Treningowy helikopter RC Blade Scout RTF Gdańsk (6483174705)

zakończona
229,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 15,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
 • lokalizacja: gdansk
 • stan: nowy
=
Mikrośmigłowiec Blade Scout CX jest przeznaczony dla zupełnych nowicjuszy, dla pierwszego zapoznania się ze śmigłowcami. Sterowanie jest o wiele łatwiejsze i przystosowane jest dla największych potrzeb początkujących, dlatego łatwiej jest opanować pierwsze loty, niż z pełnowartościowym śmigłowcem. Jest to jeden z najbardziej stabilnych modeli latających, jakie mieliśmy okazje testować. Polecamy !
Posiada 2 tryby lotu! Spokojniejszy dla osób, które dopiero zapoznają się z modelem i ćwiczą swoje loty, a także tryb bardziej zaawansowany - zwiększa wychył tarczy przez co w naszego Scouta wstępuje mały diabełek:) Jest jeszcze bardziej zwrotny i można nim bardziej poszaleć :)
Sterowanie jest trójkanałowe: gaz, nachył i obrót w zupełności wystarczą do sterowania, któremu pomaga również zaawansowana elektronika z piezo gyrem z HeadLock, które zapewnia stabilizację kierunku lotu. Wszystko jest złożone i przygotowane do lotu. Do sterowania zawarta jest róznież w zestawie aparatura RC 2,4GHz.
Ponadto nie jest to model 'marketowy' - Blade to dobrze znane w świecie modelarskim helikoptery, do którego dokupisz wszystkie potrzebne części czy też zapasowe baterie.
Własności:
 • Wszystko, co potrzebujecie do lotu znajduje się w zestawie, wraz z czterema bateriami AA do nadajnika
 • Nowoczesne sterowanie w paśmie 2,4GHz umożliwia latanie aż z 39 modelami jednocześnie
 • Cyfrowe piezo gyro daje wyśmienitą stabilność kierunkową
 • Proporcjonalne serwo głowicy wirnika dla płynnego i precyzyjnego sterowania
 • Przeznaczone dla początkujących - funkcje przechyłu, gazu i obrotu (kierunek)

Parametry techniczne

 • Średnica wirnika: 130mm
 • Długość: 160mm
 • Masa: 17g
 • AKumulator: LiPol 3,7V 70mAh
 • Nadajnik: 3 kanałowy 2,4GHz

RC PIT STOP
ul. Milskiego 1
80-809 Gdańsk
70 2490 0005 0000 4530 1714 0371

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Alior Bank S.A. 70 2490 0005 0000 4530 1714 0371
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Firma RC PIT STOP zarejestrowana przez Prezydenta Miasta Gdańsk prowadzącego ewidencję działalności gospodarczej pod numerem Regon 191783376 Nip 583-261-23-54 Adres firmy: RC PIT STOP Ul.Milskiego 1 80-809 Gdansk

kontakt

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
RC PIT STOP
ul. Milskiego 1
80-809 Gdańsk
Polska
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem rcpitstop@op.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.