TORBA ALWAYS WILD studencka skórzana SKÓRA (6910940449)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
199,00 zł
z 20 sztuk
Koszty dostawy
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
 • List polecony ekonomiczny 10,10 zł
 • List polecony priorytetowy 13,10 zł
 • lokalizacja: Bochnia, Polska
 • czas wysyłki: natychmiast
 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • kolor: odcienie brązu i beżu
 • wielkość: duża (mieszcząca A4)
 • płeć: produkt uniseks
 • marka: Inna marka
 • Masz pytania ?
 • chętnie na wszystkie odpowiemy
 • Pon - Pt od 8.00 do 18.00
telefon
698779288
email
wolak_pl5@interia.pl
godziny kont .
Pon - Pt 8 - 18
adres

ul.św.Leonarda 61/30

32-700 Bochnia


Przedmioty wysyłamy do 24 h od momentu otrzymania wpłaty

Paczki wysyłamy za pośrednictwem

Wpłaty prosimy wykonywać za pośrednictwem allegro lub przelewem tradycyjnym.

Nr. konta ING
98 1050 1445 1000 0092 0499 1567

Zanim dokonasz zakupu wejdź na stronę o mnie lub do zakładki "informacje od sprzedającego" i zapoznaj się z moim regulaminem.

Dokonanie zakupu na mojej aukcji jest równoznaczne z akceptacją mojego regulaminu.


Hand made - wykonany ręcznie

z naturalnej skóry.

Wykonana bardzo precyzyjnie z mocnej skóry.Charakterystyka modelu LB233H-H:
z przodu:
- Kieszeń na suwak
- Kontrastujące ozdobne wstawki
- Wytłoczone logo Always Wild
środek:
- Duża, główna komora zamykana na suwak
- 2 otwarte kieszenie na np. notatnik, telefon
- Kieszonka zamykana na suwak
» Solidny, długi, szeroki regulowany skórzany pasek na ramię
» Mocne klamry i suwaki
» Miła w dotyku podszewka
» Mieści format A-4
WYMIARY:
Szerokość ok. 36 [cm]
Wysokość ok. 26 [cm]
Głębokość ok. 11 [cm]
Bezproblemowo mieści format A-4
Regulowany pasek - długość do 130 cm
Torba może posiadać ryski/przetarcia co wynika z faktury skóry.

zdjęcia poglądowe torby (kolor brązowy)
Na aukcji dostepny TANwysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1-2 dni robocze
Przesyłka kurierska 16,10 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 1 dzień roboczy
List polecony priorytetowy 13,10 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 1 dzień roboczy
List polecony ekonomiczny 10,10 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1 dzień roboczy
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

DAN_WIK
sw.Leonarda 61/30
32-700 Bochnia
NIP: 868-152-96-73
REGON: 122690651

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
DAN_WIK
sw.Leonarda 61/30
32-700 Bochnia
 
1.Klient (konsument) ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży zakupionych w firmie DAN_WIK produktów w ciągu 14 dni od ich otrzymania na zasadach opisanych w Ustawie z dnia 30.05.2014r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 nr 827). Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może zostać złożone na przykład: pisemnie na adres: ul. św.Leonarda 61/30 32-700 Bochnia w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: wolak_pl5@interia.pl 2.Sprzedający ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności,w tym koszty dostawy Towaru (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Kupującego sposobu dostawy innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w opisie Transakcji). Jednakże, zgodnie z art. 32 ust. 3 ustawy o prawach konsumenta, Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności do momentu otrzymania towaru z powrotem lub dostarczenia przez Konsumenta dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. 4. Koszt odesłania towaru w ramach odstąpienia od umowy ponosi Kupujacy. 5. Nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. V BRAK ODSTĄPIENIA OD UMOWY Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: a) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;

reklamacje

.Sprzedawca odpowiada wobec Kupującego będącego Konsumentem za wadliwość towaru w zakresie określonym przez przepisy Kodeksu cywilnego 2.Wszystkie produkty oferowane przez firmę DAN_WIK są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych 3 Zgłoszenie reklamacji przez Konsumenta może nastąpić w formie dowolnej (np. telefonicznie pod numerem 698779288 , w tradycyjnej formie pisemnej na wskazany adres siedziby Sprzedawcy, pocztą elektroniczną na adres: wolak_pl5@interia.pl 4 Zgłoszenie powinno zawierać: zdjęcia reklamowanego towaru, na których widać będzie niezgodność będącą powodem reklamacji oraz prawidłowo wypełniony formularz reklamacyjny zawierający: imię i nazwisko reklamującego, nazwę zakupionego towaru, cenę oraz nr aukcji, dokładny opis stwierdzonej niezgodności towaru z umową, przybliżony czas oraz okoliczności w jakich niezgodność ta została stwierdzona, a także konkretne żądanie Kupującego związane ze składaną reklamacją (nieodpłatna naprawa, wymiana na nowy lub obniżenie i zwrot części zapłaconej ceny). W przypadku gdyby podane w reklamacji dane lub informacje wymagały uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji zwrócimy się drogą mailową o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 5 .Sprzedawca ustosunkuje się do żądań reklamacyjnych Konsumenta niezwłocznie, najpóźniej jednak w terminie 14 dni od dnia zgłoszenia reklamacji przez Konsumenta. 6.W razie konieczności odesłania reklamowanego towaru do nas poinformujemy o tym mailowo. Reklamowany towar należy wówczas odesłać pocztą LISTEM POLECONYM EKONOMICZNYM na adres: DAN-WIK ZENON WOLAK UL.ŚW.LEONARDA 61/30 32-700 BOCHNIA 7.W przypadku gdy w wyniku reklamacji następuje zwrot towaru, firma zwraca klientowi pełną kwotę zapłaconą za towar oraz koszt dostawy. VII. OBOWIĄZEK DOSTARCZENIA RZECZY BEZ WAD Firma DAN_WIK zobowiązuje się dostarczyć rzecz bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży.

