TRIBORD EASYBREATH ZESTAW DO NURKOWANIA MASKA HIT (6483908122)

7 osób kupiło 7 kompletów
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
199,99 zł
z 93 kompletów
Koszty dostawy
 • Paczka pocztowa priorytetowa 19,99 zł
 • Przesyłka kurierska 22,99 zł
 • Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 24,99 zł
Zakupy powyżej 599,99 zł
 • lokalizacja: istore@istoresportperformance.pl
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • stan: nowy

ZESTAW DO SNORKELINGU

Tribord

Easy breath®

INNOWACYJNA NOWOŚĆ !!!

ODKRYJ EKSCYTUJĄCY PODWODNY ŚWIAT !!!

SPECYFIKACJA:
Maska pełnotwarzowa TRIBORD Easy breath® jest przeznaczona do nurkowania rekreacyjnego, snorkelingu (pływanie w płetwach po powierzchni wody).

Panoramiczne pole widzenia i możliwość oddychania przez nos pod wodą sprawia, że odkrywanie podwodnego świata staje się jeszcze bardziej przystępne. Idealny zestaw do patrzenia i oddychania w wodzie.

Wszystkie produkty Tribord charakteryzuje bardzo wysoka jakość wykonania, co gwarantuje solidność i wytrzymałość oraz zapewnia wysoki komfort użytkowania przez długie lata. Gwarancja 2 lata.

SZEROKIE POLE WIDZENIA:
Panoramiczne pole widzenia 180° i bezpieczna szyba z nietłukącego poliwęglanu.

ŁATWOŚĆ ODDYCHANIA:
Maska pełnotwarzowa, zapewniająca naturalne oddychanie przez nos i/lub usta.

OGRANICZENIE PAROWANIA:

Wyjątkowy system wentylacji ANTY-FOG zapobiegający parowaniu, działa optymalnie w wodzie od 18°C i opiera się na zasadzie, że wdychane świeże powietrze wlatuje na szybę, zanim dotrze do nosa i ust. Wilgotne wydychane powietrze odprowadzane jest przez boczne łączniki silikonowe, a następnie plastikowe, które prowadzą powietrze do fajki. Dzięki temu powietrze stale jest wymieniane.

SZCZELNOŚĆ:

Fajka z silikonowym kołnierzem i systemem DRY TOP, ograniczającym wlewanie się wody do fajki od góry. System został stworzony w celu zapobiegania wlewaniu się wody przez fajkę kiedy użytkownik zbyt mocno przechyla głowę do przodu żeby obserwować dno. Fajka wyposażona jest w pływak który podczas zanurzenia podnosi się w górę fajki tak aby zatkać jej otwór. W razie zanurzenia pomyśl aby dmuchnąć wypływając na powierzchnię, aby być pewnym, że pływak opadnie z powrotem w dół.

ODPROWADZANIE WODY:
Zawór spustowy u dołu maski, do odprowadzania wody przy podnoszeniu głowy.

ŁATWOŚĆ ZAKŁADANIA / ZDEJMOWANIA:
Tekstylny pasek, elastyczny i regulowany, zapobiegający wyrywaniu włosów.

WIDOCZNOŚĆ:
Szczyt fajki widoczny z odległości 4 x dłuższej, niż tradycyjnej fajki.

GŁĘBOKOŚĆ NURKOWANIA:
TRIBORD Easy breath® to maska powierzchniowa, nieodpowiednia do nurkowania bezdechowego.

Używając maskę TRIBORD Easy breath® pamiętaj:

Wystrzegać się PIASKU - unikaj kontaktu maski z piaskiem, który mógłby zarysować szybę. Jeśli na masce jest piasek, unikaj zatrzaskiwania fajki na siłę. Wypłucz maskę i fajkę przed ich złączeniem. Piasek może także zablokować pływak, znajdujący się wewnątrz fajki. Energicznie wypłucz fajkę, lub użyj klucza, wkładając go do otworów wentylacyjnych z tyłu fajki, aby odblokować pływak i wypłukać fajkę.

