TP-Link Wzmacniacz sygnału TL-WA850RE (6591963019)

30 osób kupiło 31 sztuk
cena kup teraz
74,99 zł
z 563 sztuk

kolor/wzór:

Stan:

Dostawa
 • Paczkomaty 24/7 7,90 zł
 • Przesyłka kurierska 12,50 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 17,50 zł
 • lokalizacja: Cała Polska, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • producent: TP-Link
 • pasmo: 2,4 GHz
 • tryb pracy: access Point, repeater
 • standard pracy: 802.11n, 802.11g

Opis

Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej, 300Mb/s

 • Tryb Range Extender umożliwia rozszerzenie zasięgu sieci bezprzewodowej w miejscach trudnych do okablowania i dotychczas niedostępnych
 • Miniaturowe wymiary i możliwość montażu w gnieździe zasilającym pozwalają na łatwe umieszczenie urządzenia w miejscu docelowym
 • Łatwe zwiększanie zasięgu sieci bezprzewodowej za pomocą przycisku Range Extender
 • Port Ethernet umożliwia podłączanie urządzeń za pomocą kabla Ethernet
 • Aplikacja TP-LINK Tether pozwala na łatwe zarządzanie wzmacniaczem za pomocą smartfona

Wygoda rozbudowy sieci

Uniwersalny wzmacniacz sygnału

300Mb/s

Wzmocnij sygnał swojej sieci

Zmęczony słabym sygnałem Wi-Fi? Wzmacniacz sygnału TP-LINK pozwala na łatwe i wygodne rozszerzenie zasięcu sieci bezprzewodowej, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się szybkim i stabilnym połączeniem w całym domu lub biurze.

Łatwa instalacja i rozmieszczenie

Użytkownicy mogą łatwo zwiększyć zasięg sieci bezprzewodowej, bez użycia żadnych dodatkowych kabli, poprzez umieszczenie urządzenia w zasięgu istniejącej sieci bezprzewodowej. Wystarczy tylko nacisnąć przycisk WPS na routerze a następnie przycisk Range Extender na wzmacniaczu (w dowolnej kolejności).

Połączenie Ethernet

Pojedynczy port Ethernet wzmacniacza TL-WA850RE pozwala na wykorzystanie urządzenia jako karty sieciowej, umożliwiającej podłączenie z siecią bezprzewodową przewodowych urządzeń sieciowych, takich jak odtwarzacze Blu-ray® players, konsole do gier oraz dekodery cyfrowej telewizji. Jednocześnie urządzenie wzmacnia sygnał bezprzewodowej sieci.

Wskaźnik siły sygnału

Wzmacniacz wyposażony jest w 5 diod pokazujących siłę odbieranego sygnału sieci bezprzewodowej, co pomaga określić odpowiednią lokalizację do umieszczenia urządzenia dla osiągnięcia największego zasięgu i wydajności połączeń bezprzewodowych.

Dla optymalnej pracy, zaleca się umieszczenie wzmacniacza w miejscu, w którym zapalone są przynajmniej 3 niebieskie diody.

NET-WLAP-TPL-010

Darmowy odbiór w salonie.

Zapraszamy po odbiór w jednym z naszych salonów w całej Polsce.

Lista salonów: http://test.ktr.pl/odbior-osobisty-lista.php

DHL - Twoje przesyłki kurierskie w rękach specjalistów. InPost - zawsze do Twojej dyspozycji, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Ze względów logistycznych odbiór osobisty może wydłużyć realizację zamówienia o kolejne 3-4 dni robocze.

Akceptujemy następujące formy płatności:

 • płacę z Allegro (PayU)
 • przelew bankowy na konto
 • płatność kurierowi przy odbiorze
 • płatność gotówką przy odbiorze w salonie

Na Twoją wpłatę czekamy 7 dni kalendarzowych, po tym czasie zamówienie zostanie anulowane.

Dostawa i płatność
od 7,90 zł

Lokalizacja: Cała Polska, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
12,50 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
2-3 dni robocze
Paczkomaty 24/7
pierwsza sztuka
7,90 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
17,50 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
2-3 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

productenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Dodatkowe informacje

 

1. Komputronik  S.A. udziela Klientowi gwarancji jakości na sprawne działanie towaru  wyszczególnionego na dokumencie sprzedaży. Okres Gwarancji wskazany jest  w tabeli specyfikacji gwarancji (wyrażony w postaci xx, gdzie xx to  liczba miesięcy) oraz liczy się od daty zakupu sprzętu. Sprzęt  posiadający Gwarancję Producenta i wyrażony w tabeli specyfikacji GPxx,  nie podlega warunkom gwarancyjnym Komputronik S.A. i powinien być  serwisowany wyłącznie w punktach serwisowych wskazanych przez Producenta  zgodnie z warunkami karty gwarancyjnej Producenta dostarczonej wraz z  towarem.

