TOPEX 43E201 Super klej sekundowy cyjanoakrylowy 2 (6922294323)

zakończona
1,70 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 16,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 19,00 zł
  • lokalizacja: Warszawa, Polska
  • czas wysyłki: do 2 dni
  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT

TOPEX i skrzynkananarzedzia.pl wierzą, że trzeba być użytecznym wobec innych,

aby być naprawdę wartościowym. Dlatego specjalizują się w oferowaniu narzędzi

i akcesoriów do domu i ogrodu w solidnej jakości i przystępnej cenie.

Pozwala to Majsterkowiczom sprawnie rozwiązywać prozaiczne problemy i realizować ciekawe pomysły.

To sprawia, że wszystko w ich otoczeniu gładko funkcjonuje, a życie ich i ich bliskich jest bardziej udane.

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek narzędzi w Polsce

Przedmiot sprzedaży:

TOPEX 43E201 Super klej sekundowy cyjanoakrylowy 2 g

Kod produktu: 43E201

TOPEX 43E201 Super klej sekundowy cyjanoakrylowy 2 g

Porcelana Tworzywo sztuczne

Metal Drewno

Biżuteria Szkło

Skóra Guma

Szybki czas łączenia Wysoka siła łączenia

Kolor łączenia po wyschnięciu

Wytrzymałość na warunki atmosferyczne

SUPER KLEJ marki Topex to jednoskładnikowy, bezbarwny klej sekundowy nadający się do klejenia wszystkich materiałów (z wyjątkiem PE, PP). Tworzy niewidoczną spoinę trwale łącząc zarówno sztywne jak i elastyczne materiały. Skleja materiały takie jak: guma, skóra, szkło, drewno, metale, kamień, tworzywa sztuczne, porcelanę, itd.Szybki czas łączenia, w zależności od klejonego materiału (od 1 do kilkunastu sekund). Bezbarwny, elastyczny. Wąski aplikator, precyzyjne użycie kleju. Zakres temperatury -55°C do + 80°C. Termin ważności 12 miesięcy. Pojemność 2 g.

SUPER KLEJ marki Topex to jednoskładnikowy, bezbarwny klej sekundowy nadający się do klejenia wszystkich materiałów (z wyjątkiem PE, PP). Tworzy niewidoczną spoinę trwale łącząc zarówno sztywne jak i elastyczne materiały. Skleja materiały takie jak: guma, skóra, szkło, drewno, metale, kamień, tworzywa sztuczne, porcelanę, itd. Szybki czas łączenia, w zależności od klejonego materiału (od 1 do kilkunastu sekund). Bezbarwny, elastyczny. Wąski aplikator, precyzyjne użycie kleju. Zakres temperatury -55°C do + 80°C. Termin ważności 12 miesięcy. Pojemność 2 g. Marka TOPEX skierowana jest do majsterkowiczów.

Ze względu na stale rotujący towar i aktualizacje stanów magazynowych raz dziennie, prosimy o potwierdzanie dostępności artykułów przed zakupem.

Możliwy również odbiór osobisty zamówionych produktów

Wystawione przedmioty są nowe, zapakowane w oryginalne opakowania, pochodzą bezpośrednio od producenta.

WYSTAWIAMY PARAGONY ORAZ FAKTURY VAT

KLIKNIJ PONIŻEJ BY:

Sprawdzić jakie inne narzędzia rekomendujemy w tej kategorii

Posiadamy cały asortyment marki TOPEX

Zobacz nasze inne aukcje.

KLIKNIJ NA KATALOG BY GO POBRAĆ:

Kontakt:

601258377

skrzynkanarzedziowa@onet.pl

Są tylko dobre narzędzia, pod warunkiem, że wiesz, których w danej chwili użyć...

Musisz tylko wiedzieć jak często będziesz używał narzędzia, a wówczas będziesz zadowolony z optymalizacji jakiej dokonałeś. Stosunku ceny do częstotliwości użytkowania. Narzędzia marki topex są przeznaczone to użytku domowego, sporadycznego, dlatego nie kosztują wiele i tym samym nie muszą wykazywać cech narzędzi profesjonalnych.

Topex jest laureatem SUPERBRANDS Created in Poland 2013. Nagroda przyznawana jest markom, które mają 100% polskie korzenie oraz zostały wskazane przez respondentów jako znane i godne polecenia. Identyfikacja wizualna marki TOPEX zdobyła międzynarodową nagrodę REBRAND 100 Global Awards 2013. To najwyższe uznanie jakie można uzyskać za zmianę wizerunku.

- grupa topex jest firmą, a topex jedną z marek -

Polecamy blog edukacyjny marki TOPEX:

Jeśli uznasz, że warto to:

Dziękujemy i zapraszamy :-)

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • 08114020040000300276337602
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
Przesyłka kurierska 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
Przesyłka kurierska pobraniowa 19,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

Skrzynkananarzedzia.pl sp. z o.o.
Żółkiewskiego 8/10 lok.13
04-305 Warszawa
NIP: 952-214-85-80
REGON: 364737690
KRS: 0000623683

NAZYWAMY SIĘ: SKRZYNKANANARZEDZIA.PL

JESTEŚMY SPÓŁKĄ Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ADRES SIEDZIBY: UL. ŻÓŁKIEWSKIEGO 8/10/13, 04-305 WARSZAWA

DZIAŁAMY W INTERNECIE, MAGAZYN W WARSZAWIE

WYSTAWIAMY FAKTURY VAT

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
SKRZYNKANANARZEDZIA.PL SP. Z O.O.
Żółkiewskiego 8/10 lok. 13
04-305 Warszawa
PL
Dodatkowe informacje

 

ZWROTY

Zgodnie z obowiązującymi przepisami Klient dokonujący zakupu na  odległość ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży i zwrotu towaru bez  podania przyczyny i ponoszenia kosztów.

