Torba saszetka na ramię pasek SKÓRA RETRO POLSKI (6542236660)

zakończona
130,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List polecony priorytetowy 9,00 zł
Zakupy powyżej 900 zł
  • lokalizacja: Kraków
  • stan: nowy
  • rodzaj: na ramię

SZANOWNY KLIENCIE

Jesteśmy producentem wyrobów kaletniczych z wieloletnią praktyką i znajomością zawodu. Oferujemy państwu szeroką gamę produktów z naturalnej skóry. Nasze wyroby produkowane od 1983 roku cechuje solidność krakowskiego rzemiosła.

Satysfakcja i zaufanie - serdecznie za to wszystkim Państwu dziękujemy!KLIKNIJ PONIŻEJ I ZOBACZ NASZE DZIAŁY !!!

Opis Wyrobu

TORBA-SASZETKA NA RAMIĘ I PASEK SKÓRZANA-

"PASKÓWKA-64-cr"

Kolor: BRĄZ

Wymiary zewnętrzne:wysokość: 14 cm
długość: 15 cm

szerokość: 4 cm

Wykonana z naturalnej skóry bydlęcej

- zamykana na klapę i klamrę rymarską

- posiada jedną dużą komorę ,

- wewnątrz na tylnej ściance znajduje się kieszeń zamykana na zamek błyskawiczny

- można ją nosić na ramieniu na długim regulowanym pasku dopinanym karabinkami do boków torby lub po odpięciu paska można zakładać na pasek od spodni

- wysokość szlufki na pasek od spodni w "świetle otworu": 5,5 cm

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty,

Za niewielką opłatą możemy dostosować wyrób do twoich potrzeb.

(po wcześniejszym uzgodnieniu !!)

Zapisz nasze aukcje na twoim smartfonie.

KLIKNIJ PONIŻEJ I POZNAJ NASZĄ FIRMĘ !!!


zobacz inne nasze wyroby

Nasze nowości !!

Koszty przesyłki

List polecony priorytetowy; 9zł

Koszt wysłania przesyłki poza obszar Polski jest naliczany według taryfy Poczty Polskiej

Koszt wysłania przesyłki kurierskiej poza obszar Polski jest naliczany według stawek kuriera

W przypadku zakupu z poza obszaru Polski nie realizujemy zakupów w systemie - płatność za pobraniem!!

Każda przesyłka jest ubezpieczona i podlega monitoringowi.

W przypadku zamówienia więcej niż jednego produktu, prosimy o kontakt, gdyż zmieni to parametry cenowe wysyłki.

Okres od momentu zakupu do momentu wysyłki nie przekracza 2-5 dni roboczych od momentu zaksięgowania należności na nasze konto.

Przechowywanie i konserwacja

Skóra naturalna ulega wpływowi czasu, jednak odpowiednie przechowywanie i konserwowanie pozwoli na zachowanie wszystkich jej walorów.

Konserwacja powinna odbywać się jedynie środkami dostępnymi w handlu [takimi ja pasty, kremy, woski czy apretury], właściwymi dla typu i garbunku skóry.

Nigdy nie należy prać skóry, nie wolno jej przesuszać, traktować alkoholem czy acetonem.

Chętnie służymy radą każdemu klientowi, dbając by zakupione przez nich produkty jak najdłużej zaspokajały ich potrzeby użytkowe i estetyczne.

Skontaktuj się z nami.
Doradzimy i pomożemy ci wybrać właściwy środek do konserwacji skór.

Firma

Cieszymy się mogąc należeć do renomowanego grona krakowskich rzemieślników, których zrzesza Krakowska Izba Rzemieślnicza.

Historia i tradycja rzemiosła w Krakowie sięga już IX wieku, a pierwsze zrzeszenia datuje się na XIV wiek.

Nasza firma działając od 1983 roku ma przyjemność i możliwość czerpać z doświadczeń tych wszystkich pokoleń, które uczyniły krakowskie rzemiosła tak cenionymi i unikatowymi.

