Torba Na Pas The North Face ROO II (6912070997)

zakończona
112,32 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska gratis
 • Przesyłka kurierska pobraniowa gratis
 • lokalizacja: Koszalin, Polska
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • cechy dodatkowe: na ramię
 • waga (z opakowaniem): 4.0 [kg]
 • płeć: mężczyzna
 • kolor: czerń

Napisz maila:
trekking24.pl@gmail.­com

Telefon komórkowy:
515-416-176

Jesteśmy legalnie działającą firmą na Polskim rynku od ponad 20 lat, kupując u nas masz pewność, że produkt jest oryginalny.

Kontakt

Zadzwoń lub napisz, chętnie pomożemy.

515-416-176

trekking24.pl@gmail.­com

Szybka wysyłka

 • Towar wysyłamy w ciągu 48 godzin (2 dni robocze)
 • Wysyłka kurierem DPD
 • Uwaga Jeśli paczka ma zostać wysłana pod inny adres, prosimy o podanie prawidłowego adresu w Formularzu opcji dostawy, bezpośrednio po wygraniu aukcji. Jeśli adres nie zostanie zmieniony w powyższy sposób, paczka zostanie wysłana pod adres podany w danych allegro.

Płatność

NR KONTA
28 1020 2791 0000 7102 0142 6428

 • W tytule przelewu prosimy podać nick oraz numer wygranej aukcji
 • Na wpłatę za wylicytowany towar czekamy 7 dni
 • Zawsze dołączamy paragon fiskalny lub fakturę VAT

GwarancjaKażdy produkt objęty jest dwuletnią gwarancją.

Opis produktu:

Torba Na Pas The North Face ROO II

Uniwersalna torba przeznaczona do noszenia na pasie. Bardzo solidny i trwały zamek.

Materiały:

poliester 600D

Pojemność: 3 l

Waga (dane producenta): 200 g

Galeria
Generated by Allegro module - Copyright © 2014 by addonsPresta.com
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 28 1020 2791 0000 7102 0142 6428
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
Przesyłka kurierska gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
Przesyłka kurierska pobraniowa gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 1
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

TRAPER
IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO 1
75-710 Koszalin
NIP: 669-100-80-29
REGON: 330286720

DANE SPRZEDAWCY Pan Jacek Wiśniewski prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą pod firmą „TRAPER” Jacek Wiśniewski pod adresem: ul. I. J. Paderewskiego 1, 75-710 Koszalin, zgodnie z wpisem do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej RP nadzorowanej przez ministra rozwoju, organ dokonujący wpisu Sprzedającego do CEiDG: Urząd Miasta Koszalin NIP: 669-100- 80-29, REGON 330286720 Zbiór danych osobowych klientów został zgłoszony do GIODO - nr zgłoszenia ref. www 39330316 Sprzedający używa w serwisie internetowym Allegro nick: SPORTOWY-SKLEP

kontakt

 • poniedziałek - piątek 09:00 - 18:00
 • sobota - niedziela zamknięte

pozostałe informacje

1.Dokonanie zakupu towarów oferowanych na poszczególnych aukcjach Sprzedawcy, ich realizacja odbywa się na podstawie zasad wskazanych przez Sprzedawcę, regulaminu serwisu aukcyjnego Allegro oraz powszechnie obowiązujących przepisów prawa. 

2. Wszystkie towary oferowane na aukcjach Sprzedawcy są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych oraz pochodzą od polskich dystrybutorów. 

3. Wszystkie podane na aukcjach Sprzedawcy ceny towarów są wyrażone w złotych polskich i są cenami brutto (zawierają podatek VAT). 

4. Sprzedawca zobowiązuje się do dostarczenia towarów bez wad, z wyłączeniem ewentualnych wad wskazanych w ofercie sprzedaży na poszczególnych aukcjach Sprzedawcy.

