Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

TUNEL FOLIOWY Folia Szklarnia Ogrodowa 3x6 18m2 (7151393312)

78 osób kupiło 81 sztuk
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
569,00 zł
z 670 sztuk
Kup na raty 0%
kup na raty
20 x 28,45 zł

tylko teraz Raty 0% od PayU

Dostawa
 • Przesyłka kurierska darmowa
 • Przesyłka kurierska pobraniowa darmowa
 • lokalizacja: PIŁA, Polska
 • czas wysyłki: do 3 dni

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • waga (z opakowaniem): 46 [kg]
 • wysokość: 200 [cm]

Opis

Tunel foliowy 3x6x2 - 18m2 Zielony

To rewelacyjna i tania propozycja dla wszystkich pasjonatów upraw w ogrodzie i na działce. Ze względu na swoją maksymalną funkcjonalność, solidność oraz konkurencyjną cenę stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych szklarni. Nasze tunele foliowe przyspieszą i poprawią wydajność plonów, pozwolą wydłużyć sezon oraz zapewnią doskonały mikroklimat i ochronę dla Państwa upraw.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Wszystkie tunele oznaczone są oryginalnym logo naszej marki!

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Wymiary:

 • Wysokość - 2 m
 • Szerokość - 3 m

 • Długość - 6 m

 • Szerokość wejścia - 1,2 m

 • Powierzchnia - 18 m2

 • Waga - 46 kg

Cechy Produktu:

 • Konstrukcja oparta na stalowych, obustronnie ocynkowanych profilach zapewnia maksymalną wytrzymałość tunelu oraz perfekcyjną ochronę antykorozyjną

 • Montaż za pomocą śrub w miejsce tradycyjnych łączników gwarantuje solidność i sztywność konstrukcji

 • Przezroczysta, warstwowa folia PE 140g/m2 z filtrem UV4 daje niezwykłe właściwości termoregulacyjne i maksymalną przepuszczalność światła

 • Zielona siatka PP wtopiona w strukturę folii wzmacnia ją oraz zabezpiecza przed rozerwaniem i uszkodzeniami mechanicznymi

 • Fartuch ziemny do obsypania ziemią chroni przed podwianiem folii i stabilizuje całą konstrukcję

 • Dodatkowe, specjalne rzepy mocują folię do podstawy konstrukcji i gwarantują jej idealny naciąg

 • Zamykane okna z moskitierami dostarczają niezbędnej cyrkulacji oraz regulują temperaturę i wilgotność powietrza

 • Funkcjonalność tunelu podnoszą szerokie, rolowane drzwi z podwójnym, niezawodnym zamkiem uznanej firmy YKK

 • Optymalna wysokość (200cm) pozwala na swobodne poruszanie się i wykonywanie prac

Podwójna folia PE 140g/m2 UV4

 • specjalna przezroczysta folia PE 140g/m2 UV4 z zieloną siatką PP wtopioną w strukturę foli jest bardzo odporna na rozerwania i stwarza najlepsze warunki rozwoju roślin

Obustronnie ocynkowane profile

 • w naszych tunelach stosujemy obustronnie ocynkowane profile, które zapewniają maksymalną wytrzymałość tunelu oraz perfekcyjną ochronę antykorozyjną

Podwójne zamki YKK

 • w drzwiach zastosowane są niezawodne, podwójne zamki uznanej firmy YKK

Funkcjonalne zatrzaski

 • funkcjonalność tunelu podnoszą szerokie, rolowane drzwi z zatrzaskami

Dodatkowe rzepy

 • dodatkowe, specjalne rzepy mocują folię do podstawy konstrukcji i gwarantują jej idealny naciąg

Fartuch ziemny

 • fartuch ziemny do obsypania ziemią chroni przed podwianiem folii i stabilizuje całą konstrukcję

NIE OSZCZĘDZAMY NA KONSTRUKCJI!

 • wszystkie rozmiary naszych tuneli posiadają DWIE POPRZECZKI montowane w górnej części stelaża zapewniając stabilność i umożliwiając podwiązanie sznurków dla roślin pnących

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1500,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1500 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 75 zł. Warunki oferty: wg stanu na 1 marca 2018r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. lub mBank S.A. lub Kreditech Polska sp. z o.o. pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Ofertą objęte są wybrane produkty na zasadach dostępnych na: https://na.allegro.pl/raty w okresie 01.03.2018 - 31.05.2018. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: PIŁA, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
3 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
4-5 dni roboczych

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
4-5 dni roboczych

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

12 miesięcy
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

P.H.U.FOCUS Sławomir Czajkowski
Kraszewskiego 10
64-920 Piła
Dodatkowe informacje

OPIS PROCEDURY REKLAMACYJNEJ:
 

1. Klient zobowiązany jest do przechowywania i wykorzystywania produktów w sposób i w warunkach zapewniających zachowanie ich właściwości, zgodnie z ewentualnymi informacjami i wskazaniami podanymi w załączonych do produktów materiałach informacyjnych. W przypadku produktów wymagających okresowej konserwacji Sprzedający dołącza do produktu stosowną informację o konieczności i częstotliwości przeprowadzania konserwacji oraz o zalecanych środkach konserwujących. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy wady produktów powstały z winy Klienta wskutek składowania, wykorzystania produktów w nieodpowiedni sposób lub niewłaściwej ich konserwacji. 