Termin do odstąpienia od umowy sprzedaży towarów wygasa po upływie 14  dni kalendarzowych od dnia od otrzymania przesyłki z zamówionym przez  Państwa towarem.

Bezpośrednie koszty zwrotu Towaru ponosi Klient.

Instrukcja zwrotu towaru:

Prześlij jednoznaczne oświadczenie woli o odstąpieniu od umowy na  adres skrzynkanarzedziowa@onet.pl z imieniem, nazwiskiem i numerem  zamówienia oraz informacją jakie produkty życzysz sobie zwrócić. Po  otrzymaniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy poinformujemy Cię o  szczegółach dotyczących zwrotu towarów. W miarę możliwości prześlij skan  oświadczenia woli wraz z zeskanowanym dowodem zakupu, aby dokonać  zwrotu towarów.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy sprzedaży towarów  wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania  przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy sprzedaży towarów  przed upływem terminu do odstąpienia od umowy sprzedaży towarów.

W terminie do 14 dni od dnia, w którym prześlą Państwo oświadczenie o  odstąpieniu od umowy sprzedaży towarów i zamiarze zwrócenia zamówionych  towarów należy zwrócić towar wysyłkowo na adres sklepu internetowego  podany poniżej. Towar należy zwrócić przesyłając go wraz z oświadczeniem  o odstąpieniu od umowy sprzedaży towarów na niżej podany adres:

skrzynkananarzedzia.pl sp. z o.o. ul. Żółkiewskiego 8/10 lok. 13, 04-305 Warszawa

Do przesyłki prosimy dołączyć dowód zakupu oraz jednoznaczne  oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Znacznie ułatwi to proces zwrotu  produktu.

Uprzejmie informujemy, że zwracany towar nie może nosić śladów  użytkowania. Zwracany towar powinien posiadać wszystkie metki, blister  oraz powinien posiadać oryginalne nieuszkodzone opakowanie producenta. W  przypadku wysyłki zwracanego towaru bardzo prosimy o dokładne  zabezpieczenie paczki aby nie uległa uszkodzeniu lub zniszczeniu w  transporcie.

Zwrot dokonanych przez Państwa płatności, w tym kosztów dostarczenia  towarów (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez  Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób  dostarczenia oferowany przez sprzedawcę) zostanie dokonany niezwłocznie,  a w każdym przypadku nie później niż w terminie 14 dni od dnia  otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy sprzedaży.

Zwrot płatności zostanie dokonany przy użyciu takich samych sposobów  płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji,  chyba że w sposób wyraźny złożą Państwo inną dyspozycję. W każdym  przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.  Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od  Państwa do chwili otrzymania z powrotem zwracanych towarów lub  dostarczenia przez Państwa dowodu odesłania zwracanych towarów.

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 2 lata

Adres do reklamacji:
SKRZYNKANANARZEDZIA.PL SP. Z O.O.
Żółkiewskiego 8/10 lok. 13
04-305 Warszawa
PL
Dodatkowe informacje

 

REKLAMACJE

W celu zgłoszenia reklamacji Prosimy postępować zgodnie z poniższymi  wskazówkami: Zgłoszenie reklamacji może nastąpić poprzez wysłanie  jednoznacznego oświadczenia o zgłaszanej reklamacji na adres  skrzynkanarzedziowa@onet.pl w formie podpisanego skanu

lub oświadczenie o składanej reklamacji prosimy przesłać na adres:

SKRZYNKANANARZEDZIA.PL SP. Z O.O. ul. Żółkiewskiego 8/10 lok. 13, 04-305 Warszawa

Dotyczy wszystkich towarów dostępnych w skrzynkananarzedzia.pl

Ustosunkujemy się do reklamacji Klienta w terminie 14 dni od dnia  złożenia reklamacji Towaru**. O wyniku rozpatrzenia reklamacji zostaną  Państwo powiadomieni SMS-em lub drogą mailową lub pisemnie. Dla celów  usprawnienia procesu reklamacji Klient powinien przekazać Towar  Sprzedawcy wraz z oświadczeniem o składanej reklamacji i dowodem zakupu  za co otrzyma pokwitowanie. Sprzedawca informuje Państwa o możliwości  skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji Towarów,  m.in. poprzez złożenie przez Państwa po zakończeniu postępowania  reklamacyjnego wniosku o wszczęcie mediacji lub wniosku o rozpatrzenie  sprawy przed sądem polubownym.

Wykaz Stałych Polubownych Sądów Konsumenckich działających przy  Wojewódzkich Inspektoratach Inspekcji Handlowej dostępny jest na stronie  internetowej: http://www.uokik.gov.pl/wazne_adresy.php#faq596. Pozasądowe dochodzenie roszczeń po zakończeniu postępowania reklamacyjnego jest bezpłatne.

Legenda:

* dotyczy Klientów, będących konsumentami

**Wszelkie reklamacje będą rozpatrywane wraz ze specjalistami punktów serwisowych GTX Service.