Nie bez przyczyny rzemiosło często porównywane jest do sztuki – tworzymy rękodzielniczo, każdy nasz produkt wykonywany jest częściowo ręcznie, co nadaje mu cech niepowtarzalnych.

S­kóra naturalna jest dla nas surowcem, który dzięki doświadczonym rękom nabiera cech żywych, a dzięki odpowiedniej obróbce daje z siebie niepowtarzalne cechy jakościowe, tak cenione na całym świecie.

Cieszymy się mogą pracować w tak szlachetnym gronie i z tak szlachetnym surowcem.

Gwarancja

Pamiętaj, że kupując nasz wyrób otrzymujesz:

dowód zakupu,

gwarancję dostawy,

24 miesięczną rękojmię,

dla osób prowadzących działalność gospodarczą - rachunek (po uprzednim zgłoszeniu takiej potrzeby)

KONTAKT

Jeżeli chcesz się jeszcze o coś zapytać - zadzwoń lub napisz do nas

INFOLINIA: 012 654 78 33

NAPISZ DO NAS :

artleder@artleder.pl artleder@gmail.com

UWAGI

PRZY ZAKUPIE NASTĘPNEGO WYROBU 5 % RABATU !!!

ŚREDNI CZAS DOSTAWY TO 2-5 DNI ROBOCZE!!! W PRZYPADKU PŁATNOŚCI: "PŁACĘ ALLEGRO" TO 2-5 DNI ROBOCZE OD MOMENTU FIZYCZNEJ WPŁATY PAŃSTWA NALEŻNOŚCI PRZEZ FIRMĘ ALLEGRO NA NASZE KONTO .

Ochrona wzoru

© Copyright by artleder.pl Wszystkie materiały zamieszczone na aukcjach firmy ARTLEDER są chronione prawami autorskimi. Bez zgody właściciela praw autorskich, autora treści strony, żaden z zamieszczonych materiałów (zdjęć i opisów) nie może być kopiowany, modyfikowany, dystrybuowany,powiel­any, publikowany, ładowany, wyświetlany , wystawiany ani nadawany w żadnej formie i przy użyciu żadnych środków, w szczególności: elektronicznych, mechanicznych, fotograficznych, rejestrujących i innych. Zabrania się kopiowania wzorów w jakiejkolwiek formie i postaci. Zamieszczone wzory są o w całości własnością firmy ARTLEDER . Zabrania się ich powielania tak w części jak i w całości. Zabronione jest również umieszczanie jakiegokolwiek z tych materiałów na jakimkolwiek innym serwerze i stronie www. Wykorzystywanie zdjęć i opisów w całości lub fragmentach bez zgody ich autora jest zawsze naruszeniem prawa autorskiego, zgodnie z: Ustawą z dnia 4 lutego 1994 roku wraz z późniejszymi poprawkami (Dz.U. z 1994 r. Nr 24 poz. 83 oraz Dz.U. z 2006 r. Nr 90 poz. 631, Nr 94 poz. 658, Nr 121 poz. 843) regulacje kwestii prawa autorskiego.Dziękujemy,

Artleder

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u artleder za co najmniej 900 zł.
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. 68 8589 0006 0000 0007 6063 0001
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 9,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
PEŁNE DODATOWE INFORMACJE O PRZESYŁCE MOŻECIE PAŃSTWO STALE UZYSKAĆ POD ADRESEM:

Zakład Produkcyjno-Usługowy „ARTLEDER”
30-698 Kraków , ul: Myślenicka 134
NIP:679 004 26 96
Tel./fax.: 012 654 78 33
Tel. Mobile : 608 858 979
e-mail- artleder@pro.onet.pl

dane sprzedawcy

Nasza firma działając od 1983 roku ma przyjemność i możliwość czerpać z doświadczeń tych wszystkich pokoleń rzemieślników, które uczyniły krakowskie rzemiosła tak cenionymi i unikatowymi. Pracujemy na skórze naturalnej, bydlęcej, świńskiej, dwoinie, juchcie. Każdy wyrób robiony jest częściowo ręcznie, zatem nasza produkcja ma również charakter rękodzielniczy. Nie szyjemy z syntetyków, czy tak zwanych skór ekologicznych [plastiku]. Na życzenie klienta możemy dopasować wyrób do jego potrzeb po wcześniejszym uzgodnieniu warunków mailem. Czas realizacji wynika ze specyfiki produkcji i wynosi od 2-7 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie W Banku Spółdzielczym Rzemiosła: 68 8589 0006 0000 0007 6063 0001

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
G. Prawo odstąpienia od umowy: G.1. Prawo odstąpienia od umowy: 1. Klient ma prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym Klient wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Klienta weszła w posiadanie rzeczy. 2. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Klient musi poinformować Firmę o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną). W takim wypadku zostanie mu wysłane potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną). 3. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby klient wysłał informację dotyczącą wykonania przysługującego mu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. 4. Klient nie ma prawa odstapienia od umowy jeśli towar został zakupiony na firmę. Zwrot towaru zakupionego na firmę jest sprzeczny z przepisami skarbowymi. 5. Klient nie ma prawa odstapienia od umowy jeśli towar był indywidualnie do nigo dopasowany, a tym samym odbiega od produktu standardowego, prezentowanego w ofercie. 6. Klient nie ma prawa zwrotu towaru jesli towar był używany, użytkowany lub w jakikolwiek sposób uszkodzony przez klienta. - jesli Klient otrzymał towar uszkodzony, należy przy odbiorze przesyłki udokumentować jego stan faktyczny za pomocą trwałcyh nosników typu zdjecie. G.2. Skutki odstąpienia od umowy: 1. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy Klientowi zwracane są wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas - właściwy dla danej aukcji), 2. Zwrot płatności następuje po otrzymaniu zwróconego towaru, sprawdzenie jego stanu faktycznego, zatwierdzenie stanu faktycznego jako zdatnego do ponownej sprzedaży i pełnowartościowego. 3. Zwrot płatności następuje niezwłocznie, a przynajmniej nie później niż w 14 dni od momentu zgłoszenia chęci zwrotu towaru - przy akceptacji punktu powyższego. 4. Klient nie ponosi żadnych opłat w związku ze zwrotem płatności. 5. Klient powinien odesłać lub przekazać nam rzecz, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformował nas o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. 6. Zwrot płatności jest możliwy tylko wtedy, gdy towar nie był używany ani użytkowany, jest zdatny do ponownej odsprzedaży. 7. Zwrot towaru powinien nastąpić przesyłką rejestrowaną - w przypadku zaginięcia przesyłki nierejestrowanej Firma nie dokonuje zwrotów płatności. 8. Zwrot towaru powinien nastąpić przesyłką należycie zabezpieczoną - najlepiej w sposób w jaki towar został wysłany do Klienta, biorąc pod uwagę gabaryty towaru oraz sposób jego spakowania. WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) – Adresat: Z.P.U. Artleder, ul. Myślenicka 134, 30-698 Kraków, tel. 12 654 78 33 / 608 858 979, mail: artleder@gmail.com – Niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy kupna - sprzedaży nr ......... Zwracam towar w stanie niezmienionym. Proszę o przesłanie zwrotu płatności na konto:............................. na dane osobowe................ - Podpis Klienta..................

reklamacje

H. Reklamacje dotyczące Towarów 1. Firm jako sprzedawca odpowiada wobec Klienta będącego konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego, z tytułu rękojmi za wady w zakresie określonym w Kodeksie Cywilnym, w szczególności w art. 556 oraz art. 556[1]-556[3] Kodeksu Cywilnego.

pozostałe informacje

PEŁNY REGULAMIN SPRZEDAŻY znajdziecie Państwo w poniższym linku: http://artleder.kei.pl/allegro/Regulamin/regulamin.pdf