TOALETA TURYSTYCZNA PRZENOŚNA Thetford Qube LUX (6911039915)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
253,00 zł
z 1000 sztuk

kolor/wzór:

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska gratis
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 15,00 zł
 • lokalizacja: Poznań, Polska
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • płeć: kobieta, mężczyzna, dziewczynka, chłopiec
TOALETA TURYSTYCZNA - PRZENOŚNA
QUBE XGL 21 LITRÓW ZE WSKAŹNIKIEM
HOLENDERSKIEJ FIRMY THETFORD
+ GRATIS 2 PŁYNY STARTOWE

 • THETFORD QUBE XGL jest wygodną, praktyczną i trwałą przenośną toaletą, która nie wymaga połączenia do kanalizacji i wody.
  Toaleta składa się z dwóch części.
  W górnej części znajduje się zintegrowany zbiornik na wodę z miska ustępową oraz odpinanane siedzisko i pokrywa (kompletna deska sedesowa).
  Natomiast dolna część to zbiornik na nieczystości - fekalia. Zbiornik dolny wyposażony jest w zintegrowaną wylewkę ułatwiającą opróżnianie oraz uchwyt do przenoszenia.
  Te dwie części można łatwo podłączyć i rozłączyć przy użyciu dźwigni z tyłu toalety.

  1. Obie części można łatwo połączyć i rozłączyć za pomocą uchwytu z tyłutoalety.

  2. Dodawanie odpowiednich preparatów do zbiornika dolnego (na fekalia) ułatwia opróżnianie toalety, rozpuszcza zawartość, eliminuje nieprzyjemne zapachy.
  3. Do zbiornika górnego (z wodą do spłukiwania) po zdjęciu nasadki wlewa się wodę i dodaje płynu do spłukiwania, taki roztwór czyści toaletę i zapobiega gniciu wody.
  4. Toaleta wyposażona jest w ręczną pompkę ułatwiającą spłukiwanie - czyszczenie toalety za pomocą wody czystej.
  5. Odłączony zbiornik na nieczystości jest łatwy do przenoszenia i całkowicie szczelny. W zbiorniku znajduje się miejsce na próbki płynów, uchwyt do przenoszenia, wylewka, klapka zabezpieczająca z uszczelką. W toaletach Porta Potti Excellence dodatkowo znajduje się miejsce na papier toaletowy.
  6. Wszystkie modele są wyposażone w unikalny zintegrowany system obrotowyopróżniania - wylewkę, dzięki czemu opróżnianie tak proste bez konieczności demontażu lub czyszczenia części zbiornika na fekalia, posiada również przyciskodpowietrzający, który po naciśnięciu podczas opróżniania, zapobiega zachlapaniom.

  Dane techniczne :

  • wskaźnik wypełnienia zbiornika
  • chemiczna toaleta przenośna
  • wysoka jakość wykonania firmy Thetford - wyprodukowano w Holandii
  • wszechstronne zastosowanie:
  • do przyczep kempingowych, kamperów
  • na łódź, jacht
  • na działce
  • podczas wyjazdów samochodem (można przewozić w bagażniku)
  • pod namiotem
  • zbiornik na czystą wodę o pojemności 15 litrów
  • pompka do spłukiwania
  • szczelny spust do pojemnika na fekalia
  • zbiornik na fekalia o pojemności 21 litrów
  • zbiornik na fekalia jest odpinany, szczelny i posiada uchwyt do przenoszenia
  • zbiornik na fekalia wyposażony w praktyczną rurę spustowa do opróżniania
  • wymiary 414 mm (wysokość), 383 x 427 mm (wymiary podstawy)
  • kolor beżowy-kość słoniowa
  • instrukcja obsługi
  • gwarancja 24 miesięcy

  Atuty toalety

  Wskaźnik napełnienia

  Dźwignia bezproblemowego uruchamiania zapadki do spuszczania nieczystości

  Pompka do czystej wody

  Idealnie gładka powierzchnia toalety ułatwia jej utrzymanie w czystości

  Dwa płyny w zestawie gratis

  NA NASZYCH AUKCJACH MOŻNA RÓWNIEŻ ZAKUPIĆ

  PŁYN DO TOALET TURYSTYCZNYCH <---- KLIKNIJ

 • PAPIER DO TOALET TURYSTYCZNYCH <---- KLIKNIJ

 • SASZETKI DO TOALET TURYSTYCZNYCH <---- KLIKNIJZobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie" Wszystkie aukcje

Właściciel konta

"Rapid-Partner" S.C.
Roman Tuliszka Łukasz Tuliszka
ul. Lodowa 5
60-227 Poznań
Tel.602243631
tel/fax. 061-864-06-62
Warunki płatności

Płatności mogą Państwo dokonać
na kilka sposobów:

