Trójnik kominowy stalowy DWW 45/150/225 (6541552736)

zakończona
44,03 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 21,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
 • lokalizacja: Wrocław
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • stan: nowy
 • waga (z opakowaniem): 5.50 [kg]
 • uszkodzony: nie

Trójnik DWW 45/150/225

- trójnik 45 stopni,

- średnica wewnętrzna 150 mm, średnica zewnętrzna 225 mm,

- element dwuściennego zewnętrznego przewodu kominowego,
- wykonanie ze stali nierdzewnej 0,5÷0,8 mm,
- element izolowany wełną mineralną o grubości 50 mm,
- przeznaczony do odprowadzania spalin z urządzeń grzewczych opalanych gazem lub olejem opałowym,
- połączenie z pozostałymi elementami poprzez układ nypli i kielichów,

- produkt polski, producent PPH WADEX SA.

Indeks produktu: 2091500005

© AllegroOferty.pl

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • mBank 42 1140 1140 0000 4383 0000 1001
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 21,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 2 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

 • 603 973 773
  Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 15:00.

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

1. Wszelkie reklamacje związane z Towarem lub realizacją Umowy sprzedaży, Klient powinien kierować w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Do reklamacji należy obowiązkowo załączyć kserokopię dowodu zakupu Towaru. 2. Reklamacja powinna zawierać opis wady Towaru, datę stwierdzenia wady oraz żądanie Klienta. 3. Klient, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi i składa reklamację, jest obowiązany na koszt Sprzedawcy dostarczyć wadliwy Towar na adres Sprzedawcy. Jeżeli ze względu na rodzaj Towaru lub sposób jego zamontowania, dostarczenie Towaru przez Kupującego byłoby nadmiernie utrudnione, Kupujący zobowiązany jest udostępnić Towar Sprzedawcy w miejscu, w którym Towar się znajduje. Za dzień zgłoszenia reklamacji uważa się dzień dostarczenia reklamowanego towaru do siedziby Sprzedawcy, lub udostępnienia Towaru Sprzedawcy w miejscu, w którym towar się znajduje. 4. Sprzedawca, w ciągu 14 dni od dnia zgłoszenia reklamacji ustosunkuje się do reklamacji Towaru, chyba że Sprzedający poinformuje Klienta o konieczności przedłużenia tego terminu w przypadkach szczególnych, uzasadnionych np. koniecznością zebrania dodatkowej dokumentacji, informacji na temat przyczyn lub okoliczności reklamacji, konieczności wykonania ekspertyzy, itp. 5. Jeżeli Klient będący Konsumentem zażądał wymiany Towaru lub usunięcia wady albo złożył oświadczenie o obniżeniu ceny, określając kwotę, o którą cena ma być obniżona, a Sprzedawca nie ustosunkował się do tego żądania w terminie 14 dni, uważa się, że żądanie to uznał za uzasadnione. 6. Towar, którego reklamacja nie zostanie uznana, ze względu np. na jej bezzasadność lub brak przedstawienia dowodu zakupu u Sprzedawcy, zostanie odesłany do Klienta na jego koszt. W przypadku bezzasadnej reklamacji Sprzedawca ma prawo żądać od Klienta zwrotu równowartości poniesionych kosztów związanych z ekspertyzą towaru oraz jego transportem.