TRENDY DESIGNE KOSZULA CEKINY I ŁAŃCUSZEK 40 M18 (6541669970)

zakończona
109,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska
 • Przesyłka kurierska pobraniowa
Zakupy powyżej 0 zł
 • lokalizacja: KOSZALIN
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • rozmiar: 40 (L)
 • marka: Inna marka
 • rodzaj: kołnierzyk
 • długość rękawa: długi rękaw
 • wzór dominujący: napisy
 • dostawa z Polski: tak
 • kolor: biel, odcienie szarości i srebra

Kolekcja wiosna - lato 2016

Wszystkie kochamy modę i testujemy najnowsze trendy

Codziennie i bez wysiłku moda daje nam nieograniczone możliwości by wyglądać olśniewająco

Jeśli lubisz oryginalne kroje oraz indywidualne stylizacje świetnie trafiłaś...

Wyróżniaj się z tłumu...

Przedmiotem aukcji jest zjawiskowa zwiewna koszula

Dekolt zdobiony przeplatanym łańcuszkiem

Rękaw długi z możliwością podpięcia

Przód znacznie krótszy

Luźny wygodny fason fantastycznie się nosi

Idealna propozycja dla każdej miłośniczki mody

Rozmiar 40

Wymiary

Długość całkowita 60/71cm
Obwód w biuście od 110 cm do 118 cm
Długość rękawa od odcięcia 61 cm
+- 2 cm

REAL FOTO

Kupujesz produkt widoczny na zdjęciu

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU

Tel. +48 668 12 12 15

PAUZZA

Anna Rywacka

ul. Morska 53a

75-212 Koszalin

e-mail : info@pauzza.pl

Wysyłka zawsze

GRATIS !!!

Kurier TBA

lub

Poczta Polska

PayU

Wpłata na konto:

13 1240 1428 1111 0010

4646 5460

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u IIPAUZZA za co najmniej 0 zł.
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 30
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 30
przybliżony czas realizacji: 2 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

PAUZZA Anna Rywacka ul. Morska 53a 75-212 Koszalin NIP: 842-152-66-89 REGON: 770982544 Firma zarejestrowana jest w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG), prowadzonej przez Ministra właściwego do spraw gospodarki.

kontakt

 • info@pauzza.pl
  Na wszelkie pytania odpowiadamy w dni robocze w ciągu maksymalnie 24h

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
PAUZZA Anna Rywacka
Morska 53a
75-212 Koszalin
Polska
 
Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub w przypadku usług zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: info@pauzza.pl W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz: PAUZZA Anna Rywacka ul. Morska 53a 75-212 Koszalin niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem info@pauzza.pl,lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: 1.1. imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, 1.2. datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, 1.3. przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, 1.4. wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Przesyłkę należy nadać na adres PAUZZA Anna Rywacka ul. Morska 53a 75-212 Koszalin

pozostałe informacje

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa WZÓR Miejscowość, data Imię i nazwisko konsumenta Adres konsumenta Ja/My...........................................niniejszym informuję/informujemy o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy............................................................................................ Data odbioru........................................ Podpis................................. 1) Termin płatności W przypadku wyboru przez Klienta płatności przelewem, płatności kartą płatniczą, płatności elektronicznych, Klient zobowiązany jest do dokonania płatności w terminie 5 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży. 2) Sprzedawca zobowiązany jest dostarczyć Klientowi produkt bez wad. 3) Kodeks dobrych praktyk Zobowiązujemy się do przestrzegania ogólnie przyjętych standardów etycznych, w tym do podstawowych zasad: 1. Prowadzenie działań ukierunkowanych na zadowolenie naszych Klientów poprzez dostarczenie im produktu najlepszej jakości, któremu towarzyszy profesjonalne doradztwo i rzetelna obsługa. 2. Rzetelne i uczciwe przekazywanie wszelkich posiadanych informacji i niewprowadzanie świadomie Klienta w błąd, jeżeli danej informacji nie posiadamy. 3. Regularne monitorowanie dostępności oferty sklepowej oraz jak najszybsze reagowanie na zaistniałe błędy. 4. Lojalność i gotowość do współpracy oraz podejmowanie każdego zlecenia z zaangażowaniem. 5. Proponowanie Klientowi skorzystania z innego rozwiązania jeżeli uznamy, że nie posiadamy produktu, który jest odpowiedzią na Jego oczekiwania. 6. Polubowne rozwiązywanie wszelkich konfliktów. 7. Niewypowiadanie nieprawdziwych lub obraźliwych informacji na temat innych firm czy produktów. 8. Przekazywanie ważnych informacji i decyzji Klientowi w sposób zrozumiały i bez zbędnej zwłoki. 9. Nieuchylanie się od wywiązywania z zobowiązań. 10. Dbanie o bezpieczeństwo powierzonych nam danych. 11. Kierowanie się takimi wartościami jak: sprawiedliwość, prawość, uczciwość.