2. Klient zobowiązany jest w każdym przypadku do wykonania aktów staranności związanych z odbiorem produktów. Przez akty staranności rozumie się sprawdzenie towaru pod względem ilościowym i jakościowym w obecności kuriera, w razie stwierdzenia szkody spisanie stosownego protokołu na okoliczność szkody oraz pokwitowanie odbioru przesyłki. W przypadku gdy kurier nie posiada druku protokołu szkody, prosimy o niezwłoczny kontakt do Centrum Szkód DHL pod numerem telefonu 42 634-53-45. Informujemy, że w chwili wydania towaru firmie kurierskiej przez Sprzedającego, ryzyko uszkodzenia lub utraty towaru przechodzi na Klienta. 

3. W przypadku gdy opakowanie towaru dostarczanego Klientowi nosi widoczne ślady uszkodzenia mogące świadczyć o uszkodzeniu przesyłanej zawartości, Klient proszony jest o nieodbieranie przesyłki. W takim wypadku na liście doręczającym należy umieścić adnotacje, że odmowa nastąpiła z powodu jej uszkodzenia. Adnotacja ta musi zostać potwierdzona własnoręcznym podpisem. Jednocześnie prosimy o poinformowanie Sprzedającego o zaistniałej sytuacji za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail: reklamacje@focusgarden.pl. 

4. W przypadku gdy Klient stwierdzi, że zakupiony towar jest wadliwy, przysługuje mu prawo do skorzystania (zależnie od dokonanego wyboru) z uprawnień przyznanych mu na mocy udzielonej gwarancji (w sytuacji, gdy dany produkt został objęty gwarancją). W tym przypadku odpowiedzialność z tytułu gwarancji ponosi podmiot jej udzielający lub z tytułu rękojmi odpowiedzialność względem Klienta ponosi Sprzedający. Uprawnienia z tytułu gwarancji oraz uprawnienia z tytułu rękojmi są od siebie niezależne. 

5. Dla zachowania uprawnień z tytułu udzielonej gwarancji oraz rękojmi konieczne jest wysłanie zawiadomienia o dostrzeżonych wadach na adres e-mail poczty elektronicznej Sprzedającego: reklamacje@focusgarden.pl. Możliwe jest również pisemne zgłoszenie roszczenia na adres siedziby Sprzedającego. W celu ustalenia sposobu rozpatrzenia zgłoszonego roszczenia klient zobowiązany jest jak najdokładniej opisać stwierdzone wady i usterki. 

6. W terminie 14 dni od daty otrzymania zawiadomienia o wadach lub usterkach Sprzedający ustosunkuje się do roszczenia Klienta i w przypadku jej zasadności przedstawi sposób jego uwzględnienia. 

7. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - dane Kupującego (imię i nazwisko, adres, login Allegro), - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - nazwę uszkodzonego towaru, - opis uszkodzenia, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację, - zdjęcia obrazujące uszkodzenie (celem przyspieszenia rozpatrzenia reklamacji), - protokół szkodowy spisany z kurierem (celem przyspieszenia rozpatrzenia reklamacji). Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie

8. Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym. 

9. W przypadku Klientów nieposiadających statusu konsumenta konieczne jest, przy zgłoszeniu ujawnionej/wykrytej wady produktu, wskazanie kiedy (określenie daty) doszło do ujawnienia się/wykrycia wady. MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z POZASĄDOWYCH SPOSOBÓW ROZPATRYWANIA REKLAMACJI I DOCHODZENIA ROSZCZEŃ ORAZ DOSTĘP DO TYCH PROCEDUR: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Poznaniu. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce Rozstrzyganie sporów konsumenckich.

10. Przesyłki zwrotne wysyłane na koszt Sprzedającego, bądź bez uprzedniego zgłoszenia reklamacji nie będą odbierane. 

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

P.H.U.FOCUS Sławomir Czajkowski
Kraszewskiego 10
64-920 Piła

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

PRAWO KONSUMENTA DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY:

1. Zgodnie z przepisem art. 27 ww. ustawy, konsument (osoba fizyczna niewykorzystująca zakupionego przedmiotu do działalności zarobkowej), który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni od niej odstąpić bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w przepisach art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. O prawach konsumenta. 

2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy winno być skierowane do Sprzedającego w formie elektronicznej na adres e-mail: reklamacje@focusgarden.pl lub formie pisemnej na adres Sprzedającego: ul. Kraszewskiego 10, 64-920 Piła. Celem usprawnienia Państwa obsługi prosimy, w miarę możliwości, o korzystanie z drogi elektronicznej, co przyspieszy rozpoznanie Państwa sprawy. 

3. Wysyłka towaru do zwrotu powinna zostać ustalona i potwierdzona drogą mailową lub telefoniczną. 

4. Zwracany produkt powinien zostać należycie zabezpieczony na czas transportu. 

5. Zwrot uiszczonej przez Klienta ceny nastąpi w sposób z nim ustalony w terminie 14 dni od dnia nadejścia produktu podlegającego zwrotowi. Zwrot pieniędzy następuje po sprawdzeniu produktu przez Sprzedającego. 

6. Koszty odesłania zwracanego produktu pokrywa Klient. 

7. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości zwracanego towaru. Do którego dochodzi wskutek korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania zakupionego produktu.

O sprzedającym
FOCUSGARDEN
97,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

4699

 

141

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,7

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,8

Dane firmy

SŁAWOMIR CZAJKOWSKI
P.H.U.FOCUS
KRASZEWSKIEGO 10
64-920 PIŁA
REGON: 570371203
NIP: 7641707441

Kontakt

 • +48 *** *** *** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Konto bankowe: 

Bank Zachodni WBK 

51 1500 1041 1210 4005 6078 0000

Wyświetlenia:22625
Numer oferty:7151393312
Zgłoś naruszenie zasad

Pozostałe przedmioty od tego sprzedawcy

Do góry