5. Zabronione jest wykorzystywanie aukcji Sprzedawcy przez kupujących lub użytkowników serwisu aukcyjnego Allegro do przesyłania niezamówionej informacji handlowej, tzw. spamu w rozumieniu Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r., a także wykorzystywanie aukcji Sprzedawcy w sposób sprzeczny z prawem, dobrymi obyczajami, naruszający dobra osobiste osób trzecich lub uzasadnione interesy Sprzedawcy. 

6. Bezpośredni kontakt ze Sprzedawcą jest możliwy poprzez wysłanie informacji mailowej do Sprzedawcy przy użyciu formularza kontaktowego dostępnego na danej aukcji Sprzedawcy w zakładce „Pytanie do Sprzedającego”. Wszelkie dane kontaktowe do Sprzedawcy widoczne są po przejściu na stronę Sprzedawcy w zakładce KONTAKT. 

7. Wzięcie udziału w aukcji Sprzedawcy jest możliwe w okresie ważności aukcji wskazanym na tejże aukcji, jednak Sprzedawca realizuje wysyłkę zakupionych towarów jedynie w dni powszednie, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. 

8. Z chwilą kliknięcia przez kupującego na danej aukcji Sprzedawcy w przycisk „Kup teraz” zostaje zawarta umowa sprzedaży. Po zawarciu umowy sprzedaży, kupujący otrzymuje mailowo informację z potwierdzeniem dokonania zakupu towaru, a także z informacjami o wybranym sposobie płatności i kosztach dostawy. Umowa sprzedaży zawierana jest w języku polskim. 

9. W przypadku zmiany adresu wysyłki, kupujący proszony jest o wysłanie stosownego maila do Sprzedawcy jak najszybciej po zakupie. 

10. Na aukcjach Sprzedawcy możliwa jest zapłata za zakup towaru tradycyjnym przelewem na konto Sprzedawcy lub poprzez system płatności elektronicznych PayU lub też zapłata gotówką przy odbiorze towaru, chyba że w opisie danej aukcji, Sprzedawca wskazał inne formy płatności. Wszelkie dane o sposobach płatności oraz sposobach, kosztach i przybliżonych terminach dostawy znajdują się na danej aukcji Sprzedawcy w zakładce „DOSTAWA I PŁATNOŚĆ”. Na wpłatę Sprzedawca oczekuje przez okres 5 dni od dokonania zakupu. 

11. Płatności elektroniczne realizowane są w ten sposób, że kupujący dokonując zakupu towarów na aukcji Sprzedawcy wybiera jako formę płatności płatność poprzez PayU i zostaje przekierowany do serwisu transakcyjnego. Po zalogowaniu się, kupujący otrzymuje gotowy do zaakceptowania formularz przelewu z odpowiednią kwotą, tytułem przelewu i danymi Sprzedawcy. Po zaakceptowaniu przelewu, kupujący zostaje z powrotem przekierowany do serwisu Allegro. Płatności elektroniczne obsługuje PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu, 60-166 Poznań, przy ul. Grunwaldzkiej 182, krajowa instytucja płatnicza, nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego, wpisana do Rejestru usług płatniczych pod numerem IP1/2012, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS przez Sąd Rejonowy w Poznaniu – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000274399, o kapitale zakładowym w wysokości 4.000.000 PLN w całości opłaconym, NIP: 779-23- 08-495, REGON 300523444. Dane osobowe kupujących przekazywane są spółce PayU S.A., która jest ich administratorem danych osobowych. 

12. Sprzedawca wysyła towary za pośrednictwem firmy kurierskiej, chyba że w opisie danej aukcji Sprzedawcy wskazany jest inny sposób dostawy. Koszty przesyłki i sposoby dostawy, terminy wysyłki towarów po zakupie, podawane są na każdej aukcji Sprzedawcy w zakładce „DOSTAWA I PŁATNOŚĆ”. Możliwy jest także osobisty odbiór zakupionych towarów w Koszalinie przy ul. Paderewskiego 1, po uprzednim wcześniejszym uzgodnieniu terminu odbioru ze Sprzedawcą, chyba że na danej aukcji Sprzedawca wyłączył możliwość odbioru osobistego. 