Maska jest nieodpowiednia dla osób posiadających brodę lub znaczny zarost oraz dla dzieci poniżej 10 lat.

Dzieci powinny używać maski zawsze pod nadzorem dorosłych.

TRIBORD Easy breath® jest dostępna w rozmiarach:
- XS dziecięcy rozmiar, dla dzieci 10-12 lat ATOLL
- M/L średni rozmiar, dla kobiet i nastolatków, mężczyzn PINK BLUE

PO ZAKUPIE WYBIERZ ROZMIAR I KOLOR Z POWYŻSZYCH

PINK

ATOLL

BLUE

Tribord - to fr a ncuska marka sportów wodnych, oferuje szeroką gamę wysokiej jakości odzieży oraz sprzętu żeglarskiego.

NA INNYCH NASZYCH AUKCJACH

ZNAJDZIESZ ODZIEŻ OBUWIE ORAZ

AKCESORIA TURYSTYCZNE I SPORTOWE

KUP WIĘCEJ !

ZA WYSYŁKĘ PŁACISZ TYLKO RAZ

PRZY ZAKUPACH NA KILKU NASZYCH AUKCJACH OPŁACASZ NAJWYŻSZY KOSZT WYSYŁKI DLA WYBRANEJ OPCJI DOSTAWY

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u iSTORE za co najmniej 599,99 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • BRE BANK SA 48 1140 2004 0000 3102 5175 3832
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 22,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Paczka pocztowa priorytetowa 19,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 27,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 24,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
We Ship Worldwide
Wystawiam faktury VAT
Zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Firma iSTORE SPORT PERFORMANCE jest legalnie działającym w Polsce podmiotem gospodarczym. Istniejemy na rynku od 2008 roku i szybko zyskaliśmy zaufanie tysięcy klientów. Sprzedajemy wyłącznie towar fabrycznie nowy najwyższej jakości. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów systematycznie uzupełniamy naszą ofertę o nowe produkty. Do każdego zamówienia dołączamy paragon fiskalny lub na życzenie klienta fakturę vat. Zapraszamy i życzymy udanych zakupów !!!

kontakt

 • istore@wp.pl
  Preferujemy kontakt e-mail to najszybsza opcja kontaktu z nami.

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Odstąpienie od umowy Każdemu konsumentowi, który dokonał zakupu w celu nie związanym bezpośrednio z działalnością gospodarczą lub zawodową przysługują prawa i obowiązki zawarte w ustawie o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. oraz w kodeksie cywilnym. Każdy klient ma prawo do odstąpienia od umowy zakupu dokonanego na odległość bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru. W tym celu prosimy wysłać do nas drogą mailową lub na adres stacjonarny jednoznaczne pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży (wzór poniżej) oraz odesłać towar na adres podany w każdej aukcji w stanie niezmienionym (chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu) prosimy również dołączyć dowód zakupu. W przypadku zwrotu towaru sprzedawca zwraca kupującemu koszty wysyłki towaru do niego, jednak jeżeli kupujący wybrał sposób dostarczenia inny niż najtańszy oferowany przez sklep w danej ofercie, sklep nie jest zobowiązany do zwrotu poniesionych przez niego dodatkowych kosztów, jednocześnie sprzedawca nie ponosi kosztów odesłania towaru. Nie przyjmujemy przesyłek wysłanych do nas za pobraniem. OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY SPRZEDAŻY: (Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy sprzedaży) iSTORE SPORT PERFORMANCE Sławomir Porzuc ul. Onyksowa 19/21 20-582 Lublin NIP 564-160-80-57 Ja ......................... informuję o odstąpieniu od umowy sprzedaży następującego(ych) przedmiotu(ów) ...................................................................................................., numer(y) ofert(y) .................................................................................................. . Data zawarcia umowy ........................................, data odbioru .............................. . Imię i nazwisko..................................................................................................... . Login allegro ........................................................................................................ . Adres .................................................................................................................. . Dane konta do zwrotu pieniędzy ............................................................................ . Data ...................................... . ......................................................................................................................... . Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej na adres stacjonarny)