pozostałe informacje

Właścicielem Sklepu Internetowego mieszczącego się na stronie Allegro.pl (dalej sklep internetowy)jest ZENON WOLAK prowadzący działalność gospodarczą pod firmą DAN_WIK ZENON WOLAK wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, NIP 8681529673 REGON: 122690651 Dane kontaktowe Sprzedającego: adres miejsca wykonywania działalności: ul św.Leonarda 61/30 32-700 Bochnia adres poczty elektronicznej:wolak_pl5@interia.pl numer telefonu: + 48 698779288 Nazwa Konta Sprzedającego na Allegro: DAN_WIK Umowa sprzedaży między Sprzedającym i Kupującym zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim. Nasza sprzedaż w serwisie Allegro ma charakter wysyłkowy. Nie ma możliwości osobistego odbioru zakupionych na Allegro towarów chyba, że w aukcji jest wyraźnie podana taka możliwość. INFORMACJE OGÓLNE 1. Regulamin określa zasady zawarcia i wykonywania umowy sprzedaży Towarów znajdujących się na stronie Sklepu internetowego. 2. Do składania Zamówień w Sklepie internetowym, niezbędne jest posiadanie urządzeń pozwalających na dostęp do Internetu, poczty elektronicznej e-mail, jak również przeglądarki internetowej stron www. 3. Głównym przedmiotem świadczenia DAN_WIK jest profesjonalna sprzedaż galanterii i dodatków 4. DAN_WIK dokłada wszelkich starań, aby zdjęcia, opisy i dane techniczne umieszczonych Towarów, były jak najbardziej możliwie, zgodne z rzeczywistością. 5. Konsument może porozumieć się z DAN_WIK, za pośrednictwem telefonu 698779288, poczty elektronicznej e-mail wolak_pl5@interia.pl I ZAMÓWIENIE 1 Zamówienia DAN_WIK przyjmuje drogą elektroniczną z wykorzystaniem Sklepu internetowego przez 7 dni w tygodniu 24 h/dobę za wyjątkiem przerw technicznych i konserwacyjnych. 2.Sprzedawca prosi o zachowanie staranności przy wypełnianiu formularza (należy wypełnić wszystkie niezbędne pola ponieważ nieprawidłowe wypełnienie może uniemożliwić Sprzedawcy realizację złożonego zamówienia. 3 Złożone przez Klienta zamówienia zostaną realizowane niezwłocznie, nie później niż w terminie do 3 dni roboczych od dnia złożenia. 4 Dostawy poza terytorium Rzeczpospolitej Polskiej muszą zostać potwierdzone przez obie strony a ich koszty ustalane są indywidualnie pomiędzy Sprzedawcą a Klientem. II PŁATNOŚĆ 1. Wszystkie ceny wyrażone są w PLN 2.Cena podana przy każdym dostępnym towarze nie zawiera kosztów Dostawy. Koszt dostarczenia zamówionego towaru każdorazowo podawany jest na Stronie, podczas składania Zamówienia przez Klienta, przed zawarciem umowy sprzedaży. 3.Do każdego Zamówienia wystawiany jest paragon fiskalny Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary: a) przelew bankowy na konto bankowe Sprzedawcy,ING 98 1050 1445 1000 0092 0499 1567 przy wpłacie należy jako tytuł podać nr zamówienia lub nick). b) za pomocą systemów PayU c) płatność przy odbiorze-Kupujący obowiązany jest do dokonania płatności przy odbiorze przesyłki. W przypadku płatności przelewem na rachunek bankowy prosimy o podawanie w tytule przelewu nazwy Konta Kupującego na Allegro oraz numeru danej Transakcji – ułatwi to nam i przyspieszy księgowanie płatności. w przypadku wyboru przez Kupującego płatności przelewem albo płatności za pomocą systemu Payu, Kupujący obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy sprzedaży, w przypadku wyboru przez Kupującego płatności za pobraniem przy odbiorze przesyłki, III DOSTAWA 1.Zakupione Towary są dostarczane do Klienta za pośrednictwem Dostawcy - Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej DHL 2 Zakupione towary dostarczane są pod adres wskazany w formularzu zamówienia, jako adres dostawy. 3 Po podpisaniu odbioru przesyłki lub uiszczeniu opłaty pobrania Klient ma prawo do sprawdzenia zawartości paczki w obecności Dostawcy w celu sprawdzenia czy nie nastąpiło uszkodzenie towaru w trakcie dostawy. 4 Zapłata za towar i formalności związane z rozliczeniem zakupów wysyłanych za pobraniem są dokonywane w miejscu odbioru zamówionego towaru i prowadzi je Dostawca.