Traxxas E-MAXX 39087-3 z TSM i telemetrią, SILVER (6541780251)

zakończona
3 179,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 12,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 15,00 zł
 • lokalizacja: Sosnowiec
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan złożenia: złożony
 • rodzaj napędu: elektryczny
 • stan: nowy
sklep: 32 269 90 24 , 603 610 502; wysyłka: 728 971 972; serwis: 32 721 88 12; e-mail: rc4max@rc4max.com GG: 5712090

JESTEŚMY NAJLEPSI!!!


RC4MAX Piotr Kopecki

ul. Targowa 12

41-200 Sosnowiec

SPOSÓB PŁATNOŚCI

i koszt wysyłki

Za zakupiony towar o dowolnej wartości można zapłacić przelewem na nasze konto:

87 1140 2004 0000 3902 4607 1254

Istnieje również możliwość płatności przy odbiorze przesyłki.
ODBIÓR OSOBISTY

Zapraszamy do odbioru osobistego w naszym sklepie

RC4MAX

ul. Targowa 12

41-200 Sosnowiec

PN – PT 9 – 18

SOBOTA 10 – 14

Traxxas E-MAXX 39087-3 z TSM i telemetrią, SILVER

Traxxas E-Maxx 4X4 z napędem Castle MXL 6s,
systemem TSM oraz czujnikami telemetrii

 • Nowy system kontroli trakcji "Traxxas Stability Management™"
 • System radiowy TQi 2.4GHz "Traxxas Link Wireless Module"
 • Fabrycznie zainstalowany – bezszczotkowy zespół napędowy Castle MXL-6s
 • Wysokiej mocy silnik bezszczotkowym 2200kV
 • Dołączone dwa pakiety napędowe NiMH 8,4V / 3000mAh
 • Szybka ładowarka 4A

Układ napędowy E-Maxx.

Układ napędowy został zbudowany na potrzeby jednego z najmocniejszych napędów na bazie silnika bezszczotkowego zasilanego 6 celowymi pakietami LiPo. Tak mocny napęd to najlepsza recepta na samozniszczenie konstrukcji samochodu, a występujące ekstremalne siły, to nie lada wyzwanie dla konstruktora. Możliwość zasilania dwoma pakietami LiPo 11,1V wykorzystuje do maksimum napęd i całą konstrukcję doprowadzając tego potwora do prędkości ponad 100km/h. ­

­

MXL-6s Brushless Power System Castle.

To jeden z najmocniejszych zespołów napędowych, opartych na zasilaniu pakietami złożonymi z sześciu celi.
Regulator MXL-6s wyposażony jest w pozłacane złącza średnicy 6,5mm w celu przeniesienia wyjątkowo dużych prądów i wysokiej wydajności radiator dodatkowo chłodzony integralnym wentylatorem.
Silnik bezszczotkowy 2200kV / 75mm wykonano z aluminium w formie ogromnego radiatora, mogącego sprostać wyjątkowo dużym prądom. Silnik oparty jest na magnesach neodymowych, wysokiej jakości łożyskach, a moment obrotowy przenosi 5 milimetrowy wał.

Uszczelnione, mocne, cyfrowe, podwójne serwa skrętu.

E-Maxx Brushless Edition jest zaopatrzony w wyjątkową precyzję sterowania z podwójnymi, uszczelnionymi, mocnymi serwami (2075). Podwójne serwa są lżejsze
i mocniejsze niż pojedyncze duże serwo, a razem dają niezrównaną siłę do kierowania tak dużym modelem. Serwo saver opiera się na kulkowym łożysku, dając szybką i płynną odpowiedź układu kierowania. W skrócie – to najmocniejszy system skrętu w modelu Maxx® jaki dotychczas zbudowano.Zwiększony rozstaw osi, niski środek ciężkości, podwozie stabilne jak skała!