- Płatności Payu

- Przelew na nasze konto bezpośrednio

- Płatność kurierowi na miejscu
przy odbiorze w momencie doręczania
przesyłki
Gwarancja i dowód zakupu

Do każdego zakupionego produktu Klient otrzymuje dowód zakupu ( FV lub Paragon ) Wszystkie przez nas oferowane produkty posiadają gwarancję producenta ważną na terenie całej Polski Sprzedawany towar pochodzi z legalnej dystrybucji.
Dostawa i Transport

Zamówienia realizowane firmą kurierską są ubezpieczone ! Termin realizacji zamówienia w większości przypadków, wynosi 1-3 dni roboczych, od momentu złożenia zamówienia.
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 29 1090 1463 0000 0000 4619 0521
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

Rapid-Partner Roman Tuliszka
lodowa 5
60-227 poznań
NIP: 779-21-38-426
REGON: 639847799
Informacje o Sprzedającym: Nazwa firmy: "Rapid-Partner" S.C. Roman Tuliszka Łukasz Tuliszka Adres: ul. Lodowa 5, 60-227 Poznań NIP: 779-213-84-26 Regon: 639847799 kontakt telefoniczny: Kom.602 243 631 Tel./fax 61 864 06 62 (opłata zgodnie z cennikiem operatora) Konto bankowe: BZWBK SA I o/Poznań Nr: 29 1090 1463 0000 0000 4619 0521

kontakt

 • 602 24 36 31
  Nasza infolinia jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 17:00
 • 61 864 06 62
  Nasza infolinia jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 17:00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Rapid-Partner Roman Tuliszka
lodowa 5
60-227 poznań
 
Uprzejmie informujemy, iż konsument ma prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość na warunkach określonych w ustawie o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014. Zgodnie z tym Konsument ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.Bezpośredni koszt zwrotu rzeczy ponosi Kupujący. Koszt odesłania towaru o dużym gabarycie/dużej wadze może być wyższy niż zwykła przesyłka pocztowa.

reklamacje

Towary sprzedawane na aukcjach internetowych Allegro: 1) objęte są gwarancją producenta bądź dystrybutora, o ile dokument gwarancji został załączony do towaru; 2) objęte są rękojmią z tytułu wad fizycznych i prawnych na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym, w okresie do 2 lat od wydania nowego towaru lub w okresie do 1 roku od wydania towaru używanego, z zastrzeżeniem ust.2. W przypadku towarów objętych gwarancją udzieloną przez producenta Towaru bądź dystrybutora, jej warunki określa dokument gwarancji, który użytkownik otrzymuje wraz z towarem. Klient, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest obowiązany dostarczyć rzecz wadliwą na adres Sprzedawcy. W wypadku Klienta będącego Konsumentem udokumentowane koszt dostarczenia rzeczy pokrywa Sprzedawca (nie dotyczy to zakupów niekonsumenckich - w takim przypadku zastosowanie ma art. 558 K.C., który stanowi, że strony mogą odpowiedzialność z tytułu rękojmi ograniczyć lub wyłączyć). Wszelkie reklamacje związane z towarem lub realizacją umowy sprzedaży, Klient może kierować w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Reklamacja może być złożona w formie elektronicznej i przesłana na adres kontakt@meru.pl lub allegro@meru.pl. W zgłoszeniu reklamacyjnym Klient winien zawrzeć następujące informacje: 1. imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, 2. datę zawarcie Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, 3. przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, 4. wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Sprzedawca niezwłocznie, lecz nie później niż w terminie 14 dni ustosunkuje się do reklamacji Klienta.

pozostałe informacje

Sprzedawca zapewnia dostawę Towaru pozbawionego wad fizycznych i prawnych. Wszystkie ceny podawane w aukcjach wyrażone są z złotych polskich i zawierają podatek VAT. Ceny nie zawierają kosztu dostawy, który należy doliczyć zgodnie z cennikiem dostaw. Wyjątek dotyczy produktów objętych darmową wysyłką. Zawarcie umowy kupna – sprzedaży następuje z chwilą złożenia zamówienia przez klienta i potwierdzenia transakcji. Płatność za zakupiony przedmiot może być zrealizowana na dwa sposoby: - przedpłata na konto bankowe Sprzedającego lub poprzez system płatności elektronicznych PayU - płatność za pobraniem w chwili odbioru przesyłki od kuriera. Kupujący samodzielnie wybiera formę dostawy, zgodnie z opcjami dostawy podanymi w poszczególnych ofertach. Koszt dostawy ponosi Kupujący, z wyjątkiem ofert z darmową przesyłką. Wszystkie dane osobowe Kupujących wykorzystywane są wyłącznie w celu realizacji umowy kupna – sprzedaży. Nie wysyłamy produktów za granicę. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie przepisy prawa polskiego, to jest ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług droga elektroniczną, ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r, Kodeks cywilny, ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych.