TOALETA TURYSTYCZNA PRZENOŚNA Thetford Qube LUX (6911039915)

1 osoba kupiła 1 sztukę
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
265,00 zł
z 999 sztuk

kolor/wzór:

Dostawa
 • Przesyłka kurierska darmowa
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 15,00 zł
 • lokalizacja: Poznań, Polska
 • czas wysyłki: do 2 dni

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • rodzaj: chemiczne
 • pojemność zbiornika na nieczystości (l): 21 [l]
 • cechy: wskaźnik wypełnienia nieczystościami

Opis

TOALETA TURYSTYCZNA - PRZENOŚNA

QUBE XGL 21 LITRÓW ZE WSKAŹNIKIEM

HOLENDERSKIEJ FIRMY THETFORD

+ GRATIS 2 PŁYNY STARTOWE

 • THETFORD QUBE XGL jest wygodną, praktyczną i trwałą przenośną toaletą, która nie wymaga połączenia do kanalizacji i wody.

Toaleta składa się z dwóch części.

W górnej części znajduje się zintegrowany zbiornik na wodę z miska ustępową oraz odpinanane siedzisko i pokrywa (kompletna deska sedesowa).

Natomiast dolna część to zbiornik na nieczystości - fekalia. Zbiornik dolny wyposażony jest w zintegrowaną wylewkę ułatwiającą opróżnianie oraz uchwyt do przenoszenia.

Te dwie części można łatwo podłączyć i rozłączyć przy użyciu dźwigni z tyłu toalety.

1. Obie części można łatwo połączyć i rozłączyć za pomocą uchwytu z tyłutoalety.

2. Dodawanie odpowiednich preparatów do zbiornika dolnego (na fekalia) ułatwia opróżnianie toalety, rozpuszcza zawartość, eliminuje nieprzyjemne zapachy.

3. Do zbiornika górnego (z wodą do spłukiwania) po zdjęciu nasadki wlewa się wodę i dodaje płynu do spłukiwania, taki roztwór czyści toaletę i zapobiega gniciu wody.

4. Toaleta wyposażona jest w ręczną pompkę ułatwiającą spłukiwanie - czyszczenie toalety za pomocą wody czystej.

5. Odłączony zbiornik na nieczystości jest łatwy do przenoszenia i całkowicie szczelny. W zbiorniku znajduje się miejsce na próbki płynów, uchwyt doprzenoszenia, wylewka, klapka zabezpieczająca z uszczelką. W toaletach Porta Potti Excellence dodatkowo znajduje się miejsce na papier toaletowy.

6. Wszystkie modele są wyposażone w unikalny zintegrowany system obrotowyopróżniania - wylewkę, dzięki czemu opróżnianie tak proste bez konieczności demontażu lub czyszczenia części zbiornika na fekalia, posiada również przyciskodpowietrzający, który po naciśnięciu podczas opróżniania, zapobiega zachlapaniom.

Dane techniczne :

 • wskaźnik wypełnienia zbiornika
 • chemiczna toaleta przenośna
 • wysoka jakość wykonania firmy Thetford - wyprodukowano w Holandii
 • wszechstronne zastosowanie:
 • do przyczep kempingowych, kamperów
 • na łódź, jacht
 • na działce
 • podczas wyjazdów samochodem (można przewozić w bagażniku)
 • pod namiotem

zbiornik na czystą wodę o pojemności 15 litrów

 • pompka do spłukiwania
 • szczelny spust do pojemnika na fekalia

zbiornik na fekalia o pojemności 21 litrów

 • zbiornik na fekalia jest odpinany, szczelny i posiada uchwyt do przenoszenia
 • zbiornik na fekalia wyposażony w praktyczną rurę spustowa do opróżniania

wymiary 414 mm (wysokość), 383 x 427 mm (wymiary podstawy)

 • kolor beżowy-kość słoniowa
 • instrukcja obsługi
 • gwarancja 24 miesięcy

Atuty toalety

Wskaźnik napełnienia

Dźwignia bezproblemowego uruchamiania zapadki do spuszczania nieczystości

Pompka do czystej wody

Idealnie gładka powierzchnia toalety ułatwia jej utrzymanie w czystości

Dwa płyny w zestawie gratis

  Dostawa i płatność
  od 0,00 zł

  Lokalizacja: Poznań, Polska

  Przesyłka płatna z góry

  pierwsza sztuka
  kolejna sztuka
  maksymalnie w paczce
  czas realizacji
  Przesyłka kurierska
  pierwsza sztuka
  darmowa
  kolejna sztuka
  darmowa
  maksymalnie w paczce
  2
  czas realizacji
  3-4 dni robocze

  Przesyłka płatna przy odbiorze

  pierwsza sztuka
  kolejna sztuka
  maksymalnie w paczce
  czas realizacji
  Przesyłka kurierska pobraniowa
  pierwsza sztuka
  15,00 zł
  kolejna sztuka
  0,00 zł
  maksymalnie w paczce
  2
  czas realizacji
  3-4 dni robocze

  Płatności

  Faktura

  Wystawiam fakturę VAT
  Gwarancja
  24 miesiące

  Rodzaj gwarancji

  producenta/dystrybutora

  Okres gwarancji

  24 miesiące
  Dodatkowe informacje

  Większość towarów sprzedawanych na aukcjach internetowych Allegro objętych jest gwarancją producenta bądź dystrybutora. Jej warunki określa dokument gwarancji, który użytkownik otrzymuje wraz z towarem. W przypadku chęci skorzystania z prawa do reklamacji produktu z tytułu gwarancji, można skontaktować się z nami lub bezpośrednio z gwarantem.   

