TORBA TRENERSKA CAWILA (piłka nożna) (6999917788)

zakończona

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę bez VAT
 • płeć: nie dotyczy

opis

TORBA TRENERSKA CAWILA (do piłki nożnej) 00491050

 • Przednia komora w torbie służy do przechowywania telefonów komórkowych, kartami gracza i blokami taktyki Cawila
 • Główna kieszeń zapinana na suwak
 • Wymiary: 32x44x5cm
 • Materiał: Poliester 600D

Serdecznie zapraszamy do zakupu :-)

kontakt OUTLET Sport Garden Electro Gorzów Honorata 662219775  :-)

Dostawa i płatność
od 8,60 zł

Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u OUTLETGorzow za co najmniej 0,00 zł.

Darmowa dostawa na 18. urodziny Allegro

Wybierz Paczkomat, a podczas zakupu dostaniesz kupon na darmową dostawę.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
8,60 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-

Punkty odbioru

Kłodawa (Gorzów Wlkp)
Kościelna 19
66-415 Kłodawa
woj. lubuskie
email: honorata.maciejewicz@wp.pl
tel.: 662219775

płatność tylko gotówką
do odbioru w 1 dzień roboczy
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę bez VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

12 miesięcy
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

PAWEŁ MACIEJEWICZ
PLAC JANA PAWŁA 50A/14
66-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI
Dodatkowe informacje


Reklamację przyjmujemy w formie elektronicznej na adres honorata.maciejewicz@wp.pl

Możemy również złożyć reklamację bezpośrednio u producenta produktu.

Reklamacja powinna zawierać:

 • okoliczności stwierdzenia wady produkty,
 • opis wady,
 • datę wystąpienia wady,
 • żądanie klienta,  (naprawa, wymiana lub zwrot pieniędzy)
 • dane kontaktowe klienta
 • potwierdzenie zakupu

Czas oczekiwania 14 dni

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Paweł Maciejewicz
Plac Jana Pawła 50a/14
66-400 Gorzów Wlkp.

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupujący otworzył zapieczętowane opakowanie nagrania dźwiękowego, wizualnego lub programu komputerowego (przepis z ustawy).

Dodatkowe informacje

 

 1.    Konsument, który   zawarł    umowę    na  odległość, ma   prawo    do  odstąpienia od  umowy bez  podania przyczyny składając     stosowne     oświadczenie na  piśmie,    w  terminie    10  dni.  

Termin    ten  jest   terminem nieprzekraczalnym i  liczy   się  od  dnia   wydania rzeczy. 


 2. To,  co  strony    świadczyły, ulega   zwrotowi w  stanie    niezmienionym, nie uszkodzonym i w oryginalnym opakowaniu.


 3. Zwrot   powinien nastąpić    niezwłocznie, nie  później    niż  w  terminie     14  dni.   Zakupiony towar należy zwrócić na adres Usługodawcy.


4. Wskazane w ustawie prawo dotyczy tylko sprzedaży konsumenckiej, a więc  stosuje się wyłącznie do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje  zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą. 

  

O sprzedającym
OUTLETGorzow
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

1

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 662219775
poniedziałek - piątek
09:00 - 20:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Sklep OUTLET Sport Garden Electro Gorzów Wlkp

Zajmujemy się sprzedażą sprzętu nowego i poekspozycyjnego w bardzo atrakcyjnych cenach. 

Możliwy odbiór w punkcie po uprzednim umówieniu się telefonicznie 

662219775  (Kłodawa)


Pozostałe informacje

REGULAMIN 

1. Sklep OUTLET SPORT GARDEN ELEKTRO GORZÓW WIELKOPOLSKI jest prowadzony przez firmę:   „MACIEJA” Paweł Maciejewicz  Ul. Plac Jana Pawła 50a/14    66-400  Gorzów Wlkp.  NIP 5992379286    REGON 211269552     dalej nazywaną „Sprzedającym”. 

2. Kupującym może być pełnoletnia osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej, dalej nazywana „Klientem”.  

3. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę.  

4. Realizacja zamówień płatnych za pobraniem następuje niezwłocznie, a zamówień płatnych przelewem lub za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych po zaksięgowaniu wpłaty Klienta na koncie Sprzedającego.  

5. Zakupiony towar wraz z wybranym przez Klienta dokumentem sprzedaży (faktura/paragon/) jest wysyłany wybranym przez Klienta przewoźnikiem na podany przez klienta adres 

6. Sprzedający ponosi odpowiedzialność przez dwa lata od daty zakupu w przypadku niezgodności towaru z umową zgodnie z ustawa z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta (dz.u. 2014 r. poz. 827) i pozostałymi stosownymi przepisami prawa.  

7. W przypadku niezgodności towaru z umową, pismo określające niezgodność oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji zobowiązania, należy przesłać na adres Sprzedającego.  

8. W okresie czternastu dni od dostarczenia zamówionego towaru,  Konsument ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, według ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Zgodnie z ustawą zwrotowi nie podlegają produkty audialne i wizualne oraz zapisane na informatycznych nośnikach danych po usunięciu przez konsumenta ich oryginalnego opakowania. Sprzedający w ciągu czternastu dni dokona zwrotu pieniędzy wraz z należnymi odsetkami.  UWAGA : Dotyczy tylko konsumentów Zgodnie z ustawa z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta (dz.u. 2014 r. poz. 827) zastosowania nie mają te przepisy w przypadku sprzedaży na potrzeby prowadzonej działalności gospodarczej lub zawodowej Konsument ma obowiązek zwrócić rzecz przedsiębiorcy lub przekazać ją osobie upoważnionej przez przedsiębiorcę do odbioru niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy (art. 34 ust. 1Ustawy). 

9. Wszystkie ceny podawane przez Sprzedającego wyrażone są w polskiej walucie i są cenami brutto. Ceny towarów nie zawierają kosztu dostawy, który określony jest w cenniku dostaw. 

10. Sprzedający zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r (Dz. U. Nr 133, poz. 883) oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204). Klient podając przy składaniu zamówienia swoje dane osobowe Sprzedającemu wyraża zgodę na ich przetwarzanie przez Sprzedającego w celu realizacji złożonego zamówienia. Klient ma w każdej chwili możliwość wglądu, poprawiania, aktualizacji oraz usuwania swoich danych osobowych.  

11. Żadne z postanowień niniejszego regulaminu nie ma na celu naruszenia praw Klienta. Nie może być również w ten sposób interpretowane, gdyż w przypadku niezgodności jakiejkolwiek części regulaminu z obowiązującym prawem Sprzedający deklaruje bezwzględne podporządkowanie się i stosowanie tego prawa w miejsce zakwestionowanego przepisu regulaminu. 

12. O zmianach regulaminu i ich zakresie zarejestrowani Klienci będą powiadomieni drogą elektroniczną (na wskazany przy rejestracji lub zamówieniu e-mail). Powiadomienie zostanie wysłane co najmniej na 30 dni przed wejściem w życie nowego regulaminu. Zmiany wprowadzane będą w celu dostosowania regulaminu do obowiązującego stanu prawnego.  

13. Aktualna wersja regulaminu jest zawsze dostępna dla Klienta w zakładce "o mnie" . W trakcie realizacji zamówienia oraz w całym okresie opieki posprzedażowej Klienta obowiązuje regulamin zaakceptowany przez niego przy składaniu zamówienia. Za wyjątkiem sytuacji, kiedy Klient uzna go za mniej korzystny od aktualnego i poinformuje Sprzedającego o wyborze aktualnego jako obowiązującego.  

14. Sprzedający zapewnia Klientowi poprawność działania sklepu internetowego w następujących przeglądarkach: IE wersja 7 lub nowsza, FireFox wersja 3 lub nowsza, Opera wersja 9 lub nowsza, Chrome wersja 10 lub nowsza, Safari z zainstalowanymi najnowszymi wersjami JAVA i FLASH, na ekranach o rozdzielczości poziomej powyżej 1024 px. Używanie oprogramowania firm trzecich mających wpływ na funkcjonowanie i funkcjonalność przeglądarek: Internet Explorer, FireFox, Opera, Chrome, Safari może mieć wpływ na poprawne wyświetlanie sklepu, dlatego w celu uzyskania pełnej funkcjonalności sklepu OUTLET SPORT GARDEN ELEKTRO GORZÓW WIELKOPOLSKI, należy je wszystkie wyłączyć.   

15. Odszkodowanie za zmniejszenie wartości rzeczy w sytuacji odstąpienia.    Przedsiębiorca może zwrócić konsumentowi kwotę wartości produktu, ale obniżoną o kwotę odpowiadającą zmniejszeniu wartości towaru, spowodowanego obchodzeniem się z nim w sposób inny niż konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towarów.    

