TOP COAT 15 ml. NABŁYSZCZACZ LAKIER POŁYSK bezbarw (6542477647)

zakończona
8,50 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 8,50 zł
  • Paczka pocztowa ekonomiczna 8,50 zł
  • List polecony priorytetowy 9,50 zł
  • lokalizacja: Sosnowiec
  • czas wysyłki: do 2 dni
  • stan: nowy

511-558-554

kontakt.123tipsy@int­eria.pl

Koszty wysyłki podane na górze aukcji w zakładce "dostawa i płatność"

Kupując u nas na kilku aukcjach

za wysyłkę płacisz tylko raz

Zakupy powyżej 300 zł

= wysyłka GRATIS


- PRZELEW NA KONTO
- PAYU
- ZA POBRANIEM PRZY ODBIORZE

TYLKO U NAS W NAJLEPSZEJ CENIE

TOP COAT NABŁYSZCZACZ

POJEMNOŚĆ 15ml.

Lakier stosowany w końcowej fazie modelowania paznokci, jest NABŁYSZCZACZEM.

Na naszych pozostałych aukcjach możesz kupić inne akcesoria.

Stworzony na bazie wyselekcjonowanych składników wysokiej jakości lakier, nadający siędo paznokci naturalnych, akrylowych i żelowych.

Pędzelek pozwala na równomierne, estetyczne i perfekcyjne nałożenie lakieru.

Top Coat charakteryzuje się szybkim schnięciem.

KUPUJĄC NASZE PRZEDMIOTY OTRZYMUJESZ NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ PRODUKTU NA ALLEGRO

Najczęściej Kupowane:
© UltraPanel
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 15,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 25
przybliżony czas realizacji: 3 dni
List polecony priorytetowy 9,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 3 dni
List polecony ekonomiczny 8,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 5 dni
Paczka pocztowa priorytetowa 9,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 8
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Paczka pocztowa ekonomiczna 8,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 8
przybliżony czas realizacji: 5 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 17,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 25
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 2 dni
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

  • 511-558-554
    Infolinia czynna w godzinach 10-18 od poniedziałku do piątku

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
GF GROUP
Skrytka Pocztowa 415
41-200 Sosnowiec
Polska
 
W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy od nas, Kupujący może odstąpić od umowy zakupu bez podawania przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci kupującemu otrzymana płatność po otrzymaniu produktu z powrotem. Aby odstąpić od zakupu należy wysłać stosowne oświadczenie, na adres: GF GROUP Skrytka Pocztowa 415 41-209 Sosnowiec. Kupujący aby otrzymać oświadczenie powinien napisać wiadomość do sprzedającego po czym otrzyma oświadczenie gotowe do wypełnienia i odesłania do sprzedającego. Towar należy odesłać do nas na wskazane dane jak do oświadczenia. W celu zaoszczędzenia czasu możliwe jest wysłanie towaru zwracanego razem z oświadczeniem odstąpienia od zakupu.

reklamacje

Kupujący ma prawo składać reklamację dotyczącą zawartej umowy w formie pisemnej na adres sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - Imię, Nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego - Datę nabycia towaru stanowiącą podstawę do reklamacji - przedmiot reklamacji - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane dane w trakcie reklamacji lub dane wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie. Sprzedający rozpatruje reklamację w terminie do 21 dni od daty jej otrzymania w poprawnej postaci. Odpowiedź na składaną reklamację wysyłana jest na wskazane dane przez reklamującego. W celu złożenia reklamacji Kupujący powinien poinformować sprzedającego o wadzie produktu i chęci reklamacji, po czym otrzyma formularz reklamacyjny do wypełnienia i odesłania go z produktem.

pozostałe informacje

PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY ZAWARTEJ W RAMACH ALLEGRO NIE PRZYSŁUGUJE KUPUJĄCEMU (KONSUMENTOWI) W ODNIESIENIU DO UMÓW: 1) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; 2) w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; 3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; 4) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; 5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 6) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; 7) w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli; 8) w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy; 9) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 10) o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; 11) zawartej w drodze aukcji publicznej; 12) o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi; 13) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.