  Reklamacja
  2 lata

  Czas na reklamację z tytułu rękojmi

  2 lata
  rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

  Adres do reklamacji

  Rapid-Partner
  ul. Lodowa 5
  60-227 Poznań
  Dodatkowe informacje

  Towary sprzedawane na aukcjach internetowych Allegro objęte są rękojmią z tytułu wad fizycznych i prawnych na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym, w okresie do 2 lat od wydania towaru. Kupujący, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest obowiązany dostarczyć rzecz wadliwą na adres Sprzedawcy. W wypadku Klienta będącego Konsumentem udokumentowane koszt dostarczenia rzeczy pokrywa Sprzedawca (nie dotyczy to zakupów niekonsumenckich - w takim przypadku zastosowanie ma art. 558 K.C., który stanowi, że strony mogą odpowiedzialność z tytułu rękojmi ograniczyć lub wyłączyć). Wszelkie reklamacje związane z towarem lub realizacją umowy sprzedaży, Klient może kierować w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Reklamacja może być złożona w formie elektronicznej i przesłana na adres kontakt@meru.pl lub allegro@meru.pl. W zgłoszeniu reklamacyjnym Klient winien zawrzeć następujące informacje: 1. imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, 2. datę zawarcie Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, 3. przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, 4. wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Sprzedawca niezwłocznie, lecz nie później niż w terminie 14 dni ustosunkuje się do reklamacji Klienta.


  GWARANCJA:  Większość towarów sprzedawanych na aukcjach internetowych Allegro objętych jest gwarancją producenta bądź dystrybutora. Jej warunki określa dokument gwarancji, który użytkownik otrzymuje wraz z towarem. W przypadku chęci skorzystania z prawa do reklamacji produktu z tytułu gwarancji, można skontaktować się z nami lub bezpośrednio z gwarantem.   

  Czas na odstąpienie od umowy

  14 dni

  Adres do zwrotu

  Rapid-Partner
  ul. Lodowa 5
  60-227 Poznań

  Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

  kupujący
  Dodatkowe informacje

  Uprzejmie informujemy, iż konsument ma prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość na warunkach określonych w ustawie o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014. Zgodnie z tym Konsument ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu. Bezpośredni koszt zwrotu rzeczy ponosi Kupujący. Koszt odesłania towaru o dużym gabarycie/dużej wadze może być wyższy niż zwykła przesyłka pocztowa.

  O sprzedającym
  www_meru_pl
  99,4%
  kupujących poleca tego sprzedającego

  9323

   

  51

   z ostatnich 12 miesięcy

  Zgodność z opisem

  5,0

  Czas wysyłki

  5,0

  Koszt wysyłki

  4,9

  Obsługa kupującego

  5,0

  Dane firmy

  Rapid-Partner Roman Tuliszka
  lodowa 5
  60-227 poznań
  REGON: 639847799
  NIP: 779-21-38-426

  Kontakt

  • 602 ** ** ** (pokaż)
  • 61 *** ** ** (pokaż)
  poniedziałek - piątek
  09:00 - 17:00
  sobota - niedziela
  zamknięte

  Informacje o sprzedającym

  Informacje o Sprzedającym:

  Nazwa firmy: "Rapid-Partner" S.C. Roman Tuliszka Łukasz Tuliszka

  Adres: ul. Lodowa 5, 60-227 Poznań

  NIP: 779-213-84-26

  Regon: 639847799

  Kontakt telefoniczny: Kom. 602 243 631,  Tel./fax 61 864 06 62 (opłata zgodnie z cennikiem operatora). Nasza infolinia jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 17:00

  Konto bankowe:

  BZWBK SA I o/Poznań

  Nr: 29 1090 1463 0000 0000 4619 0521

  Pozostałe informacje

  Sprzedawca zapewnia dostawę Towaru pozbawionego wad fizycznych i prawnych. Wszystkie ceny podawane w aukcjach wyrażone są z złotych polskich i zawierają podatek VAT. Ceny nie zawierają kosztu dostawy, który należy doliczyć zgodnie z cennikiem dostaw. Wyjątek dotyczy produktów objętych darmową wysyłką. Zawarcie umowy kupna – sprzedaży następuje z chwilą złożenia zamówienia przez klienta i potwierdzenia transakcji. Płatność za zakupiony przedmiot może być zrealizowana na dwa sposoby: - przedpłata na konto bankowe Sprzedającego lub poprzez system płatności elektronicznych PayU - płatność za pobraniem w chwili odbioru przesyłki od kuriera. Kupujący samodzielnie wybiera formę dostawy, zgodnie z opcjami dostawy podanymi w poszczególnych ofertach. Koszt dostawy ponosi Kupujący, z wyjątkiem ofert z darmową przesyłką. Wszystkie dane osobowe Kupujących wykorzystywane są wyłącznie w celu realizacji umowy kupna – sprzedaży. Nie wysyłamy produktów za granicę. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie przepisy prawa polskiego, to jest ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług droga elektroniczną, ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r, Kodeks cywilny, ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych.
  Wyświetlenia:218
  Numer oferty:6911039915
  Zgłoś naruszenie zasad

  Pozostałe przedmioty od tego sprzedawcy

  Do góry

  Na czasie