Nawet na maksymalnej prędkości E-Maxx daje stabilność i kontrolę dzięki swojemu, ekstra dużemu rozstawowi osi, który wynosi aż 335mm, 30mm więcej niż oryginalny E-Maxx. To podwozie ma miejsca na pakiety tak rozmieszczone, aby były one jak najniżej, obniżając tym samym środek ciężkości całego auta. To skutkuje polepszonym prowadzeniem oraz stabilnością w ostrych zakrętach.Wytrzymałe, 17mm hexy kół.

W E-Maxx'e Brushless Edition 17-to milimetrowe twarde aluminium w postaci sześciokątów daje pewność, że cała moc będzie przeniesiona szybko i dokładnie z półosi napędowych na felgi. Specjalny projekt z nacięciami na bocznych ściankach jest bardziej wytrzymały i lżejszy aby lepiej przenosić masywny moment obrotowy silnika mającego 2200Kv. Unikalny design pozwala założyć każde koła z heksem 17mm.

­Tabela doboru pakietów napędowych w zależności od oczekiwanych osiągów modelu.

Totalna Kontrola.

ModeleTraxxas’a zasługują na najbardziej zaawansowany – gotowy do wyścigu system radiowy. To w końcu jedyne połączenie pomiędzy kierowcą, a maszyną. System musi być precyzyjny, wygodny i niezawodny. Zupełnie nowy system radiowy Traxxas® TQi™ spełnia wszystkie te funkcje, a do tego jest niezawodny i solidnie wykonany. Najważniejszą nowością tego systemu, jest możliwość współpracy z aplikacją Traxxas Link App, dostępną w systemie iPhone lub iPod touch. To stwarza potężne narzędzie do tuningu modelu. Kolorowy wyświetlacz łączy się z systemem LinkTraxxas™ i tworzy intuicyjny, wysokiej rozdzielczości - kolorowy graficzny interfejs użytkownika, który stwarza możliwość optymalizacji systemu radiowego w celu maksymalnej kontroli pojazdów.

Nadajnik wyposażony jest w moduł Traxxas Link Wireless Module™, który zapewnia bezprzewodową łączność z urządzeniami pracującymi w systemie Android lub AppleiOS 4.4+ 4.3+.

Traxxas Stability Management (TSM) - kontrola trakcji.

System kontroli trakcji wbudowany jest w 5 kanałowy odbiornik TQI 2.4GHz Traxxas Link TSM. W połączeniu z niskim środkiem ciężkości, system kontroli trakcji, Slash nabiera zupełnie nowych właściwości jezdnych.
Traxxas Stability Management (TSM), pozwala maksymalnie wykorzystać pełną moc, szybkość i przyspieszenie, którym dysponuje Slash 4X4. Kontrola trakcji szczegónie zdaje egzamin podczas jazdy na śliskich powierzchniach, gładkim betonie, lodzie i śniegu. System TSM dokonuje korekt toru jazdy podczas przyspieszania, aby zapewnić pełne wykorzystanie możliwości napędu. TSM działa również podczas pokonywania zakrętów, dokonując korekt, aby utrzymać wybraną linię jazdy. Pozwala to na utrzymanie większej szybkości w zakręcie i większe przyspieszczenie podczas wychodzenia z niego. Podczas hamowania, TSM utrzymuje tor jazdy do momentu zatrzymania.
W systemie kontroli trakcji, Traxxas zastosował najnowsze algorytmy, które działają niewidocznie w tle, nigdy nie ograniczając przepustnicy. TSM może być indywidualnie dostrojony lub całkowicie wyłączony w zależności od aktualnej nawierzchni i jej stanu oraz upodobań kierowcy. Kontrolę nad systemem zapewnia wielofunkcyjne pokrętło zamontowane w nadajniku. O przydatności Traxxas Stability Managemen, najlepiej można się przekonać wyłączając system po dłuższym okresie jego użytkowania.

Aplikacja Traxas Link dostępna na Google Play i App Store.

App Link Traxxas.

