TRESOR - Lancome ATOMIZER-- (6542461681)

zakończona
14,90 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 10,00 zł
 • List polecony priorytetowy 12,00 zł
 • Paczka pocztowa priorytetowa 17,00 zł
 • lokalizacja: Berlin, Wrocław
 • stan: używany
 • płeć: produkt męski
 • marka: Lancôme
 • pojemność: do 15 ml
 • dostawa z Polski: tak
Tresor, Lancome, EdP, poj. flakonika: 5 ml z atomizrem

.

Miniatura jest nieużywana. Wstawiam ją jednak w kategorii "używana" z racji startych napisow na flakonie.

Gwarancja oryginalności!

Fotografia jest mojego autorstwa i przedstawia zawsze sprzedawaną miniaturę (rzeczywisty wygląd).

Koszt wysyłki podany w zakładce "Dostawa i płatność" uwzględnia koszt wysyłki 1-3 miniatur. Brak całej wpłaty za zakup lub przesyłkę skutkuje opóźnieniem w jej dostarczeniu oraz kosztami związane z wykonaniem dodatkowego przelewu.

Na życzenie Kupującego chętnie nadam przesyłkę z opcją "ostrożnie"
(usługa odpł atna) .

Nie wysyłam za pobraniem. Nie lubię się targować.
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 12,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
List polecony ekonomiczny 10,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
Paczka pocztowa priorytetowa 17,00 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
dodatkowe informacje
Przesyłki nadaję z Polski 2-4 razy w miesiącu. Koszt podany tutaj w sekcji "Dostawa i Płatność", to koszt wysyłki krajowej. Tylko znikomy procent Kontrahentow decyduje się na wysyłkę z Niemiec. Dodatkowo dochodzi, iż Formularz Dostawy nie daje mi możliwości podania ceny przesyłki zagranicznej. Oczywiście taka możliwość wysylki jak najbardziej istnieje. Koszty związane z wysyłką zagraniczną, podobnie jak następny termin wyjazdu do Polski, jest określony na stronie "o mnie".
Zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua
użytkownik
cena
d...a
14,90 zł piątek 14 października, 16:22:14

dane sprzedawcy

pozostałe informacje

================================================================================ ================================================================================ Witam serdecznie, dziękuję, za zainteresowanie się moją ofertą. Przesyłki nadaję z Polski. Aby uniknąć nieporozumień, koszt wysyłki z zasady podaję w opisie aukcji. Kwota ta uwzględnia koszt przesyłki krajowej i jest związana z moim przyjazdem do Polski, który planuję pomiędzy 03 a 06 listopada 2016 (data przyjazdu nie pobytu!). Na żądanie Konrahenta chętnie nadam przesyłkę niezwłocznie z Berlina (koszt od 25 zł za list polecony - koszt obliczony jest według cennika poczty niemieckiej). Jeśli oferuję miniatury w kartonikach, to takie wysyłam wyłącznie w paczce (koszt podany jest w opisie aukcji). Te koszty nie podlegają negocjacji. Również chętnie uwzględnię życzenie Kupującego i nadam przesyłkę z opcją "OSTROŻNIE" (usługa odpłatna - Paczka24/Paczka48). Istotne dla korzystających z PayU: data zapłaty jest dla mnie moment otrzymania środków fizycznie! Wszelkie pytania dot. aktualnie wystawionych aukcji, finalizacji transakcji proszę kierować na e-mail. Sprzedawane przeze mnie kosmetyki są oryginalne. Niewielka część miniaturek jakie sprzedaję, mają charakter kolekcjonerski, nie są produkowane od lat. Zapach i trwałość mogły ulec zmianie. Dlatego proszę o wyrozumiałość, iż w takim przypadku nie mogę przyjąć reklamacji. Istotna informacją dla Kontrahenta jest także, że dosłownie traktuję czas wyznaczony przez Regulamin Allegro (pkt.: 7.6). Ten przewiduje siedem dni na kontakt. Jeśli wynikną jakieś nieprzewidziane, nieplanowane okoliczności uniemożliwiające dokonania wpłaty - proszę poinformuj mnie o tym. W przypadku braku tego kontaktu ze strony Kontrahenta w terminie siedmiu dni od zakończonej transakcji, upoważni mnie od odstąpienia od umowy bez wyznaczenia terminu dodatkowego. Nie wysyłam za pobraniem. Nie lubię się targować. Nie umawiam się na odbiór osobisty. /////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// Postanowienia końcowe: warunki sprzedaży zostały przeze mnie przedstawione otwarcie. Jeśli się z nimi nie zgadzasz, wszak to Ty decydujesz, gdzie wydasz swoje pieniądze, proszę Cię, abyś poszukał innej oferty. Nie toleruję zmian i narzucania mi opcji, dyktowania jakichkolwiek warunków. Sprzedaż na Allegro ma być przyjemna dla obydwu stron... Z uszanowaniem i podziekowaniami za poswiecony mi tutaj czas.