Tropico 4 IV Steam Special Edition Steam key Auto (6998205434)

3 dni do końca
cena kup teraz
12,90 zł
z 10 sztuk
Koszty dostawy
  • Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
  • lokalizacja: Newark DE, Stany Zjednoczone Ameryki
  • czas wysyłki: natychmiast

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • wersja językowa gry: angielska
  • wersja: cyfrowa
  • granice wiekowe: dla młodzieży, dla dorosłych

opis

E-mail skeyronllc@gmail.com
Płać z PayU na Allegro
12,90 zł
Wysyłka na E-mail: Automat !
Tropico 4: Steam Special Edition (key)

Uwaga!!! Gra wymaga posiadania bezpłatnego konta na platformie Steam .


Tropico 4, podobnie jak w poprzednich odsłonach tego strategicznego cyklu, stajemy się przywódcą małego, wyspiarskiego państwa i staramy się nad nim zapanować podejmując właściwe decyzje pod kątem strategicznym i ekonomicznym. Za stworzenie tej odsłony zabrało się studio Haemimont Games, odpowiedzialne także za trzecią część cyklu.

W sumie do przejścia czeka dwadzieścia misji na dziesięciu nowych mapach składających się na wielogodzinną kampanię. Jako przywódca musimy zadbać o dobre nastroje mieszkańców naszego kraju oraz zagwarantować jego mocną pozycję na arenie międzynarodowej. Czynimy to głownie przez rozbudowę i wznoszenie coraz to nowych budynków, służących zarówno zapewnieniu rozrywki poddanym (np. centra handlowe i parki wodne) jak też pobudzeniu gospodarki i ekonomii (giełda papierów wartościowych).

Nasza dyktatura nie jest wolna od protestów przeciwników politycznych - głównym zadaniem staje się więc utrzymanie dobrych stosunków z większością partii działających na wyspie, korzystając z łapówek, zastraszeń czy, w razie potrzeby, publicznych egzekucji. W temperowaniu nastrojów wykorzystujemy także wojsko, które pod dowództwem lojalnych generałów likwiduje protesty i antyrządowe demonstracje. Nadrzędnym celem staje się jednak utrzymanie dodatniego bilansu budżetu - w tym celu stawiamy nowe ośrodki przemysłowe i, korzystając z unikalnych surowców naturalnych, tworzymy charakterystyczne dla naszej wyspy produkty. W razie zagrożenia przegraną w wyborach dostajemy również dostęp do szeregu dekretów i ustaw, które błyskawicznie wpływają na zadowolenie mieszkańców.

Chcąc odnotować wzrost ekonomiczny i powiększenie wskaźników produkcji możemy skorzystać z systemu wymiany, pozwalającego na import i eksport dóbr między państwami. Współpraca z sąsiadami jest wymagana do osiągnięcia celu, jakim jest nienaganna sytuacja gospodarcza naszego państwa.

Poza standardowymi problemami, z jakimi musi zmierzyć się dyktator, przytrafić się może jedna z kilku interaktywnych katastrof, której skutki są prawdziwie destrukcyjne. Wybuchy wulkanów, tornada, susze - tym razem musimy sobie radzić również z takimi żywiołami. W krytycznych momentach warto skorzystać z krajowego programu przedstawiającego żądania i sugestie opozycji, a także pomagającego reagować na bieżące wydarzenia i klęski żywiołowe. W razie potrzeby skutki naturalnych katastrof mogą zostać zminimalizowane dzięki pomocy Czerwonego Krzyża.

Oprawa wizualna sprawia bardzo dobre wrażenie, jest niezwykle kolorowa, a otoczenie zostało dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. W czasie rozgrywki można robić zdjęcia najładniejszym krajobrazom, a następnie przesłać je na swoje konto Facebooka lub Twittera.

Opis: gry-online.pl
Steam - wymagania systemowe,recenzje: Tropico 4: Steam Special Edidion

Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz w e-mailu klucz do aktywacji gry.
Po aktywacji gra zostanie dodana na stałe do konta.