13. Kupujący zobowiązuje się do odbioru zakupionych towarów i zapłaty oznaczonej przez Sprzedawcę ceny wraz z kosztami dostawy.     

14. Przy dostawie zakupionych towarów przez firmę kurierską, kupujący proszony jest o sprawdzenie, w obecności kuriera, czy przesyłka nie posiada uszkodzenia wynikłego z transportu, czy jest nienaruszona, zgodna z zakupem. Weryfikacja przesyłki to bezpłatna usługa, gwarantująca najwyższą jakość usług. W razie stwierdzenia uszkodzenia przesyłki, niekompletności lub niezgodności przesyłki z zakupem, kupujący proszony jest o spisanie protokołu szkody oraz niezwłoczne zgłoszenie tego faktu do Sprzedawcy.

15. Na każdy sprzedany towar wystawiany jest paragon fiskalny lub faktura VAT - w zależności od wyboru kupującego. Dokument sprzedaży stanowi pisemne potwierdzenie treści zawartej umowy sprzedaży. 

16. Administratorem danych osobowych kupujących biorących udział w aukcjach Sprzedawcy jest Sprzedawca. Dane osobowe kupujących Sprzedawca otrzymuje od serwisu Allegro. Podanie danych osobowych przez kupującego jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do udziału w aukcji Sprzedawcy oraz zawarcia i realizacji umowy sprzedaży. 

17. Dane osobowe kupujących podlegają ochronie zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji zawartej umowy sprzedaży, w tym wystawienia dokumentu sprzedaży oraz prowadzenia sprawozdawczości finansowej. Dane te są poufne i nie będą ujawniane osobom nieuprawnionym. Każdy z kupujących ma prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. 

18. W sprawach nie uregulowanych niniejszymi postanowieniami zastosowanie mają postanowienia regulaminu serwisu aukcyjnego Allegro oraz odpowiednie przepisy prawa polskiego, w szczególności Kodeksu cywilnego, ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a w odniesieniu do Konsumentów również ustawy o prawach konsumenta. 

19. W celu uniknięcia wątpliwości stwierdza się, że żadne z niniejszych postanowień nie ogranicza uprawnień Konsumenta, jakie przysługują mu na podstawie przepisów obowiązujących na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej prawa. W przypadku niezgodności któregokolwiek z postanowień z powyższymi przepisami, pierwszeństwo mają te przepisy. 

20. Sprzedawca jest uprawniony do wprowadzania zmian do niniejszym postanowień z ważnych przyczyn (np. zmiana przepisów prawa, zmiana zasad funkcjonowania Sklepu internetowego). W przypadku wprowadzenia zmian odpowiednia informacja, z co najmniej 14-dniowym wyprzedzeniem przed dniem wejścia w życie zmian, zostanie umieszczona na stronie Sprzedawcy w serwisie aukcyjnym Allegro. W razie braku akceptacji zmian, kupujący ma prawo do rezygnacji z korzystania z aukcji Sprzedawcy. Nie wyłącza to, ani nie ogranicza prawa kupującego do rezygnacji z korzystania z aukcji Sprzedawcy w każdym czasie. 

21. Treść niniejszych postanowień może zostać utrwalona poprzez wydrukowanie, zapisanie na nośniku lub pobranie w każdej chwili przez użytkownika. 

22. Niniejsze postanowienia należy interpretować w sposób zapewniający ich zgodność z obowiązującymi przepisami prawa.  

23. Sprzedający informuje, że stosuje Kodeks dobrych praktyk (tj. zbiór zasad postępowania, a w szczególności norm etycznych i zawodowych, o których mowa w art. 2 pkt. 5 Ustawy o przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom rynkowym z dnia 23 sierpnia 2007 roku (t. jedn. Dz.U. z 2016 r., poz. 3 z późn. zm.) opracowany przez Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska, a dostępny pod adresem: https://www.iab.org.pl/wp-content/uploads/2014/01/dobre- zadady-ecommerce.pdf