TU Lace Nude Majtki Brief Figi 8 36 S new (6988969656)

zakończona

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • fason: figi
  • rozmiar: S
  • marka: Inna marka
  • kolor: odcienie brązu i beżu
  • cechy dodatkowe: koronka, mikrofibra

opis

Polecam świetne figi renomowanej brytyjskiej marki

Nowe bez papierowych metek - naklejka kontrolna!

Fason: Brazilian Brief

Kolor: Nude

Rozmiar: UK 8 EUR 36/S

Materiał delikatny i miękki, laserowo cięty.

Z tyłu (na pupie)seksowna koronka.

Wymiary rzeczywiste:
obwód w stanie spoczynku: 2 x 30 cm
obwód rozciągnięty: 2 x 43 cm (nie do oporu - z oczywistych względów)
stan: 21,5 cm
Real Foto:
Gorąco polecam!
Opis oraz zdjęcia (oprócz zdjęć katalogowych) są mojego autorstwa.
Kopiowanie ich lub przetwarzanie bez mojej zgody jest równoznaczne z naruszeniem praw autorskich.


Proszę o rozważną licytację.
Nie wycofuje ofert.
Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 7,50 zł

Lokalizacja: Siedlce, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
7,50 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
4
czas realizacji
3 dni robocze

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

Perfect Bras II
Piaskowa 34
08-110 Siedlce
Dodatkowe informacje

Reklamacje mogą być składane elektronicznie na adres internetowy: perfectbrasII@o2.pl lub na adres Perfect Bras II Piaskowa 34, 08-110 Siedlce - reklamacja powinna zawierać dane klienta, informacje dotyczące zamówienia (numer aukcji) oraz treść reklamacji- odesłana bielizna musi być w takim samym stanie jak została wysłana, - w przypadku reklamacji złożonej przez Klienta który jest konsumentem, Sprzedawca ustosunkuje się do niej w przeciągu 14 dni - zgłaszający reklamację może dochodzić swych praw na zasadach ogólnych korzystając z sądowych, a w przypadku zgody obu stron - pozasądowych,metod rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Perfect Bras II
Piaskowa 34
08-110 Siedlce

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Prawo oraz pouczenie o odstąpieniu od umowy: - mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. - termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy- aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas: Perfect Bras II ul. Piaskowa 34 08-110 Siedlce adres poczty elektronicznej: perfectbrasII@o2.pl - o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (wysłane pocztą tradycyjną lub mailem).Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe (w przypadku wysłania oświadczenia wymagane jest podanie konta bankowego na które ma być dokonany zwrot płatności) Formularz zwrotu: http://www.pdf-archive.com/2015/07/25/formularz-zwrotu-pdf/ (pobranie formularza jest bezpłatne) - aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy - zwracaną rzecz proszę odesłać niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy.Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. - będą musieli Państwo ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy - płatności są zwracane niezwłocznie, w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia,w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. - możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

O sprzedającym
perfectbrasII
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

204

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

Pozostałe informacje

Zapraszamy do zapoznania się z komentarzami z naszego drugiego konta: perfectbras

UWAGA KUPUJĄCY!! Nie jesteśmy sklepem z NOWĄ bielizną - jest to bielizna z importu!!

Aby nie było przykrych sytuacji jeśli komuś to nie odpowiada uprasza się kupujących aby nie licytowali.

Jeśli coś jest nowe bez metek to znaczy że nie ma żadnych śladów użytkowania!!Te rzeczy, które mają metki lub naklejki kontrolne pozostawiamy bez komentarza.

Rzeczy używane są określane według przejrzystych kategorii:

stan idealny - minimalne, ale widoczne ślady użytkowania stan

bardzo dobry - niewielkie ślady użytkowania

stan dobry - widoczne ślady użytkowania i drobne mankamenty

Wymiary podane na aukcjach obarczone są zawsze błędem mierzącego, podanie ich na aukcji jest TYLKO wymiarem orientacyjnym.

Rzeczy opisane jako nowe (outlet) mogą nosić drobne ślady używania (w zasadzie przymierzania), gdyż są to po sklepowe zwroty z wystaw i przymierzalni, końcówki serii lub rzeczy z uszkodzonych opakowań, co nie zmienia faktu że są to rzeczy nowe i nieużywane. Często też noszą ślady drobnych zabrudzeń. Z reguły też nie posiadają one fabrycznych metek cenowych, ani fabrycznych opakowań. Proszę więc pamiętać, że nie są to rzeczy idealne i nieskazitelnie czyste, prosto z fabrycznego opakowania. Dlatego też cena ich zakupu może być aż tak bardzo atrakcyjna.

Oświadczam, że zobowiązujemy się dostarczyć rzeczy bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży.

Na życzenie wystawiamy rachunek.

Rachunek powinien być wystawiony nie później niż w terminie 7 dni od dnia wykonania usługi lub wydania towaru (jeżeli żądanie wystawienia rachunku zostało zgłoszone przed wykonaniem czynności) albo w terminie 7 dni od dnia zgłoszenia żądania (gdy zostało zgłoszone po dniu wykonania usługi lub wydania towaru).

Na wpłatę czekamy max. 5 dni, wysyłki realizowane są w przeciągu 2 dni roboczych.

W przypadku gdy kupujący nie nawiąże kontaktu występujemy do Allegro o anulowanie transakcji. Jednocześnie odradzamy wystawianie negatywnych komentarzy w odwecie, ponieważ wytrwale pracujemy nad nienaganną reputacją oraz opinią kupujących.

Na podstawie Kodeksu Karnego Art. 212.

§1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju

działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.  

Art. 212. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków

masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Wszystkie prezentowane w opisach aukcji zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli i wymienione są jedynie w celu jednoznacznej identyfikacji produktów, podkreślenia ich wartości oraz wysokich walorów użytkowych.Wszystkie fotografie i grafiki zamieszczone na stronach aukcji stanowią własność autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii bez jego zgody jest zabronione.

Życzymy udanych zakupów!!