TOREBKA Adidas SASZETKA LISTONOSZKA -wysyłka-24h (7016179859)

8 monet
zakończona
105,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • Allegro MiniPaczka InPost 7,20 zł
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
 • Pocztex Kurier48 10,99 zł
Zakupy od 500 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: śląskie, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • płeć: produkt uniseks
 • kolor: czerń
 • marka: Adidas
 • wielkość: mała (nie mieszcząca A4)

opis


Sportowa torba Adidas model Mini Bag Clas

Numer katalogowy:
BK2132
Opis przedmiotu
- torba jednokomorowa, zewnętrzna kieszonka zamykana na suwak

wykonanie:

wykonanie - poliuretan/poliester zapewniające odporność na przetarcia, lekkość i wytrzymałość.

Pasek regulowany (max. - 150 cm)

WYMIARY
wysokość ok. 20 cm
szerokość ok. 15 cm
głębokość (krótszy bok podstawy) ok. 7,5 cm

***


(kolory wyświetlane na monitorze mogą różnić się od rzeczywistych barw w zależności od parametrów i ustawień monitora)
**

Zobacz nasze pozostałe aukcje: >> Torby i walizki w przedmiotach sprzedającego << >> Torby i walizki w przedmiotach sprzedającego

>> Wszystkie przedmioty sprzedającego < <

Strona "o mnie" Wszystkie aukcje

Pon - Pt od 10 do 17
Sobota od 10 do 13

Tel: 664-047-708
Gg: 46591187

- wpłata z góry na konto 67 1050 1360 1000 0091 3288 1096 w przelewie proszę podać Nick z Allegro oraz numer aukcji.

- płatność przy odbiorze

Paczki wysyłamy codziennie od poniedziałku do piątku firmą kurierską DHL i Inpost, w ciągu 24 godzin od wpłaty na konto lub wypełnienia karty płatności – przy opcji za pobraniem.
lub
Pocztą Polską (pn, śr, pt.)
Dostawa i płatność
od 7,20 zł

Lokalizacja: śląskie, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u Mariusz-M74 za co najmniej 500,00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro MiniPaczka InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
7,20 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
4 dni robocze
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
8,60 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
12,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2 dni robocze
Pocztex Kurier48
pierwsza sztuka
10,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
14,89 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2 dni robocze
Pocztex Kurier48 pobraniowy
pierwsza sztuka
14,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
3 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

Torbus Mariusz Tor-Mar
Wolności 46
42-595 Sączów
Dodatkowe informacje

Kupujący-konsument może składać Sprzedawcy reklamacje z tytułu rękojmi w formie pisemnej jeżeli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: -imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, -datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, -datę dostrzeżenia wady -przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, -wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. W celu prawidłowego rozpatrzenia reklamacji oraz stwierdzenia istnienia wady oraz przyczyn jej powstania, konsument jest zobowiązany dostarczyć wadliwy towar pod adres sprzedawcy. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w [miasto]. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce -Rozstrzyganie sporów konsumenckich.

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Torbus Mariusz Tor-Mar
Wolności 46
42-595 Sączów

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 

Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Sprzedawca zwraca jedynie koszty najtańszego zwykłego sposobu przesyłki dostępnego w ofercie, bez względu na to, jaki środek transportu został wybrany w momencie składania zamówienia ( transport od sprzedawcy do konsumenta). Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, drogą pocztową lub pisząc na adres e-mail: marsportinfo@gmail.com. 

W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania towaru.


W Y M I A N Y Konsument w ciągu 14 dni (licząc od dnia wydania rzeczy) ma prawo do wymiany na inny dostępny produkt. Koszta wymiany pokrywa Klient, przy czym towar nie może nosić śladów użycia, zabrudzeń itp. Ponadto, przekazany musi być wraz z oryginalnym opakowaniem oraz metkami. W podanym przypadku wymagany jest kontakt na adres marsportinfo@gmail.com 

O sprzedającym
Mariusz-M74
99,8%
kupujących poleca tego sprzedającego

1246

 

2

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 577-508-708
poniedziałek - piątek
10:00 - 17:00
sobota
10:00 - 13:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Mariusz Torbus Torbus Mariusz Tor-Mar 

REGON: 241273620 NIP: 644-162-62-52

Pozostałe informacje

REGULAMIN SKLEPU

& 1Usługodawcą w sklepie internetowym o adresie elektronicznym http://allegro.pl/sklep/2889584_mar-sport jest firma przedsiębiorcy Mariusz Torbus TOR-MAR z siedzibą przy ul. Harcerskiej 8 lok 106, 41-200 Sosnowiec, NIP 644-162-62-52, REGON 241273620.

