Tom Holt The Outsorcerer's Apprentice (6860512615)

Od 28-07-2017 do 02-08-2017 sprzedający ma urlop

Możesz w tym czasie robić u niego zakupy, jednak wysyłka towaru może się opóźnić.
zakończona
85,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
  • Przesyłka kurierska 12,99 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 19,99 zł
Zakupy od 199 zł wysyłka gratis
  • lokalizacja: Internet
  • czas wysyłki: do 7 dni
  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT

Tom Holt The Outsorcerer's Apprentice

  • Typ Okładki: Książka w miękkiej oprawie
  • Wydawnictwo: Orbit
  • Autor: Tom Holt
  • Język książki: Angielski
  • Rozmiar: 13.4 x 2.7 x 19.9 cm
  • Ilość stron: 400
  • Data premiery: 2014-07-15

Review

"Tom Holt's "Doughnut" presents a roller-coaster ride through the world of physics and the origins of the universe." ""Library Journal"""

"A light read from the prolific humorist; a romp round the multiverse." ""SFX" on "Doughnut"""

"Like the deep-fried snack after which it's named, this sci-fi novel is sweet and fun." ""Sun" (UK) on "Doughnut"""

"One for physicists as well s Krispy Kreme-loving policemen." "T3 on "Doughnut"""

""Blon­de Bombshell" is a clever, funny, tirelessly inventive, apocalyptic leg-hump of a book." "Christopher Moore, "New York Times "bestselling author""

"Entertain­ing.... Holt has a zany humor that will appeal to fans of Terry Pratchett and Christopher Moore." ""Library Journal "on" The Outsorcerer's Apprentice"""

"Holt adds to his repertoire of comedic sf, one of the most difficult genera acts to master. Theo is an engaging hero; his brilliance is counteracted by his laziness and his compassion, which is matched by his sense of survival. Place this title alongside Terry Pratchett and Neil Gaiman's "Good Omens," Pratchett's "Discworld" series, and the absurdist works of mainstream authors such as John Barth and Gilbert Sorrentino." ""Library Journal" (Starred Review) on "Doughnut""" --This text refers to an out of print or unavailable edition of this title.

Book Description

A story of overlords, underlings and inhuman resources, The Outsorcerer's Apprentice is
the hilarious new novel from comic fantasist Tom Holt.

Termin wysyłki od 7 do 12 dni roboczych


0356502546


Tel: 733 936 434
e-mail: martinigryf11@gmail.­com
Z uwagi na dużą liczbę produktów jak i zapytań preferujemy kontakt mailowy


Wpłaty proszę kierować na konto

Eldimar - Łukasz Martyniak

18 1090 1492 0000 0001 0088 2953


Termin wysyłki wynosi od 7 do 12 dni roboczych.

O wysyłce jak i nr monitorowania paczki poinformujemy w dniu wysyłki.


Zakup na aukcji jest równoznaczny z akceptacją regulaminu. Który dostępny na stronie O MNIE

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u martinigryf za co najmniej 199 zł.
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 8-9 dni roboczych
Przesyłka kurierska 12,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 8 dni roboczych
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 19,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 8 dni roboczych
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT