Torba do wózka So City BabyOno marine 1423/01 (6911133898)

zakończona
92,99 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
 • Przesyłka kurierska 15,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
Zakupy od 149 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Luboń, Polska
 • czas wysyłki: do 2 dni

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT

opis

tel. 61 8105 923 pn-pt 8-16

mail biuro@amgraf.pl

Zakupiony towar wysyłamy w ciągu 48h

Torba do wózka So City - marine

DANE TECHNICZNE:
 • nr kat. 1423/01
 • rozmiar: 42 szerokość x 33 wysokość x 14 głębokość
 • wykonana z wysokiej jakości materiałów, wolnych od bisphenol-u A, phthalate-u i PCV.
 • materiał 100% poliester

Torba dla mamy „SO CITY!" to modna miejska torba na rzeczy mamy i dziecka. Przemyślana funkcjonalność sprawia, że torba jest

idealna na spacery, a nawet weekendowy wypad. Posiada długi pasek na ramie oraz krótkie uchwyty, a także matę do

przewijania. Torba zawiera 11 kieszeni w tym m.in. dedykowane na butelki, pieluchy, telefon i dokumenty, główna komora

zapinana jest na zamek. „SO CITY!" wyposażona jest w boczne paski, które umożliwiają mocowanie do dowolnego modelu

wózka.

- idealna na spacery i weekendowe wyjazdy
- posiada długi pasek na ramię i krótkie uchwyty
- boczne paski umożliwiają mocowanie do wózka
- wyposażona w liczne kieszenie i przegrody z matą do przewijania
- pomieści wszystkie rzeczy mamy i dziecka
- w zestawie mata do przewijaniaZobacz nasze pozostałe aukcje:
Dostawa i płatność
od 8,60 zł

Lokalizacja: Luboń, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u OLKA-AMGRAF za co najmniej 149.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
8,60 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
3-4 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
2 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
20
czas realizacji
3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
20
czas realizacji
3 dni robocze

Punkty odbioru

AM GRAF
Platanowa
62-030 Luboń
woj. wielkopolskie

 • poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00

wymagana przedpłata
poinformujemy o terminie odbioru

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

productenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Dodatkowe informacje

  

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

AM GRAF
Platanowa 62
62-030 Luboń
Dodatkowe informacje

 Reklamacja   

1. W przypadku otrzymania towaru niezgodnego z opisem dostępnym na  aukcjach olka-amgraf Kupujący proszony jest o niezwłoczny kontakt ze  Sprzedawcą: telefoniczny - 61 8105923, lub mailowy - biuro@amgraf.pl  

2. Rozpatrzenie reklamacji nastąpi na podstawie ustawy z dnia 23  kwietnia 1964r. Kodeks cywilny    

3. W przypadku reklamacji z tytułu rękojmi jeżeli towar  ma wadę,  Kupujący może:    

a)      żądać, wymiany rzeczy na wolną od wad albo usunięcia wady.  Sprzedawca może  odmówić zadośćuczynienia żądaniu kupującego, jeżeli doprowadzenie do  zgodności z umową rzeczy wadliwej w sposób wybrany przez kupującego jest  niemożliwe albo w porównaniu z drugim możliwym sposobem doprowadzenia  do zgodności z umową wymagałoby nadmiernych kosztów.  

b)      złożyć, oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy,  chyba że  Sprzedawca niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Kupującego  wymieni towar wadliwy na wolny od wad albo wadę usunie. Kupujący nie  może odstąpić od umowy, jeżeli wada jest nieistotna.  Jeżeli Kupującym jest Konsument, może zamiast zaproponowanego przez  Sprzedawcę  usunięcia wady żądać wymiany towaru na wolny od wad albo zamiast  wymiany towaru żądać usunięcia wady, chyba że doprowadzenie towaru do  zgodności z umową w sposób wybrany przez Kupującego jest niemożliwe albo  wymagałoby nadmiernych kosztów w porównaniu ze sposobem proponowanym  przez Sprzedawcę.    

4.Reklamacje na towary Kupujący proszony jest składać np. mailowo na  adres: biuro@amgraf.pl    5.Kupujący proszony jest o przesłanie Sprzedawcy:                                

 I. Informacji o reklamowanym produkcie - firma AMGRAF wysyła po   uzgodnieniu telefonicznym 61 8105923, lub mailowym - biuro@amgraf.pl -  kuriera pod wskazany adres,  

 II.  Pisma reklamacyjnego   III.  Kupujący - powinien uprawdopodobnić okoliczności zakupu  reklamowanego towaru u  Sprzedawcy    (np. paragon, faktura, itd.).     

6. Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji złożonej przez Konsumenta w  terminie 14 dni od momentu otrzymania reklamacji.  

7. W razie niejasności lub pytań dotyczących procesu reklamacyjnego  Kupujący proszony jest o kontakt z Biurem Obsługi Klienta -   biuro@amgraf.pl    

8. Jeżeli  Sprzedawca nie uznał reklamacji, roszczeń Konsumenta, a ten  się nie zgadza z jego decyzją może zwrócić się o mediację lub  rozstrzygnięcie do sądu polubownego, a więc skorzystać z alternatywnych  metod rozstrzygania sporów. Adresy instytucji mediacyjnych i  arbitrażowych oraz zasady dostępu do ww. trybów i procedur dostępne są  na stronie internetowej www.uokik.gov.pl. w zakładce -Konsumenci   Rozstrzyganie sporów konsumenckich. 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

AM GRAF
Platanowa 62
62-030 Luboń

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 1)  Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni  odstąpić od niej bez podawania jakiejkolwiek przyczyny i bez ponoszenia  kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i  art. 35 ustawy z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta. Do zachowania  terminu przez Kupującego wystarczy wysłanie do Sprzedawcy oświadczenia o  odstąpieniu przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.   

2) Bieg terminu do odstąpienia od umowy rozpoczyna się od objęcia towaru  w posiadanie przez Konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią  inną niż przewoźnik, a w przypadku umowy, która:  a) obejmuje wiele przedmiotów, które są dostarczane osobno, partiami lub  w częściach - od objęcia w posiadanie ostatniego towaru, partii lub  części,   

b) polega na regularnym dostarczaniu towarów przez czas oznaczony - od  objęcia w posiadanie pierwszego z towarów.  Konsument może odstąpić od  umowy, składając Sprzedawcy oświadczenie o odstąpieniu od umowy (np.  pisemnie na adres: AMGRAF, ul Platanowa 62, 62-030 Luboń    

3)  W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość umowę uważa  się za niezawartą. Jeżeli Konsument złożył oświadczenie o odstąpieniu od  umowy zanim przedsiębiorca przyjął jego ofertę, oferta przestaje  wiązać.   

4)  Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14  dni od dnia otrzymania oświadczenia Konsumenta o odstąpieniu od umowy,  zwrócić Konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym   koszty dostarczenia towaru. Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy  użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Konsument, chyba że  Konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże  się dla niego z żadnymi kosztami; w każdym przypadku Konsument nie  poniesie żadnych opłat w związku tym zwrotem. Jeżeli Sprzedawca nie  zaproponował, że sam odbierze rzecz od Konsumenta, może wstrzymać się ze  zwrotem płatności otrzymanych od Konsumenta do chwili otrzymania towaru  z powrotem lub dostarczenia przez Konsumenta dowodu jego odesłania, w   zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Jeżeli  Konsument wybrał sposób dostarczenia towaru inny niż najtańszy zwykły  sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie jest  zobowiązany do zwrotu Konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych  kosztów.   

5) Konsument ma obowiązek zwrócić towar Sprzedawcy lub przekazać go  osobie upoważnionej przez Sprzedawcę do odbioru niezwłocznie, jednak nie  później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił  od umowy. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie towaru przed jego  upływem.   Adres, na który należy dokonać zwrotu towaru: AMGRAF, ul Platanowa 62 62-030 Luboń. O ile jest to możliwe prosi się o zwrot  towaru w stanie niezmienionym, w oryginalnym opakowaniu (niepoklejonym i  niepopisanym), tak by nadawał się on do powtórnej odsprzedaży. Zwracany  towar należy zabezpieczyć przed uszkodzeniem w trakcie transportu.   Celem uprawdopodobnienia zakupu u Sprzedawcy zwracanego towaru Konsument  może załączyć do zwracanego towaru np. paragon, fakturę, itd.    

6) Koszty zwrotu towaru w przypadku odstąpienia od umowy ponosi  Konsument.   

7) Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru  będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny  do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru. 

O sprzedającym
OLKA-AMGRAF
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

545

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 618105923
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Firma AM GRAF działa nieprzerwanie na polskim rynku od 14 lat (rok założenia – 2003). Od samego początku działalności naszym priorytetem jest zadowolenie klientów. Uważamy, że można to osiągnąć jedynie poprzez najwyższą jakość stosowanych do produkcji materiałów oraz staranność wykonania. Dlatego w produktach OLKA, w kwestii jakości nie idziemy na kompromisy – nabywając nasze produkty, możecie być Państwo pewni, że weszliście w posiadanie jednego z najlepszych towarów na rynku. Wszystkie użyte w procesie produkcji materiały pochodzą z Polski i posiadają niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. Dzięki temu mamy pewność że każdy produkt spełni Państwa oczekiwania w zakresie jakości,a dziecku zapewni maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Agnieszka i Michał Graf

Numer oferty:6911133898
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?