Wysyłka na e-mail Automat !

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail)
pierwsza sztuka:
0,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
-

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury

Reklamacja

1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

Skeyron LLC
113 Barksdale Professional Center
19711-3258 Newark, DE
Dodatkowe informacje

Aukcje prowadzi i obsługuje firma Skeyron LLC, 113 Barksdale Professional Center, Newark, DE 19711-3258, EIN: 35-2533269.


Jedyne oficjalne drogi kontaktu: „formularz allegro, mail: skeyronllc@gmail.com”


Dokonując zakupu kupujący (konsument) wyraża zgodę, aby spełnienie świadczenia nastąpiło w momencie uruchomienia procedury dostarczania zakupionego produktu cyfrowego, który nie jest zapisany na nośniku materialnym, przez automat do wysyłania wiadomości na adres e-mail (poczta elektroniczna), co jednoznacznie powoduje utratę możliwości odstąpienia od umowy.


Wszystkie dostarczone produkty cyfrowe, które nie są zapisane na nośniku materialnym, są rejestrowane przez naszą firmę, na życzenie/prośbę klienta (kupujący/konsument) możemy ponownie dostarczyć zakupiony produkt cyfrowy, określić datę i godzinę, nazwę produktu cyfrowego, kod produktu cyfrowego, nazwę użytkownika allegro kupującego który dokonał zakupu produktu cyfrowego, adres e-mail na który został wysłany produkt cyfrowy.


Opisy procedur reklamacyjnych:


Brak wiadomości e-mail z zakupionym produktem cyfrowym:

Obowiązkiem kupującego jest, sprawdzić folder spam, brak wiadomości od 15min do 1h skontaktować się za pomocą formularza allegro lub pisząc na adres skeyronllc@gmail.com, podając nazwę użytkownika allegro, tytuł aukcji oraz nr. aukcji, czas oczekiwania.


Inne reklamacje:

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem skeyronllc@gmail.com. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej:

nazwę użytkownika allegro

imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,

datę oraz godzinę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji,

datę, godzinę dostarczenia produktu cyfrowego,

datę, godzinę aktywacji produktu cyfrowego,

zrzuty ekranowe uzasadniające reklamację,

przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego,

wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.


Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.

Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.

Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail.


Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy:

W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług - zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności.

Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, np. pisząc na adres e-mail: skeyronllc@gmail.com.


Brak odstąpienia od umowy:

Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umowy:

o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.


Firma Skeyron LLC nie bierze odpowiedzilności za:

Czas odnotowania wpłaty - „brak możliwości na przyśpieszenie procedury i działanie usługi PayU/banków”, brak wpływu na przerwy i awarie bankowe, przelewy tradycyjne mogą trwać 24h i dłużej.

Problemy sprzętowe/systemowe uniemożliwiające korzystanie z produktu, lub jego ewentualne błędy.

Opisy, zdjęcia pochodzą z zewnętrznych stron i służą wyłącznie celom informacyjnym, mogą zawierać błędy.

Autobany które są przyznawane automatycznie za battleye, VAC, punkbuster, itp odpowiada tylko i wyłącznie kupujący.


Inne:

Zakupiony produkt cyfrowy należy niezwłocznie aktywować oraz pobrać z platformy Steam/Origin/Uplay, jednak nie później niż 7-mego dnia, licząc od daty zakupu, wyjątkiem są aukcje które posiadają inny opis aktywacji do którego należy się dostosować. 

Przed zakupem większym niż 3 sztuki jednego produktu cyfrowego, należy skontaktować się za pomocą formularza allegro lub pisząc na adres skeyronllc@gmail.com, brak wiadomości może wydłużyć czas wysyłki produktu cyfrowego na adres e-mail kupującego, a w najgorszym przypadku anulowanie całego zamówienia. 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

-

Adres do zwrotu

-

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

-
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy dostarczane mu są treści cyfrowe, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez sprzedającego o utracie prawa odstąpienia od umowy (przepis z ustawy).