TRESOR - Lancome - miniaturka ATOMIZER-- (6542460088)

zakończona
36,90 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 10,00 zł
  • List polecony priorytetowy 12,00 zł
  • Paczka pocztowa priorytetowa 17,00 zł
  • lokalizacja: Berlin, Wrocław
  • stan: nowy
  • marka: Lancôme
  • pojemność: do 15 ml
  • dostawa z Polski: tak
Tresor, Lancome, EdP, poj. flakonika: 5 ml z atomizerem
Gwarancja oryginalności!

Fotografia jest mojego autorstwa i przedstawia zawsze sprzedawaną miniaturę (rzeczywisty wygląd).Na życzenie Kupującego chętnie nadam przesyłkę z opcją "ostrożnie"
(usługa odpł atna) .

Nie wysyłam za pobraniem. Nie lubię się targować.


wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 12,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
List polecony ekonomiczny 10,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
Paczka pocztowa priorytetowa 17,00 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
dodatkowe informacje
Przesyłki nadaję z Polski 2-4 razy w miesiącu. Koszt podany tutaj w sekcji "Dostawa i Płatność", to koszt wysyłki krajowej. Tylko znikomy procent Kontrahentow decyduje się na wysyłkę z Niemiec. Dodatkowo dochodzi, iż Formularz Dostawy nie daje mi możliwości podania ceny przesyłki zagranicznej. Oczywiście taka możliwość wysylki jak najbardziej istnieje. Koszty związane z wysyłką zagraniczną, podobnie jak następny termin wyjazdu do Polski, jest określony na stronie "o mnie".

dane sprzedawcy

pozostałe informacje

================================================================================ ZAKUPY OPŁACONE DO 01 GRUDNIA ZOSTAŁY NADANE 01/02 GRUDNIA. ================================================================================ Witam serdecznie, dziękuję, za zainteresowanie się moją ofertą. Przesyłki nadaję z Polski. Aby uniknąć nieporozumień, koszt wysyłki z zasady podaję w opisie aukcji. Kwota ta uwzględnia koszt przesyłki krajowej i jest związana z moim przyjazdem do Polski, który planuję pomiędzy 10 a 12 grudnia 2016 (data przyjazdu nie pobytu!). Na żądanie Konrahenta chętnie nadam przesyłkę niezwłocznie z Berlina - koszt OD 25 zł za list polecony - koszt obliczony jest według cennika poczty niemieckiej. Jeśli oferuję miniatury w kartonikach, to takie wysyłam wyłącznie w paczce. Koszt ten podany jest w opisie aukcji. Również chętnie uwzględnię życzenie Kupującego i nadam przesyłkę z opcją "OSTROŻNIE" (usługa odpłatna - Paczka24/Paczka48). Istotne dla korzystających z PayU: data zapłaty jest dla mnie moment otrzymania środków fizycznie! Wszelkie pytania dot. aktualnie wystawionych aukcji, finalizacji transakcji proszę kierować na e-mail. Sprzedawane przeze mnie kosmetyki są oryginalne. Niewielka część miniaturek jakie sprzedaję, mają charakter kolekcjonerski, nie są produkowane od lat. Zapach i trwałość mogły ulec zmianie. Dlatego proszę o wyrozumiałość, iż w takim przypadku nie mogę przyjąć reklamacji. Istotna informacją dla Kontrahenta jest także, że dosłownie traktuję czas wyznaczony przez Regulamin Allegro (pkt.: 7.6). Ten przewiduje siedem dni na kontakt. Jeśli wynikną jakieś nieprzewidziane, nieplanowane okoliczności uniemożliwiające dokonania wpłaty - proszę poinformuj mnie o tym. W przypadku braku tego kontaktu ze strony Kontrahenta w terminie siedmiu dni od zakończonej transakcji, upoważni mnie od odstąpienia od umowy bez wyznaczenia terminu dodatkowego. Nie wysyłam za pobraniem. Nie lubię się targować. Nie umawiam się na odbiór osobisty. /////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// Postanowienia końcowe: warunki sprzedaży zostały przeze mnie przedstawione otwarcie. Pytania dodatkowe? Chętnie na nie odpowiem. Jeśli jednak się z tymi warunkami nie zgadzasz, wszak to Ty decydujesz, gdzie wydasz swoje pieniądze, proszę Cię, abyś poszukał innej oferty. Nie toleruję zmian i narzucania mi opcji, dyktowania jakichkolwiek warunków. Sprzedaż na Allegro ma być przyjemna dla obydwu stron... Z uszanowaniem i podziekowaniami za poswiecony mi tutaj czas.