TRZYKROTKA ZIELONA do terrarium (6483714098)

zakończona
15,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • Paczka pocztowa priorytetowa 14,00 zł
  • Przesyłka kurierska 16,00 zł
  • lokalizacja: Imielin
  • czas wysyłki: do 2 dni
  • rodzaj rośliny: rośliny ozdobne z liści
  • waga (z opakowaniem): 1.00 [kg]

p.r.kwiaty@o2.pl P.R.KWIATY tel. 501 524 931

Trzykrotka Zielona

Trzykrotka jest bardzo łatwa w uprawie. Odmiany pstre lubią jasne i ciepłe stanowiska. Przez okrągły rok mogą rosnąć w normalnej temperaturze pokojowej. Podlewanie co dwa lub trzy dni w tygodniu (miękką wodą), nawożenie umiarkowane, regularne (raz w tygodniu od marca do sierpnia, zimą raz w miesiącu). Trzykrotka rośnie dość szybko, więc gdy pędy będą zbyt długie, bez żadnych obaw tniemy na długość, jaka nam odpowiada.

Proponowana Państwu Trzykrotka pochodzi z tej samej partii (wielkość rośliny i doniczki), z której wybraliśmy egzemplarz

przedstawiony na zdjęciach.

Jeżeli są Państwo zainteresowani większą ilością roślin prosimy o kontakt.

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania dotyczące uprawy i pielęgnacji roślin.

Kontakt p.r.kwiaty@o2.pl

Przed dokonaniem zakupu prosimy o zapoznanie się z regulaminem naszych aukcji.

Regulamin dostępny w zakładce "O mnie". Dziękujemy.

ZAPRASZAMY NA NASZE POZOSTAŁE AUKCJE

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • ING Bank Śląski S.A. 91105013991000009106141360
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Paczka pocztowa priorytetowa 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 2 dni
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

DANE DO PRZELEWU PAWEŁ KWIECIŃSKI UL. WYZWOLENIA 33 41-407 IMIELIN ING 91 1050 1399 1000 0091 0614 1360

kontakt

pozostałe informacje

Witam na moich aukcjach, Proponowane przeze mnie rośliny pochodzą z ogrodnictwa, które prowadzę wraz z rodzicami. Nasza oferta obejmuje przede wszystkim rośliny doniczkowe, zarówno ozdobne jak i lecznicze oraz asparagus cięty. Od dwóch pokoleń zaopatrujemy kwiaciarnie. Obecnie pragniemy poszerzyć nasza ofertę o sprzedaż na aukcjach Allegro. Proponowana przez nas gama roślin jest zależna od pory roku oraz fazy wzrostu poszczególnych odmian. Wszystkie rośliny starannie przygotowujemy do wysyłki, by uniknąć ich zniszczenia zarówno przez uszkodzenie fizyczne w trakcie transportu jak i niesprzyjające warunki atmosferyczne. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania związane z uprawą i pielęgnacją roślin. Regulamin 1.Dokonanie zakupu na naszych aukcjach jest równoznaczne z akceptacją naszego regulaminu. 2.Zakupione rośliny wysyłamy po zaksięgowaniu należności na naszym koncie. 3.Płatność przy odbiorze możliwa tylko po wybraniu opcji dostawy "Odbiór osobisty". 4.Opłata za przesyłkę większej ilości roślin niż przewidziana w cenniku (kurier 10szt., poczta 1szt.)jest ustalana indywidualnie. 5.Jeżeli przesyłka ma zostać wysłana na inny adres niż ten, który został podany w Allegro, prosimy o przesłanie wiadomości z właściwym adresem bezpośrednio po dokonaniu zakupu. 6.Odbiór osobisty - szczegóły ustalamy indywidualnie z klientem. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. 7.Rośliny wysyłamy w poniedziałki, wtorki i środy. Jeżeli klient dokonał zakupu w czwartek lub piątek, paczkę wyślemy w najbliższy poniedziałek. Taki tryb wysyłki pozwala nam uniknąć przetrzymywania przesyłek w magazynach Poczty lub Firmy Kurierskiej w dniach wolnych od pracy. 8.Komentarze wystawiamy po otrzymaniu komentarza od klienta. 9.Jeżeli w trakcie odbioru przesyłki zauważą Państwo widoczne uszkodzenia opakowania, prosimy o niezwłoczne rozpakowanie paczki w obecności kuriera, sprawdzenie jej zawartości oraz spisanie stosownego protokołu. 10.W przypadku, gdy roślina dotarła do Państwa uszkodzona prosimy o jak najszybsze zrobienie zdjęć i kontakt z nami w celu ustalenia szczegółów (w trakcie 48h). 11.Jeżeli temperatura otoczenia w dniu wysyłki ma wartość poniżej -5oC zawsze kontaktujemy się z klientem, sugerujemy przesunięcie wysyłki.Wysyłka może być zrealizowana na wyraźne życzenie klienta i jego całkowitą odpowiedzialność. 12.Jeżeli mają Państwo jakieś zastrzeżenia w związku z powadzoną przez nas sprzedażą, przed wystawieniem negatywnego komentarza, prosimy o kontakt w celu ich wyjaśnienia.