2. Należy  bezwzględnie zachować dowód zakupu Produktu wydany przez Sprzedawcę oraz  załączyć wskazany dokument w przypadku reklamowania towaru w oparciu o  gwarancję udzieloną przez Komputronik S.A.

3. Niniejsza  gwarancja jakości ma zastosowanie do towarów nabywanych na podstawie  umów sprzedaży zawieranych pomiędzy Komputronik S.A., z siedzibą i  adresem przy ulicy Wołczyńskiej 37, wpisaną do rejestru przedsiębiorców  prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy pod  numerem KRS 0000270885, NIP 972-09-02-729, REGON 634404229, kapitał  zakładowy w pełni opłacony 819 500 PLN, a Klientami.

4. Obowiązkiem gwaranta jest naprawienie wadliwej rzeczy, a w zależności od decyzji Serwisu wymiana lub zwrot ceny.

5. Gwarancja obowiązuje tylko na terenie Polski

6. Uprawnienia  Klienta z tytułu udzielonej Gwarancji wygasają automatycznie: po upływie  okresu Gwarancji; w przypadku dokonania jakichkolwiek zmian,  modyfikacji, uzupełniania lub wymiany towaru lub którejkolwiek z jego  części przez Klienta lub podmiot inny niż Komputronik S.A.; w przypadku  eksploatacji towaru w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem oraz  wskazówkami Komputronik S.A. i Producenta towaru; w przypadku braku  odpowiedniej konserwacji towaru, zgodnie ze wskazówkami Komputronik S.A.  i producenta towaru; w przypadku gdy uszkodzenia lub wady towaru  powstały na skutek: szkodliwego promieniowania, jakiegokolwiek urazu  mechanicznego, zwarciem instalacji elektrycznej; w przypadku  stwierdzenia naruszenia, uszkodzenia lub zerwania plomb lub numerów  seryjnych towaru albo zakrycia ich w jakikolwiek sposób uniemożliwiający  identyfikację towaru.

7. Zgłoszenie wady  towaru przez Klienta i wszczęcie procedury reklamacyjnej następuje z  chwilą otrzymania przez Komputronik S.A. oświadczenia Klienta o  zgłoszeniu wady towaru oraz wadliwego towaru. Zgłoszona wada podlega  weryfikacji przez Serwis, który stwierdzi czy usterka nie nastąpiła z  winy klienta. Komputronik S.A. rozpatruje reklamacje najpóźniej w ciągu  14 dni roboczych od ich wpłynięcia. W przypadku konieczności wysłania  wadliwego towaru lub jego części do specjalistycznych serwisów okres  rozpatrywania zgłoszenia gwarancyjnego może zostać wydłużony do 28 dni  roboczych.

8. Sposób dostarczenia sprzętu do naprawy gwarancyjnej:
            - klient jest zobowiązany wysłać sprzęt na koszt Komputronik  S.A. za pośrednictwem firmy spedycyjnej DHL, pod warunkiem, iż zostanie  poprawnie wypełniony formularz RMA 

- lub dostarcza towar własnym staraniem do salonu Komputronik S.A.

9. W przypadku, gdy w  toku analizy zasadności reklamacji i oględzin wadliwego towaru lub jego  części, Komputronik S.A. stwierdzi, iż naruszono warunki udzielonej  Gwarancji, w szczególności towar lub jego części zostały zmodyfikowane w  zakresie właściwości fizycznych lub prawnych, Komputronik S.A.  poinformuje o tym Klienta, zwracając Klientowi wadliwy towar na jego  koszt i ryzyko, a Klient zobowiązany jest do pokrycia poniesionych przez  Komputronik S.A. kosztów.

10. Komputronik S.A. nie ma obowiązku dostarczenia Klientowi zastępczego towaru na czas trwania procedury reklamacyjnej.

11. Wadliwy  towar Klient powinien dostarczyć Komputronik S.A. w oryginalnym,  fabrycznym, opakowaniu, w którym towar został odebrany przez Klienta,  wraz ze wszystkimi elementami dostarczonymi Klientowi, w szczególności  dokumentacją, sterownikami, kablami. Wadliwy towar Klient może  dostarczyć w opakowaniu zastępczym, które będzie zapewniało odpowiedni  poziom ochrony towaru podczas transportu.