Tą kwestie obrazuje stanowisko zajęte przez Prezesa UOKiK w wydanym przez Urząd poradniku „Przepisy Konsumenckie dla Przedsiębiorców”. Na 29 stronie poradnika stwierdzono, że : „Na konsumencie spoczywa obowiązek sprawowania pieczy nad towarem do czasu jego zwrócenia. Po otrzymaniu produktu może zatem sprawdzić jego charakter, kompletność, cechy czy funkcjonowanie – ale tylko tak, jak robiłby to w sklepie stacjonarnym. Kupujący ponosi odpowiedzialność odszkodowawczą za zmniejszenie wartości towaru będące następstwem zachowań, które wykraczają poza niezbędne działania pozwalające na zapoznanie się z rzeczą.”    

Dodatkowo w poradniku wskazano również przykłady zastosowania powyższego w praktyce:  Przykład 1 Piotr kupił przez internet rower. Po jego otrzymaniu może sprawdzić wyposażenie, stabilność i łatwość prowadzenia w czasie jazdy próbnej, ale to nie oznacza,że może go normalnie używać i jeździć na wycieczki rowerowe, a następnie odstąpić od umowy i zwrócić pojazd. Odstąpienie wprawdzie będzie ważne, ale Piotr poniesie odpowiedzialność za przekroczenie granic prawidłowego zapoznania się z towarem.  Przykład 2 Szymon zamówił w e-sklepie kosiarkę, w związku z czym może ją złożyć czy też włączyć. Jeżeli jednak zacznie kosić trawnik i uszkodzi kosiarkę np. na kamieniu, to przy odstąpieniu od umowy w terminie 14 dni poniesie koszty wymiany części eksploatacyjnych.    Powyższe wytyczne nie mają charakteru wiążącego dla Sądu orzekającego w sporze między konsumentem a przedsiębiorcą, jednakże stanowią swoiste nakierunkowanie na wykładnię przepisów Ustawy. Wskazać należy, że z uwagi na krótki czas obowiązywania Ustawy, nie wypracowano jeszcze jednolitego stanowiska orzeczniczego w tego typu sprawach.  

16. W przypadku urządzeń powystawowych - mogą one posiadać drobne ryski (lecz nie muszą) wynikające z przebywania towaru na wystawie. 

17. Gwarancja obowiązuje na podstawie dowodu zakupu - w przypadku wystawienia przez Sprzedającego karty gwarancyjnej należy ją przedstawić razem z dowodem zakupu. Data uwzględnienia gwarancji dla towaru wysyłanego jest liczona na dzień fizycznego przybycia towaru na podany adres Sprzedającego 

18. Linia telefoniczna jest obsługiwana w dni powszednie od godziny 10 do 16. Telefony z niezidentyfikowanymi numerami(zastrzeżone, prywatne) nie są odbierane. 

19. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się odpowiednie obowiązujące przepisy prawne. Kwestie sporne rozpatruje sąd właściwy miejscowo i rzeczowo.  

20. Pamiętaj! Zgodnie z obowiązującą Ustawą z dnia 11 września 2015 r. o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (Dz. U. z 2015 r. Nr 1688, poz. 1688) nie wolno wyrzucać elektro-odpadów do zwykłego śmietnika. Grozi za to kara grzywny do 5 000 złotych. Na sprzedawanych przez nas sprzętach elektronicznych i elektrycznych umieszczany jest przez producenta znak przekreślonego kosza ZSEE, który informuje o zakazie wyrzucania elektro-odpadów do zwykłego pojemnika. Informacje o punktach zbierania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego pochodzącego z gospodarstw domowych użytkownik może uzyskać: na stronie internetowej urzędu gminy, w siedzibie urzędu gminy - np. w gablotach informacyjnych, w punktach serwisowych oraz w punktach sprzedaży sprzętu przeznaczonego dla gospodarstw domowych.  

21.Reklamacje i zwroty

Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 roku, mówiącej o ochronie niektórych praw konsumentów, z towaru zakupionego w naszej firmie można zrezygnować w przeciągu 14 dni od daty zakupienia ,bez podania przyczyny. Podstawą zwrotu jest dostarczenie do naszej firmy towaru w stanie nienaruszonym, nie zniszczonym (dotyczy to także opakowania) wraz z dowodem zakupu (paragon fiskalny). Konieczne jest także podanie numeru konta kupującego w celu zwrotu zapłaty za towar. 

Konsumentem jest osoba fizyczna dokonująca czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową.  

UWAGA: PRZESYŁKI POBRANIOWE NIE SĄ PRZYJMOWANE

 Podstawą do zwrotu towaru jest posiadanie paragonu fiskalnego lub faktury  - czyli dowodu zakupu towaru w naszej firmie