reklamacje

Reklamacje Sprzedający jako sprzedawca odpowiada wobec klienta za niezgodność z umową sprzedaży towaru zakupionego przez tego klienta, w zakresie określonym ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. oraz o zmianie kodeksu cywilnego. W przypadku sprzedaży niestanowiącej sprzedaży konsumenckiej, strony wyłączają odpowiedzialność z tytułu rękojmi za wady fizyczne towaru (art. 558 kc.). W przypadku stwierdzenia niezgodności dostarczonego towaru z umową, klient ma prawo złożenia reklamacji. Reklamacje prosimy zgłaszać na adres e-mail: istore@wp.pl lub na adres stacjonarny podany w punkcie 1.2. W zgłoszeniu reklamacyjnym prosimy określić czy reklamacja opiera się na podstawie:ustawy o prawach konsumenta, rękojmi czy gwarancji, a ponadto w zgłoszeniu prosimy określić: - zgłoszenie wady (usterki), - roszczenie, - dane na które ma zostać wysłana odpowiedź, W przypadku nabycia wadliwego produktu, kupujący sam może zdecydować, czy woli obniżenie jego ceny, czy odstąpienie od umowy. Do każdej reklamacji ustosunkujemy się niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Lublinie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce: Rozstrzyganie sporów konsumenckich. Każdy zakupiony w naszym sklepie produkt objęty jest 2 letnią gwarancją producenta realizowaną na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.

pozostałe informacje

Realizacja zamówień Zamówienia realizujemy od 2 do 10 dni roboczych, jednak 95% transakcji jest realizowana już po 24h od momentu wpływu środków na nasze konto lub podjęciu decyzji o płatności przy odbiorze. W szczególnych przypadkach realizacja zamówienia może się wydłużyć. Poufność i ochrona prywatności Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez firmę iSTORE SPORT PERFORMANCE Sławomir Porzuc danych osobowych zawartych w zamówieniu zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883.Na podstawie (Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych) podane dobrowolnie przez klienta dane osobowe, są wykorzystywane wyłącznie w celach realizacji umowy zawartej za pomocą serwisu allegro. Każdy klient ma prawo do ich wglądu, poprawienia lub usunięcia. Kupujący ponosi odpowiedzialność za podanie nieprawdziwych danych osobowych. Administratorem zbioru danych (w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.)), w którym przetwarzane są dane osobowe kupującego jest: iSTORE SPORT PERFORMANCE Sławomir Porzuc ul. Onyksowa 19/21 20-582 Lublin NIP PL 564-160-80-57 REGON 060343153. Zbiór danych został zgłoszony i zarejestrowany w rejestracji Głównego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych (GIODO). Numer księgi: 139128. Prawa autorskie Kopiowanie i rozpowszechnianie całości lub fragmentów naszych aukcji w tym: zdjęć, tekstów, szablonu oraz kodu html stanowi naruszenie praw autorskich oraz regulaminu serwisu allegro i będzie zgłaszane do odpowiednich organów ścigania zgodnie z (Ustawą z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych) oraz (Ustawą z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji Dz. U. z 2003r. Nr. 153 poz. 1503). Uprzedzamy o odpowiedzialności za naruszenia norm prawnych wynikających z wyżej wymienionych aktów prawnych. Wszystkie użyte na naszych aukcjach nazwy firm oraz produktów należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte jedynie w celach identyfikacyjnych, mogą być one również chronione i zastrzeżone na podstawie przepisów Ustawy Prawo własności przemysłowej (Dz. U. Nr 119 z 2003r. poz. 1117).