& 2Kontakt ze sklepem możliwy jest poprzez adres email marsportinfo@gmail.com lub formularz kontaktowy na stronie. & 3Przedmiotem świadczenia usług jest umowa kupna-sprzedaży.

-Koszty zakupu:

Kosztem zakupu jest cena podana w opisie Transakcji, wraz z wybranymi przez kupującego kosztami transportu, ( które wraz z sposobem ich obliczania podane są w treści oferty - zakładka -dostawa i transport-)

-Sposób i termin zapłaty za zakupy:

- Płatność przy odbiorze: wg wybranego sposobu dostawy

- Płatność z góry: przez PayU lub zwykły przelew bankowy na konto ING Bank Śląski S.A. 67 1050 1360 1000 0091 3288 1096 zrealizowana w terminie do dni 7 od daty zakupu.

-Sposób i termin realizacji umowy przez sprzedającego:

Przekazanie zakupionego towaru do transportu (wysyłka przedmiotu) następuje w dni robocze w terminie do 24 godz.z chwilą wpływu płatności na rachunek bankowy sprzedającego lub wypełnienia KARTY DOSTAWY (przy opcji za pobraniem).

- Deklarowany CZAS DOSTAWY przesyłki przez wybranego przewoźnika znajduje się na stronie oferty w zakładce -Dostawa i płatność-. W okresach nadzwyczajnych, takich jak święta czy trudne warunki drogowe, czas dostawy może się wydłużyć. Wydłużony czas dostawy z winy przewoźnika nie jest uznawany za nadużycie sprzedawcy. Czas dostawy jest zobowiązaniem przewoźnika, a nie sprzedającego, czy serwisu Allegro. Czas wysyłki może ulec zmianie podczas urlopu sprzedającego.

Sprzedający zobowiązuje się  dostarczyć rzecz bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży. & 4Koszt wydania i odebrania rzeczy ponosi Klient. Koszty i sposób wysłania przedmiotów podane są zawsze w treści aukcji. & 6Warunkiem technicznym wymaganym do korzystania z usług jest dostęp przez usługobiorcę do komputera, przeglądarki internetowej oraz dostępu do internetu. & 7W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności.Sprzedawca zwraca jedynie koszty najtańszego zwykłego sposobu przesyłki dostępnego w ofercie, bez względu na to, jaki środek transportu został wybranyw momencie składania zamówienia ( transport od sprzedawcy do konsumenta).Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, drogą pocztową lub pisząc na adres e-mail: marsportinfo@gmail.com

Konsument w ciągu 14 dni (licząc od dnia wydania rzeczy) ma prawo do  wymiany na inny dostępny produkt. Koszta wymiany pokrywa Klient, przy czym towar nie może nosić śladów użycia, zabrudzeń itp. Ponadto, przekazany musi być wraz z oryginalnym opakowaniem oraz metkami. W podanym przypadku wymagany jest kontakt na adres marsportinfo@gmail.com& 8Kupujący-konsument może składać Sprzedawcy reklamacje z tytułu rękojmi dotyczące zawartej umowy, w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej:-imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, -datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji,-datę dostrzeżenia wady -przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego,-wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.

Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.W celu prawidłowego rozpatrzenia reklamacji oraz stwierdzenia istnienia wady oraz przyczyn jej powstania, konsument jest zobowiązany dostarczyć wadliwy towar pod adres sprzedawcy. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.W przypadku towarów nabytych przed dniem 25 grudnia 2014 roku :Zastosowanie mają przepisy w trybie niezgodności towaru z umową,  klientowi przysługuje 2 lata na reklamowanie zakupionego towaru. Miejscem składania reklamacji jest siedziba firmy wymieniona w &1. Proszę dołączyć formularz zgłoszeniowy oraz dowód potwierdzający zakup . Podstawą oddalenia reklamacji mogą być: Uszkodzenia powstałe na skutek użytkowania towaru niezgodnie z przeznaczeniem, Uszkodzenia mechaniczne typu otarcia, obicia, zadrapania, Uszkodzenia powstałe na skutek niewłaściwej konserwacji lub jej braku, Uszkodzenia wynikające z procesu naturalnego, postępującego zużywania się towaru. Reklamowany towar w sprawach spornych wysyłany jest do oceny przez rzeczoznawcę Inspekcji Handlowej. UWAGA ! PACZKI ZA POBRANIEM NIE BĘDĄ ODBIERANE. & 9Klient jest zobowiązany do zapłaty ceny w momencie odbioru towaru lub w formie przedpłaty na konto bankowe sklepu. & 10Usługodawca (sklep) zastrzega, że może nie przyjąć oferty kupna bez podania przyczyn. & 11W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie stosuje się przepisy KC i innych ustaw.


ZASADY KONSERWACJI OBUWIA  

Podstawowe zasady konserwacji butów  -Zanieczyszczone obuwie należy oczyścić, a dopiero później pastować. Należy rozpocząć od usunięcia większych zabrudzeń. Najczęściej stosuje się miękką ściereczkę lub gąbkę zwilżoną w ciepłej wodzie do oczyszczenia powierzchni buta oraz do usunięcia brudu z podeszwy. Należy unikać mocnego moczenia obuwia, które może być przyczyna jego rozklejenia, jak również w znacznym stopniu osłabia strukturę obuwia.  -Środki do pielęgnacji obuwia powinny być odpowiednio dobrane do materiału obuwia.  -Obuwie należy wietrzyć oraz nie należy chodzić w nich bez przerwy – stosować obuwie zamienne.  -Po każdym użyciu pozwolić butom wyschnąć na świeżym powietrzu. Wyjąć wkładkę i poluzować sznurówki.  -W przypadku, gdy but jest całkowicie mokry można pomóc mu odzyskać pierwotny kształt wypychając go materiałem pochłaniającym wilgoć, np. gazetami lub używając prawideł.  -Buty powinny mieć możliwość wyschnięcia w temperaturze pokojowej (ok. 20-22 stopni C). Nigdy nie należy suszyć ich w pobliżu kaloryfera lub w pełnym słońcu. Może to spowodować deformację obuwia oraz utratę elastyczności przez skórę, która stanie się sucha i podatna na pęknięcia.  -Używać regularnie produktów przeznaczonych do pielęgnacji i impregnacji butów. Dzięki temu skóra zachowa swoją elastyczność, odporność, zdolność do przepuszczania powietrza i nie przepuszczania wody oraz do zachowania kształtu. Wysuszona, nie pastowana skóra, łatwo pęka i łuszczy się.  -Najkorzystniejsze są pasty zawierające woski, mające konsystencję bardziej mazistą od past rozpuszczalnikowych (kremy). Tworzą one błony o doskonałym połysku, odporne na działanie wilgoci, dzięki czemu zabezpieczają obuwie skórzane przed działaniem wody.  -Do skór kolorowych zaleca się stosowanie past barwionych, dzięki czemu następuje wzmocnienie i ożywienie koloru.  -Do skór welurowych i nubukowych nie można pastować, natomiast należy je czyścić specjalnie do tego przeznaczoną szczotką (dostępną w sklepach obuwniczych) lub zmoczoną, mocno wyciśniętą tkaniną.  -Skóry olejowane (pull-up) i welurowe należy odświeżać środkami konserwującymi w aerozolu, przeznaczonymi do tego rodzaju skór.  -Obuwie z materiałów skóropodobnych wystarczy zwykłe przetarcie cholewki suchą bądź zwilżoną miękką tkaniną. Jako środków konserwujących należy użytkować pasty emulsyjne na bazie wodnej, skomponowane bez udziału wosków i rozpuszczalników, które posiadają korzystne działanie nawilżające i antyelektrostatyczne. Do zmywania powierzchni obuwia z materiałów skóropodobnych nie wolno stosować agresywnych rozpuszczalników typu aceton, octan butylenu, octan etylu lub benzyna, gdyż powodują one uszkodzenia powłoki. Natomiast obuwie ze sztucznych skór welurowych należy czyścić tylko zwilżoną gąbką. Następnie pozostawić do wyschnięcia.  -Obuwia z membraną wodoodporną GORE-TEX itp. - Aby zachować właściwości obuwia z membraną GORE-TEX itp. należy o nie regularnie i odpowiednio dbać. Po oczyszczeniu butów, polecamy je zaimpregnować aby zapewnić kompletną ochronę. Środek do impregnacji można kupić w sklepie obuwniczym podając rodzaj skóry i membrany. Zarówno odzieży jak i butów z membraną wodoodporną nie wolno prać w pralce!  -Dbałość o wnętrze obuwia należy do użytkownika tzn. utrzymanie czystości, wymiana wyściółek, dobór skarpet lub rajstop do koloru wnętrza obuwia (ciemne obuwie może zafarbować jasne skarpety - szczególnie na początku użytkowania).  -Starać się zawsze dokładnie sznurować obuwie. Źle zawiązane obuwie może ulegać deformacjom podczas używania. Skóra jest materiałem, który przyzwyczaja się do kształtu stopy, a niewłaściwe wiązanie sznurowadeł może powodować jej odkształcenia, a nawet pękanie.  -Niedopuszczalne jest pranie obuwia w pralce, pozbawia to skórę elastyczności, powoduje jej pękanie oraz osłabia spoiny kleju i ściegi szycia.