12. Klient  zobowiązany jest dokonać archiwizacji danych znajdujących się na  nośniku. Wyłączną odpowiedzialność za dane znajdujące się na nośniku  ponosi Klient. W przypadku, gdy Klient dostarcza wraz z wadliwym towarem  dodatkowe akcesoria, nośniki, oprogramowanie zobowiązany jest do  przedłożenia pisemnej informacji o tym fakcie. Wyłączną odpowiedzialność  za utratę wskazanych powyżej elementów ponosi Klient.

13. Gwarancja  na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie  zawiesza uprawnień kupującego względem sprzedawcy towaru konsumpcyjnego  wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.

Serwis

1. Adres, pod którym należy składać reklamacje:
                  Komputronik S.A. - SERWIS
                  ul. Wołczyńska 37
                  60-003 Poznań

2. Kontakt z serwisem:
Dział napraw zestawów komputerowych:
                  serwis@komputronik.pl
                  tel. 61 668-07-86
                  tel. 61 668-07-95
Dział RMA - reklamacje gwarancyjne podzespołów:
                  rma@komputronik.pl
                  tel. 61 668-00-14

INFOLINIA:  Tel 61 66 88 500

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Komputronik S.A. - SERWIS
ul. Wołczyńska 37
60-003 Poznań
Dodatkowe informacje

  

Procedura reklamacji 

1. Jeżeli zakupiony towar zawiera wady, koszty zwrotu przesyłki pokrywa Komputronik S.A. Zgłoszona wada towaru podlega weryfikacji przez serwis, który stwierdzi czy wada towaru istniała w chwili jego wydania. 

2. Dostarczenie towaru w ramach reklamacji jest bezwarunkowe; jednakże w celu jej identyfikacji w systemie reklamacyjnym Komputronik S.A. wskazane jest uzyskanie numeru RMA od pracownika Komputronik S.A. obsługującego Sklep Strefy Marek Allegro. 

3. Towar powinien zawierać oryginalne opakowanie umożliwiające bezpieczny transport do specjalistycznego serwisu (w szczególności dotyczy to monitorów, zestawów komputerowych, laptopów, tabletów, telefonów itd. ). 

4. Dopuszczalne jest zastosowanie opakowania zastępczego, jednak powinno ono gwarantować odpowiednią ochronę podczas transportu. 

5. Towar powinien zostać przysłany kompletny, zwłaszcza z akcesoriami, które mają wpływ na funkcjonalność danego sprzętu lub które mogą być jedną z przyczyn zaistnienia wady towaru lub niezgodności z umową. Wskazane jest dołączenie do towaru szczegółowego opisu występujących wad wraz z informacją w jakiej sytuacji dana wada lub niezgodność występują. Dodatkowo należy określić żądania reklamacyjne oraz podstawę prawną realizacji uprawnień. Towar posiadający gwarancję producenta nie podlega warunkom gwarancyjnym Komputronik SA i może być serwisowany w punktach autoryzowanych wskazanych przez producenta zgodnie z warunkami karty gwarancyjnej wydanej przez producenta. 

6. Do reklamowanego towaru należy dołączyć dowód zawarcia umowy (np. kserokopię dokumentu sprzedaży) i oryginał karty gwarancyjnej, jeżeli została wydana z towarem (gwarancja producenta). W przypadku ich braku Komputronik SA rozpatruje reklamację, o ile sprzedaż towaru zostanie potwierdzona w Komputronik S.A. 

7. Niniejszym informujemy, iż naprawa sprzętu elektronicznego wiąże się z istotnym ryzykiem utraty danych zawartych w jego pamięci. W związku z tym rekomendowane jest sporządzenie kopii zapasowej wszystkich danych zawartych w pamięci. 

8. W przypadku reklamacji obejmującej zestaw komputerowy wyprodukowany przez Komputronik S.A., obsługa serwisu Komputronik S.A. przyjmuje wyłącznie towar opisany na dowodzie zakupu jako "zestaw komputerowy". 

9. Sposób dostarczenia towaru w ramach reklamacji: a) Dostarczenie towaru jest bezpłatne; w tym celu klient powinien skorzystać z usług przewoźnika DHL Express (Poland) Sp. z o.o. i wypełnić prawidłowo formularz reklamacyjny zamieszczony na stronie sklepu komputronik.pl., 

10. Gdy przedmiotem sprzedaży jest rzecz używana, sprzedawca odpowiada za wady towaru w przypadku jej stwierdzenia przed upływem 1 roku. 

11. Jeżeli towar nie zostanie odebrany po zakończeniu procedury reklamacyjnej, Komputronik SA uprawniony jest do naliczania opłaty za bezumowne przechowywanie towaru.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

21 dni

Adres do zwrotu

Komputronik S.A.
Ul. Krzysztofa Kolumba 8
62-052 Komorniki

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

  

Zwrot towaru przez konsumenta 

1. Konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 21 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U.2014.827). Konsument może odstąpić od umowy składając stosowne oświadczenie na piśmie - formularzu, którego wzór stanowi załącznik nr 2 do ww. ustawy. 

2. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. 

3. Bieg terminu do odstąpienia od umowy rozpoczyna się: 1) dla umowy, w wykonaniu której przedsiębiorca wydaje rzecz, będąc zobowiązany do przeniesienia jej własności - od objęcia rzeczy w posiadanie przez konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik, a w przypadku umowy, która: a) obejmuje wiele rzeczy, które są dostarczane osobno, partiami lub w częściach - od objęcia w posiadanie ostatniej rzeczy, partii lub części, b) polega na regularnym dostarczaniu rzeczy przez czas oznaczony - od objęcia w posiadanie pierwszej z rzeczy; 2) dla pozostałych umów - od dnia zawarcia umowy. 

4. W celu identyfikacji zwracanej rzeczy wskazane jest podanie numeru RMZ. Numer ten można uzyskać za pośrednictwem pracownika sklepu Strefy Marek Allegro prowadzonego przez Komputronik S.A. realizującego zamówienie. Numer RMZ powinien być opisany w widocznym miejscu na przesyłce. Brak numeru RMZ nie stanowi przeszkody w zwrocie rzeczy. 

5. Zwrot rzeczy do sprzedawcy powinien nastąpić niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od momentu odstąpienia od umowy. 

6. Koszt zwrotu rzeczy ponosi konsument. Komputronik S. A. nie zwraca konsumentowi dodatkowych kosztów przesyłki, tj. innych niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Komputronik S.A. 

7. Jeżeli konsument wykonuje prawo odstąpienia od umowy po zgłoszeniu żądania zgodnie z art. 15 ust. 3 i art. 21 ust. 2 ww. ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U.2014.827), ma obowiązek zapłaty za świadczenia spełnione do chwili odstąpienia od umowy. 

8. Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w sytuacjach opisanych w art. 38 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U.2014.827), w tym w odniesieniu do umów: 

1) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; 

2) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; 

3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; 

4) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 

5) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 

6) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy. 

9. Komputronik S.A. nie stosuje polityki towarów zastępczych.

10. Formularz zwrotu dołączony jest do wydruku dokumentu sprzedaży, można go też wypełnić osobiście pod adresem: http://test.ktr.pl/rmz

O sprzedającym
TP-LINK
99,8%
kupujących poleca tego sprzedającego

1256

 

3

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 61 ** ** *** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Sklep Strefy Marek Allegro prowadzony jest przez Komputronik S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ulicy Wołczyńskiej 37, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000270885, NIP 972-09-02-729, REGON 634404229, kapitał zakładowy w pełni opłacony 957 235 PLN. e-mail SMA@komputronik.pl, nr telefonu (infolinia) 61 66 88 500.

Pozostałe informacje

Komputronik S.A. dokłada starań, by ewentualne spory, w tym reklamacyjne, zamykać w ciągu 30 dni. Jeżeli w tym terminie strony nie osiągną porozumienia, klient powinien założyć, że postępowanie zostało zakończone.

Komputronik nie zgadza się na pozasądowe rozwiązywanie sporów konsumenckich, przez podmiot uprawniony w rozumieniu art. 31 ustawy o pozasądowym rozwiązywaniu sporów konsumenckich (Dz.U.2016 r. poz. 1823), zgodnie z rejestrem Prezesa UOKIK: https://uokik.gov.pl/download.php?id1480

W przypadku sporu konsumenckiego sugerujemy kontakt z najbliższym rzecznikiem praw konsumenckich, Państwowym Inspektoratem Inspekcji Handlowej lub sądem powszechnym.

Wyświetlenia:21984
Numer oferty:6591963019
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry