Turanlar Okleiniarka krawędzi T-EB 155 NOWA/GW! (6482345799)

10 dni do końca
 • Odbiór osobisty w siedzibie firmy
 • Wysyłka kurierem
 • Nasz transport


PLN 68 1500 1083 1210 8011 4750 0000
EUR 13 1500 1083 1210 8011 4763 0000


Okleiniarka krawędzi T-EB 155

Kategoria: OkleiniarkiOkleiniarka krawędzi z serii profesjonalnej. Perfekcyjne wykonanie wielu procesów oklejania. Doskonale klei, łączy, tnie krawędzie, przycina od góry i dołu, cyklinuje promieniowo i poleruje.

Okleiniarka T-EB 155 jest urządzeniem z serii profesjonalnej, służące do oklejania krawędzi elementów płytowych; MDF, płyta wiórowa sklejka, obrzeżami wykonanymi z takich materiałów jak PCV, ABS, obrzeże typu FINISH, fornir naturalny.
Zastosowa­ny system wstępnego frezowania elementu pozwala na perfekcyjne przegotowanie krawędzi do naniesienia kleju i przyklejenia obrzeża. W strefie obróbki naddatków obrzeża, zastosowane zostały agregaty umożliwiające frezowanie elementów z POSTFORMINGIEM na górnej płaszczyźnie elementu i wszystkich narożników. Konstrukcja okleiniarki T-EB 155 pozwala na płynną i łatwą pracę z prędkością 12 m/min.

Wyposażenie obrabiarki umożliwia kompleksową obróbkę elementów podczas jednego cyklu produkcyjnego:

 • wstępne frezowanie krawędzi płyty,
 • nałożenie kleju,
 • odcięcie odpowiedniej długości obrzeża z rolki,
 • podanie i przyklejenie obrzeża,
 • obwiedniowe sfrezowanie naddatków z obróbką narożników,
 • wygładzenie krawędzi przez cyklinę,
 • polerowanie krawędzi przez szczotki polerskie.

Nowoczesny i funkcjonalny design oraz mocna konstrukcja maszyny zapewniają bezawaryjna prace, ergonomię pracy a także większe bezpieczeństwo użytkowników.

Elementy składowe okleiniarki, takie jak układy elektryczne, silniki wysokich częstotliwości, systemy pneumatyczne dostarczane są przez najbardziej renomowanych europejskich producentów, gwarantuje to wysoką jakość obrabiarek ich długą żywotność oraz ciągłość produkcji.


Zakres grubości elementu 10 ÷ 55 mm
Zakres grubości obrzeża 0,4-3 mm
Prędkość posuwu 12 m/min
Pojemność zbiornika na klej 2 l
Zakres temperatury 180÷220C
Wysokość robocza 880 mm
Napięcie 400 V / 50 Hz
Prąd nominalny 17 A
Pobór mocy 9 kW
Ciśnienie robocze 6 Bar
Zużycie sprężonego powietrza 100 lt/min.
Średnica króćca odpylania 125 mm ? 2szt.
Odpylanie ? zapotrzebowanie min. 1600m3/h ? na każdy króciec
Wymiary okleiniarki -
długość: 4000 mm
szerokość: 920 mm
wysokość: 1600 mm
Waga okleiniarki 1680 kg


Sterownik PLC
Elektroniczny sterownik, dzięki któremu operator kontroluje pracę wszystkich elementów składowych obrabiarki.

Automatyczny przenośnik elementów
Zbudowany na bazie precyzyjnego transportera łańcuchowego pokrytego płytkami wykonanymi z tworzywa sztucznego.

Zespół wstępnego frezowania
Zestaw dwóch frezów przeciwbieżnych stosowanych w celu wyrównania krawędzi płyty przed nałożeniem kleju i przyklejeniem obrzeża. Wrzeciona napędzane są przez dwa niezależne wysokoobrotowe silniki, z zamontowanymi frezami nasadzanymi.moc wrzecion - 2 x 1,5 kWprędkość obr. - 12000 obr/min

Zespół nanoszenia kleju
Zespół złożony z wałka klejowego, zbiornika na klej i pneumatycznego systemu podawania obrzeża. Agregat klejący zapewnia precyzyjne nałożenie kleju topliwego, ilość nanoszonego kleju jest regulowana ręcznie. Wałek klejowy jest napędzany, prędkość obrotowa jest zsynchronizowana z prędkością posuwu. Zbiornik klejowy wykonany jest z specjalnego stopu aluminium, co zapewnia dużą żywotność i szybkie rozgrzewanie kleju. Prawidłowo naniesiona spoina klejowa jest nie tylko prawie niewidoczna, ale także odporna na czynniki zewnętrzne.

Strefa docisku obrzeża
Składa się z trzech rolek, które poprzez układ siłowników pneumatycznych dociskają przyklejane obrzeże do elementu. Pierwsza rolka jest napędzana, prędkość obrotowa jest zsynchronizowana z prędkością posuwu. Położenie zespołu, w zależności od grubości obrzeża, obrazowane jest przez wskaźnik zegarowy.

Gilotyna
Napędzana przez siłownik pneumatyczny, odcina obrzeże podawane z rolki. Długość odcinka odpowiada długości elementu, plus niewielki naddatek na obróbkę dalszymi agregatami.

Frez DOLNY
Agregat frezujący naddatek na dolnej krawędzi elementu. Pozycja wysokoobrotowego wrzeciona, z zamontowanym frezem nasadzanym, może być regulowana i wskazywana jest na numerycznych czytnikach "SICO".moc wrzeciona - 0,37 kWprędkość obr. - 12000 obr/min

Zespół frezów OBWIEDNIOWYCH GÓRNYCH
Zespół dwóch wrzecion frezerskich, obrabiających naddatek obrzeża z szerokości na górnej płaszczyźnie i górnych narożnikach elementu. Dwa wysokoobrotowe wrzeciona są niezależne, ich pozycja może być regulowana i jest wskazywana na numerycznych czytnikach "SICO".moc wrzecion - 2x 0,37 kWprędkość obr. - 12000 obr/min

Cyklina profilowa
Zespół złożony z dwóch cyklin; górnej i dolnej, służących do wygładzania krawędzi obrzeża po frezowaniu. Profil cykliny jest taki sam jak profil narzędzia frezującego krawędź obrzeża. Cykliny posiadają możliwość regulowania położenia, ich pozycja jest wskazywana na numerycznych czytnikach "SICO".

Szczotki polerskie DÓŁ-GÓRA
W skład zespołu polerującego wchodzą dwa dyski, wykonane z miękkiego materiału. Napędzane są dwoma niezależnymi silnikami, polerują krawędź obrzeża w celu uzyskania pierwotnego koloru i struktury po frezowaniu i obróbce cyklinami.moc wrzecion - 2 x 0,18 kWprędkość obrotowa - 1400 obr/min

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie" Wszystkie aukcje

PaneleAllegro.pl

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • KREDYT BANK S.A. 61 1500 1083 1210 8011 4473 0000
  • BRE BANK SA 27 1140 2004 0000 3202 6256 8303
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
W celu oszacowania kosztów dostawy prosimy o kontakt telefoniczny!
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua