TURBINA 059145721D VW AUDI A6 C6 2.7 TDI GTB1756VK (7112676602)

zakończona

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • producent części: inny
  • produkt regenerowany: nie
  • waga (z opakowaniem): 15 [kg]

opis

WITAM!

 

PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST-

TURBO TURBINA TURBOSPRĘŻARKA .

NUMER  059145721D.

DO SAMOCHODOW VW AUDI A6 3.0 TDI.

 

CENA PODANA ZA 1 szt.

 

Daję gwarancję rozruchową 14 dni.

Towar pochodzi z demontażu.

 

WIECEJ INFORMACJI POD NUMEREM TELEFONU-

TEL. 535-462-211.

TEL. 690-128-577.

 

ZAPRASZAM.

Dostawa i płatność

Lokalizacja: WARSZAWA, Polska

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-

Faktura

Nie wystawiam faktury
O sprzedającym
enginess24
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

8

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Kontakt

  • 690******** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota
10:00 - 13:00
niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

1.  Przed zakupem Kupujący jest zobowiązany zapoznać się z poniższym regulaminem. 

2.  Kupujący przed zakupem przedmiotu powinien upewnić się, że kupowana część ma parametry odpowiadające poszukiwanej części (np. symbol, numer), w tym jest przeznaczony do odpowiedniej marki i modelu samochodu. 

3.  Zdjęcia w większości aukcji są podglądowe tzn. oferowany przedmiot ma właściwości określone w opisie aukcji, jednakże jego wygląd może się różnić. 

4.  W przypadku części używanych, sprzedawane przedmioty mogą nosić ślady montażu i używania, a także charakteryzują się większym lub mniejszym zużyciem, co stanowi ich wadę. 

5.  Ceny podane na allegro są cenami brutto ( exportowe ).

6.  Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. Prosimy o kontakt tylko w czasie pracy firmy. 

Przesyłka za pobraniem: 

7.  Zakupione przedmioty wysyłane są za pobraniem, tylko i wyłącznie po uprzednim dokonaniu przez Kupującego zapłaty za koszty wysyłki. W przypadku braku uiszczenia powyższej opłaty, Sprzedający ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży. 

Przesyłka i odbiór przesyłki: 

8. W przypadku zakupu elementów blacharskich, szyb lub elementów oświetlenia wysyłka dokonywana jest wyłącznie na odpowiedzialność Kupującego. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia w trakcie transportu. 

9. Przesyłki są realizowane głównie za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz Poczty Polskiej. 

10. Przesyłki realizowane przez firmę kurierską DPD są ubezpieczone na wypadek uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu. W przypadku wyboru przez Kupującego przesyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej, Kupujący w obecności przewoźnika powinien sprawdzić zawartość przesyłki. W przypadku występowania ewentualnych ubytków lub uszkodzeń Kupujący jest zobowiązany sporządzić z kierowcą przewoźnika protokół szkody, który będzie stanowił podstawą dochodzenia roszczeń za uszkodzenie przesyłki od firmy kurierskiej. 

11.   W przypadku wyboru przez Kupującego przesyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej, przedmioty wysyłane są tylko i wyłącznie na odpowiedzialność Kupującego. 

Zwrot/wymiana zakupionego przedmiotu: 

12. W przypadku większości zakupionych drogą wysyłkową przedmiotów (o ile zapisy aukcji nie stanowią inaczej), Kupujący będący Konsumentem może w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki: a.   wymienić otrzymany przedmiot na inny o tej samej lub wyższej wartości, albo b.  zrezygnować z zawartej umowy kupna bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. 

13. Aby Kupujący będący Konsumentem mógł skorzystać z możliwości określonych w pkt 10 litera a) oraz b), otrzymany przedmiot: a.   nie może być w żaden sposób uszkodzony, b.  nie może nosić śladów użytkowania, montowania, czy prób ingerencji (np. rozkręcania, otwierania). 

14. W przypadku, gdy zakupionym przedmiotem były elementy blacharskie, szyby lub elementy oświetlenia, Kupujący będący Konsumentem może skorzystać  z możliwości określonych w pkt 10 litera a) oraz b), tylko wówczas jeśli ich stan jest zgodny z pkt 11 oraz jest identyczny jak w momencie wysyłki tzn. przedmiot nie ma żadnych uszkodzeń wynikłych podczas transportu. 

15. W przypadku skorzystania z możliwości określonej w pkt 10 litera b) Kupujący będący Konsumentem ponosi wszelkie koszty związane z odesłaniem przedmiotu (w tym koszty wysyłki i opakowania). 

16. Sprzedający nie pokrywa żadnych kosztów związanych z montażem lub demontażem przedmiotu. 

17. W przypadku, gdy Kupujący będący Konsumentem chce skorzystać z możliwości określonej w pkt 10 litera b), jest zobowiązany  odesłać na adres siedziby Sprzedającego przedmiot wraz z dokumentem zakupu (paragonem lub fakturą) umieszczonym w widocznym miejscu na zewnętrznej części paczki. Nadana paczka musi być z możliwością otwarcia przy odbiorze. Do paczki Kupujący będący Konsumentem jest zobligowany dołączyć oświadczenie zgodnie z art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. wraz z podanymi danymi do przelewu zawierającymi numer konta. (Wzór: http://www.federacja-konsumentow.org.pl/wzory/19.doc) Reklamacje: 

18.  Sprzedający udziela gwarancji rozruchowej, ale tylko wówczas, gdy przedmiot montowany jest we wskazanym przez Sprzedającego warsztacie lub w obecności Sprzedającego. 

19. Reklamacje z tytułu rękojmi za wady rzeczy sprzedanej będą rozpatrywane przez Sprzedającego tylko i wyłącznie po okazaniu Sprzedającemu dokumentu zakupu (paragonu lub faktury). 

20. W przypadku reklamacji, Kupujący jest zobowiązany odesłać na adres siedziby Sprzedającego reklamowany przedmiot na własny koszt i ryzyko. Reklamowany przedmiot nie może nosić śladów ingerencji (np. rozkręcania, otwierania). 

21. W przypadku reklamacji, w widocznym miejscu przesyłki Kupujący jest zobowiązany umieścić dowód zakupu (paragon lub fakturę). Nadana przesyłka musi być z możliwością otwarcia przy odbiorze. Nadana przesyłka nie może być przesyłką pobraniową. 

22. Po weryfikacji zasadności reklamacji, w przypadku pozytywnej decyzji Sprzedający zwróci koszty przedmiotu na konto wskazane przez Kupującego. 

23. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za błędy diagnostyczne warsztatów oraz za nienależyty lub niestaranny montaż zakupionych części. 

24. W przypadku sprzedaży części używanych, w związku z posiadaniem przez nie wady, o której mowa w pkt 4, zgodnie z Art. 557 § 1 kc Sprzedający jest zwolniony z odpowiedzialności z tytułu rękojmi za te wady. 

25. W przypadku Kupującego niebędącego Konsumentem, odpowiedzialność z tytułu rękojmi jest ograniczona do 10 dni od momentu zakupu. 

Postanowienia końcowe 

26. Nabywając przedmiot, Kupujący oświadcza, że przed zakupem zapoznał się z niniejszym regulaminem i akceptuje jego warunki.

Numer oferty:7112676602
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?

Do góry