Tuja szmaragd 80-100 cm w części zielonej i inne (6541147732)

zakończona
15,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 30,00 zł
  • Niemcy 120,00 zł
  • Wielka Brytania 120,00 zł
  • lokalizacja: Myszków
  • waga (z opakowaniem): 30.00 [kg]

Witam serdecznie.

Zapraszam do swojej szkółki roślin. Szkółka istnieje ponad 22 lata. Specjalizujemy się przede wszystkim w produkcji roślin z grupy iglaków, chociaż posiadamy również takie rośliny jak magnolie czy juki ogrodowe. Produkcja nasza obejmuje wszystkie etapy od momentu rozmnażania po gotowe do sprzedaży rośliny w różnych rozmiarach i w różnej cenie. Prawie całość asortymentu rozmnażana jest w sposób naturalny najlepszą z możliwych metod wegetatywnych. Powoduje to pełny przekaz genetyczny. Rośliny rozmnażane są bezpośrednio na zewnątrz bez użycia namnażarek, tuneli foliowych czy szklarni. Dzięki temu rośliny są wyjątkowo odporne na wszelkie warunki klimatyczne, szczególnie okresy dużych mrozów.

Na życzenie Klientów praktycznie gratis projektujemy ogrody pod warunkiem ich wykonywania w większości w oparciu o nasze rośliny. W odpowiednim czasie wykonujemy stosowne nasadzenia w rewelacyjnie niskich cenach z pełną gwarancją przyjęcia. Przy nasadzeniach szpalerów wzdłuż ogrodzenia stosujemy pas agrowłóniny o różnej szerokości w zależności od zastosowanych roślin, który zapobiega zachwaszczaniu, pomaga w przyjęciu i zapobiega przesychaniu podłoża w okresie wysokich temperatur w okresie letnim. Staramy się stosować przy tym najniższe ceny na rynku przy wysokiej jakości ferowanych roślin. Na życzenie Klienta montujemy też nawadnianie, gdy ma to realne uzasadnienie. Dostosowujemy termin dowozu roślin oraz wszelkie prace do indywidualnych wymagań Klientów wskazując jednocześnie optymalny termin prac ogrodniczych.

Posiadamy pełną gamę urządzeń ogrodniczych niezbędnych do stworzenia ogrodu marzeń. Prace wykonujemy bardzo szybko i profesjonalnie zapewniając satysfakcję i pełną gwarancję.

Od wielu lat obserwujemy nasze rośliny, które rosną w całej Polsce, ale również i poza jej granicami. Otaczamy ciągłą opieką naszych Klientów praktycznie 24 godziny na dobę przez wszystkie dni w roku. Wszystkie rośliny prawidłowo rozwijają się, a ich wygląd na tle innych roślin tych samych odmian wyraźnie pozytywnie odbiega. Sprowadza się to do faktu, że wjeżdżając na poszczególne osiedla najładniejsze rośliny pochodzą od nas. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny służąc doświadczeniem i dobrą, profesjonalną radą, dzięki czemu cieszymy się szerokim zaufaniem.

Telefon kontaktowy 536838385 lub 664468584.

Od 12 lat prowadzimy sprzedaż wysyłkową na terenie całej Polski stawiając na ekonomiczność i szybkość dostarczenia roślin dla Klienta.

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 30,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 30
Niemcy 120,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 30
Wielka Brytania 120,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 30
Czechy 120,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 30
Irlandia 120,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 30
Słowacja 120,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 30
dodatkowe informacje