Ta potężna aplikacja daje pełną kontrolę nad funkcjonowaniem systemu radiowego. Teraz masz możliwość zainstalowania czujników telemetrii Traxxas’a, a App Link będzie wyświetlać wszystkie dane w czasie rzeczywistym: prędkość, obroty silnika, napięcie pakietu, temperaturę silnika, pakietu zasilającego i regulatora. Traxxas App Linkjest przeznaczony do stosowaniaz systemem Android 4.4 lub Apple iOS 4.3+.

Intuicyjny interfejs.

Traxxas Link zbiera i zapisuje dane telemetryczne w czasie rzeczywistym podczas jazdy. Deska rozdzielcza Traxxas Link pokazuje prędkość, napięcie akumulatora, obroty i temperaturę. Aplikacja automatycznie wykrywa i rozpoznaje czujniki Traxxas Link. Deska rozdzielcza jest w pełni konfigurowalna i umożliwia wyświetlanie jednocześnie parametrów dziewięciu czujników.
Po dokonaniu najlepszych dla danego modelu ustawień, możesz je zapisać jako profil, który można w późniejszym czasie zastosować w innym modelu. Jeśli dokonasz zmian w profilu, możesz go zapisać jako nowy. Aplikacja Traxas Link automatycznie wykrywa czujniki telemetryczne i jest łatwa w instalacji i konfiguracji.

Fabrycznie zainstalowane czujniki telemetryczne.

Traxxas E-Maxx jest w pełni wyposażony w komplet czujników telemetrycznych. Pozwalają one, przy użyciu aplikacji Traxxas Link na nagrywanie w czasie rzeczywistym takich danych telemetrycznych jak:

 • prędkość
 • napięcie pakietów napędowych
 • obroty silnika
 • temperatura silnika

­­

 • Nowy system kontroli trakcji "Traxxas Stability Management™"
 • System radiowy TQi 2.4GHz "Traxxas Link Wireless Module"
 • Fabrycznie zainstalowany – bezszczotkowy zespół napędowy Castle MXL-6s
 • Wysokiej mocy silnik bezszczotkowym 2200kV
 • Dołączone dwa pakiety napędowe NiMH 8.4V / 3000mAh
 • Szybka ładowarka 4A
 • Prędkość po wyjęciu z pudełka – 55km/h, po tuningu ponad 100km/h
 • Nowe malowanie karoserii „Prographix”
 • Mocowanie kół nakrętką 17mm Hex
 • Agresywne – 6,3 calowe opony na chromowanych obręczach
MODEL 39087-3: W pełni zmontowany, gotowy do jazdy z aparaturą zdalnego kierowania TQi 2.4GHz Traxxas Link, zespołem napędowym Castle MXL-6s, malowaną karoserią ProGraphix®. W zestawie dwa 7-celowe pakiety napędowe NiMH / 3000mAh.

Sprzedawane przedmioty posiadamy fizycznie w sklepie, dzięki temu natychmiast realizujemy wysyłki.

UWAGA!!!
PRZY ODBIORZE PRZESYŁKI proszę sprawdzić w obecności listonosza lub kuriera CZY PACZKA NIE JEST USZKODZONA.

Jeśli są jakiekolwiek uszkodzenia, które mogły wyniknąć podczas transportu towaru proszę kazać spisać kurierowi/listonoszo­wi protokół szkody. Jest to podstawa do uznania ewentualnej reklamacji uszkodzeń wynikłych podczas transportu. Uszkodzone przesyłki bez protokołu szkody nie będą uwzględniane do reklamacji uszkodzeń wynikłych podczas transportu.

Z powodu dużej liczby zaginięć paczek pobraniowych na poczcie, wszystkie pobrania na kwotę przekraczającą 100 zł będą realizowane firmą kurierską.

Za wynikłe utrudnienia bardzo przepraszamy.

Zapraszamy także na inne nasze aukcje:

JESTEŚMY NAJLEPSI!!!


RC4MAX Piotr Kopecki

ul. Targowa 12

41-200 Sosnowiec

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
Przesyłka kurierska 12,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
Przesyłka kurierska pobraniowa 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 2 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT