci elektoroniczne *inne. Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży samochodowej chętnie udzielamy porad ułatwiających zakup, tak by klient miał pewność, iż kupuje właściwą część.

kontakt

 • 602 651 600
  Infolinia czynna od poniedziałku do piątku od 8:00 - 17:00
 • 534 810 410
  Infolinia czynna od poniedziałku do piątku od 8:00 - 17:00
 • 509 209 319
  Infolinia czynna od poniedziałku do piątku od 8:00 - 17:00
 • 730 101 601
  Infolinia czynna od poniedziałku do piątku od 8:00 - 17:00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
F.H.U. OPELCAR
Majora Hubala 7c
26-700 Zwoleń
 
Regulamin zwrotu i reklamacji Zgodnie z Ustawą z dn. 2 marca 2002 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, Kupujący będący konsumentem może odstąpić od umowy bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 10 dni od dnia wydania rzeczy. Dla skuteczności odstąpienia od umowy, pismo z oświadczeniem powinno zostać przesłane na adres Sklepu przed upływem wskazanego powyżej terminu. W razie odstąpienia od umowy, umowa uważana jest za niezawartą, a strony są zobowiązane do zwrotu tego co świadczyły, w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Konsument wysyła towar na własny koszt. Zwrot towaru powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia wysłania oświadczenia. W przypadku jeżeli Konsument wysyła oświadczenie o odstąpieniu od umowy wraz z towarem, termin wynosi 10 dni od dnia doręczenia przesyłki. Zwracany towar nie może być używany, nie może nosić jakichkolwiek śladów montowania lub uszkodzeń, musi być kompletny i odesłany Z DOWODEM ZAKUPU (ORYGINAŁ). Zwrot ceny następuje niezwłocznie, nie później niż 14 dni od dnia otrzymania przez Sprzedawcę oświadczenia o odstąpieniu od umowy kwota za transport nie jest zwracana. W przypadku braku zwrotu towaru, Sprzedawca zastrzega sobie prawo zatrzymania ceny sprzedaży do czasu zwrotu towaru. Zwrot ceny następuje na rachunek bankowy, wskazany przez Zamawiającego. ZWROTOWI NIE PODLEGAJĄ KOSZTY ODESŁANIA TOWARU do sklepu przez Zamawiającego. Sprzedawca nie przyjmuje żadnych przesyłek i zwrotów towaru za zaliczeniem pocztowym lub pobraniem. Reklamacja powinna być złożona w formie pisemnej na adres: F.H.U OPELCAR , ul.Majora Hubala 23,26-700 Zwoleń Nie przyjmujemy przesyłek wysłanych za pobraniem. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od daty ich wpłynięcia. W przypadkach uzasadnionych towar będzie wymieniany na pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe – nastąpi zwrot zapłaconej kwoty. Sprzedawca nie uwzględnia reklamacji towaru w oparciu o różnice w parametrach technicznych (kolorach, rozdzielczości itp.) towarów, wynikające z różnych ustawień monitora komputerowego. Sprzedawca nie dokonuje wymiany zakupionego towaru. W przypadku zwrotu zamówienia do nadawcy (F.H.U OPELCAR) z powodu błędnie podanego lub niepełnego adresu doręczenia, odmowy przyjęcia paczki przez adresata lub nieodebrania paczki w określonym terminie, Zamawiający ponosi koszty ewentualnej ponownej wysyłki oraz koszty zwrotu zamówienia. Produkty nieodebrane lub nieopłacone zwroty podlegają utylizacji w terminie 7 dni od powrotu do magazynów kuriera lub poczty.

reklamacje

Regulamin zwrotu i reklamacji Zgodnie z Ustawą z dn. 2 marca 2002 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, Kupujący będący konsumentem może odstąpić od umowy bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 10 dni od dnia wydania rzeczy. Dla skuteczności odstąpienia od umowy, pismo z oświadczeniem powinno zostad przesłane na adres Sklepu przed upływem wskazanego powyżej terminu. W razie odstąpienia od umowy, umowa uważana jest za niezawartą, a strony są zobowiązane do zwrotu tego co świadczyły, w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Konsument wysyła towar na własny koszt. Zwrot towaru powinien nastąpid niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia wysłania oświadczenia. W przypadku jeżeli Konsument wysyła oświadczenie o odstąpieniu od umowy wraz z towarem, termin wynosi 10 dni od dnia doręczenia przesyłki. Zwracany towar nie może byd używany, nie może nosić jakichkolwiek śladów montowania lub uszkodzeń, musi być kompletny i odesłany Z DOWODEM ZAKUPU ( ORYGINAŁ). Zwrot ceny następuje niezwłocznie, nie później niż 14 dni od dnia otrzymania przez Sprzedawcę oświadczenia o odstąpieniu od umowy kwota za transport nie jest zwracana. W przypadku braku zwrotu towaru, Sprzedawca zastrzega sobie prawo zatrzymania ceny sprzedaży do czasu zwrotu towaru. Zwrot ceny następuje na rachunek bankowy, wskazany przez Zamawiającego. ZWROTOWI NIE PODLEGAJĄ KOSZTY ODESŁANIA TOWARU do sklepu przez Zamawiającego. Sprzedawca nie przyjmuje żadnych przesyłek i zwrotów towaru za zaliczeniem pocztowym lub pobraniem. Reklamacja powinna być złożona w formie pisemnej na adres: FHU OPELCAR , ul.Majora Hubala 23,26-700 Zwoleń Nie przyjmujemy przesyłek wysłanych za pobraniem. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od daty ich wpłynięcia. W przypadkach uzasadnionych towar będzie wymieniany na pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe – nastąpi zwrot zapłaconej kwoty. Sprzedawca nie uwzględnia reklamacji towaru w oparciu o różnice w parametrach technicznych (kolorach, rozdzielczości itp.) towarów, wynikające z różnych ustawień monitora komputerowego. Sprzedawca nie dokonuje wymiany zakupionego towaru. W przypadku zwrotu zamówienia do nadawcy (FHU OPELCAR) z powodu błędnie podanego lub niepełnego adresu doręczenia, odmowy przyjęcia paczki przez adresata lub nieodebrania paczki w określonym terminie, Zamawiający ponosi koszty ewentualnej ponownej wysyłki oraz koszty zwrotu zamówienia. Produkty nieodebrane lub nieopłacone zwroty podlegają utylizacji w terminie 7 dni od powrotu do magazynów kuriera lub poczty.

pozostałe informacje

Mile widziany kontakt przed kliknięciem w celu sprawdzenia stanu magazynowego.